UFO rzekomo wywołuje urazy mózgu u świadków!

Kategorie: 

Źródło: M@tis

Dr Garry Nolan, profesor mikrobiologii i patologii na Uniwersytecie Stanforda, jest znany w świecie ufologicznym ze swoich analiz rzekomych szczątków UFO. W niedawnym wywiadzie dla Tuckera Carlsona, opowiadał on o niepokojących problemach zdrowotnych jakie kontakt z UFO wywołuje u personelu wojskowego.

 

Badacz mówił również o swoich doświadczeniach z rządem oraz o tym, jak wyglądały jego badania. Naukowiec podziela opinię większości środowiska ufologicznego, jakoby szczątki UFO, zostały odzyskane w różnych incydentach, takich jak Roswell i nigdy nie zostały ujawnione opinii publicznej.

Podczas gdy nie powoływał się on na żadne rządowe źródło, zdaniem badacza, wiele wskazuje na to, iż szczątki UFO trafiły do miejsc takich, jak Lockheed Martin, gdzie zaczęto rozkładać je na czynniki pierwsze, aby czerpać z nich zyski. Wszystko to, w tajemnicy przed kongresem Stanów Zjednoczonych.

 

Naukowiec wierzy, że załogi UFO posiadają zdolność do projekcji wizji w umysłach świadków lub umieszczania tam pomysłów. Rozwinął on nawet swoją myśl pokazując zdjęcia uszkodzeń mózgu u pacjentów, którzy weszli w kontakt z UAF. Zdaniem badacza, jest to bezpośredni rezultat zbliżenia się do pojazdu UFO, przez anonimowego oficera amerykańskiej armii. Czy uraz mózgu stanowi materialny dowód na potwierdzenie tych tez?

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj