UFO śledziło wizytę prezydenta Obamy w Dallas

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezydent Barack Obama odwiedził Dallas, aby uczcić pamięć pomordowanych w dniu 07 czerwca br. policjantów. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę wielu światowych i amerykańskich mediów.

 

 

 

Od dawna teoria o stosunku rządu USA i obcych wzbudza zainteresowanie ludzi na całym świecie. Nieustanie znajdowane są nowe dowody na istnienie tego związku.

 

Podczas wizyty Obamy w Dallas, wiele osób obserwowało obiekt, który na pewno nie był samolotem. Dziwi więc fakt, że służby ochrony prezydenta w ogóle nie reagowały na pojawienie się "intruza".

 

Świadkowie są zaskoczeni. Incydent wywołuje wiele emocji u ludzi. Niektórzy uważają, że jest to jakiś zaplanowany udział UFO w ochronie przywódcy najpotężniejszego mocarstwa. Inni sugerują, że obcy przyglądali się jedynie przebiegowi wizyty. 

 

Przy okazji warto wspomnieć, że w ostatnim czasie odnotowywany jest wzrost obecności UFO nad amerykańskimi miastami.
 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

jeśli UFO tropi Obamę to może

jeśli UFO tropi Obamę to może oznaczać tylko jedno - obcej cywilizacji z konstelacji Zeta zmarł ostatni samiec w zoo i chcą schwytać kolejnego murzyna...

sprawa jest poważna bo Obama jest gejem...

każdy wyrośnięty murzyn może zatem wkrótce po Obamie paść ofiarą wzięcia...

być może Szaraki wezmą Miszel ale na cholerę im transwestyta w zoo?

generalnie, ciężki orzech mają Szaraki bo dziś trudno o murzyna z obama jajami...

Portret użytkownika ktoś

A ja Wam wWszystkim wbiję

A ja Wam wWszystkim wbiję klina do głowy, czemu od 20 lat w Polsce Ufo jest rzadko widywane, nie ma spotkań 3 stopnia,Ufo jak by jedynie przelotem przelatywało przez Naszą przeszczeń, powietrzną, Zero absolutne zero incydentów z obiektami ufo na terenie Polski. Powód to : że w 1999 roku Terytorium Polski zostało uznane jako protektorat jedynej największej federacji cywilizacji w naszej galaktyce i po za nią, pozatym Polska została uznana jako terytorium autonomiczne, objęte prawem całkowitego zakazu , penetracji, wykorzystywania wszelkich dóbr na tym terenie przez obcych. Wtajemniczony świat o tym wie z tąd nagonka na Polskę, Świat nie może zrozumie dlaczego akurat my zostaliśmy objęci całkowitym zakazem penetracji i zarazem całkowitą ochroną.Powód jest jeden DNA Polaków, jeden z chromosomów u 80 % Polaków jest obcego pochodzenia, i stawia nas wsród narodów królewskich całego wszechświata. Jak to sprawdzic niech każdy sam zrobi sobie badania DNA każdy otrzyma wynik z jedną bardzo ciekawą anomalią , a anomalia brzmi " błąd lub zanieczyszczenie próbki w tej części chromosomu nie pozwala na prawidłowe odczytanie"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika XaX

Takie negowanie wszystkiego

Takie negowanie wszystkiego jest idiotyczne, bądź co bądź klasyfikuje się to jako UFO czyli niezidentyfikowany obiekt latający, ale czy to jest pozaziemskeigo pochodzenia czy nie jak i inne obiekty które są widywane tego się zapewne nigdy nie dowiemy. Nawet jak by ktos nagrał prawdziwe UFO to zaraz został by ten film usunięty z YT jak niektóre filmy w tej tematyce oficjalnie z powodu praw autorskich... Prawa autorskie w przypadku autorskiego filmu o UFO? Pierwsze słysze ...

Portret użytkownika zibi1973

A co będzie reagowała ochrona

A co będzie reagowała ochrona jak sami oni to podejrzani o zmiennokształtność,ziemia jest pod władaniem wyższej cywilizacji,tutaj to nawet krzaki podejrzane,twarzowe,szatan ma we władaniu ziemie i ludzi a media podsycają ogień,(bym zapomniał dodać ogień do wojny) niech ktoś zaprzeczy temu,przykład pani przedszkolanka co wkrótce może zostanie zwolniona z pracy bo ktoś tam ma wyuzdane fantazje i się nudzi,znając życie ta pani jest niewierząca i przyzna się do czegoś czego nie zrobiła http://www.fotosik.pl/zdjecie/b04275e9c410a0c7                                   http://www.fotosik.pl/zdjecie/8371239cc883c5d9

Portret użytkownika zibi1973

A może by ktoś coś napisał

A może by ktoś coś napisał,czy ładnie uchwycona twarz, lub coś warknął jak po staremu,na ponad 5 tyś odsłon nic ,nawet sandrax nic nie powie,może się wstydzi że za bardzo odsłoniła kolana na fotosiku,takie ech tu,szkoda że tylko te minusiki,może nie mogą,ktoś odgórnie zakazał

Strony

Skomentuj