UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Mam przyjemność zaprezentować państwu kolejny znakomity dokument filmowy, w sprawie porwań przez tzw UFO istoty. Film jest znakomitym wprowadzeniem do tej problematyki, powinni go obejrzeć nie tylko ludzie interesujący się tym zjawiskiem od tak sobie, ale przede wszystkim ci, którzy zajmują się badaniem tego fenomenu w ramach naukowych.

 

 

Jest on także polecany, tym którzy mają zamiar stać się UFO badaczami. Prezntacja jest prowadzona przez doświadczonego członka MUFON-u, więc jest to relacja z pierwszej ręki, nie są to opowiadania kogoś, kto twierdzi jakieś mało potwierdzone rzeczy o tych bytach, o doświadczeniach z nimi, bez poparcia ich własnym dochodzeniem w terenie i spotkaniami z ludzmi porwanymi do innego wymiaru. Film jest w wielu momentach wręcz sensacyjny, solidny badacz ujawnia coś, co było wiedzą tajemną wśród ludzi prowadzących dochodzenia w sprawie porwań przez nieznane stworzenia !

 

Opowiada również o samym środowisku ufologów, co jest całkiem nietypowe i bardzo cenne, zwłaszcza gdy wezmiemy pod uwagę polskie podwórko. Jak się okazuje poprawność polityczna badaczy bierze górę nad dojściem do prawdy, co jest kolejnym potwierdzeniem słabości jednostek zajmujących się tymi sprawami. Jest to porządne sprawozdanie z całokształtu problematyki porwań i jegoduchowego  znaczenia w ludzkim życiu na tej planecie, w tym wymiarze ! (Kolejny raz witryna Innegomedium jest tą przełomową, podążającą za prawdą, Jedną z niewielu !).

 

Tłumaczenie tak dobrych zródeł prawdziwej wiedzy ufologicznej nie jest duchowo łatwym zajęciem, w Polsce brakuje tego typu poważnej ufologii, a zwłaszcza samej prawdy o duchowym aspekcie tego zjawiska. Istnieje niezliczona ilość filmów o UFO, o wątpliwych przekazach od tych bytów, o możliwościach jakimi dysponują, ale ciągle mało jest tak cennych sprawozdań, opisujących cel z jakim te istoty tu przybywają, powód pojawiania się jaki przyświeca UFO porywaczom, co takiego chcą od ludzi, co im robią ? Obecnie uzależnienie od UFO staje się coraz większe, nic nie da tłumaczenie, że sprawa ICH "wizyt" jest wysoce podejrzana, że byty te to mistrzowie kamuflażu i dezinformacji !.

 

ONI żywią się naszym pragnieniem napotkania aniołów, bądz tzw. "DOBREJ cywilizacji kosmicznych braci", przychodzących ludzkości z pomocą. Wielu traktuje UFO zjawisko jako ucieczkę od rzeczywistości ziemskiego koszmaru obecnej cywilizacji śmierci, możliwe że w takim ujęciu jest to zgodne z powiedzeniem "z deszczu pod rynnę", o czym także opowiada poniższy film. Jest to jedno z niewielu video, dających odpowiedz, co kryje się za tym szalenie tajemniczym zjawiskiem. Joe Jordan opowiada również dlaczego badacze nie podejmują się informowania szerokiej opinii publicznej o prawdziwych motywach z jakimi prowadzą obcy swoje porwania.

 

Znawcy fenomenu istot inno wymiarowych, z wielu różnych powodów nie mogą i nie chcą głosić niewygodnej oraz często przerażającej prawdy. Moją uwagę przykuwa wspomniana wcześniej, w poprzednich artykułach, sprawa "kosmicznych sępów". Nie trudno sobie wyobrazić, że jakieś istoty, bądz cywilizacja zmiennokształtnych, została wypuszczona z jakiejś strefy, będąc jednocześnie wpuszczona na obszar ziemski, gdzie do pewnego stopnia maja pozwolenie dokonywać uprowadzeń.

"...Gdzie bowiem jest padlina, tam zlatują się sępy..." Ew. Mateusza 24-28 Czy ludzkość i jej moralny upadek jest symbolizowany poprzez "padlinę" ?!,  na którą zlatują się kosmiczne lub innowymiarowe "sępy" ?

Kim są istoty UFO o których opowiadają ufolodzy ? Czy możliwe, że są to te same byty, opisywane przez starożytnych Sumerów jako ich bogowie ?  Ciężko powiedzieć, chyba że przyjmiemy, iż tamci bogowie są obecnie narzędziami w ręku jeszcze wyższych bytów, lub Bytu Ostatecznego, stając się wykonawcami planu na czasy ostateczne, o których wspominają chrześcijanie (kosmiczne sępy).

 

Przyjmując wykładnię chrześcijan o ponownym przyjściu Jezusa w chwale, należy pamiętać o sytuacji, gdzie ludzkość będzie doznawać przed tym doniosłym wydarzeniem i w jego czasie, wielkiego strachu. Według chrześcijan sądowi ostatecznemu towarzyszyć będą znaki na niebie i ziemi, kataklizmy i pojawienie się  Chrystusa. Możliwe iż działania UFO mają z tym jakiś związek, że jest to jakiś rodzaj sądu polegający na oddzieleniu jednych od drugich. Działalność tych bytów jest skryta, a to co się przedostaje dzięki ofiarom porwań wygląda na ogromne przygotowania do czegoś !

 

Według Biblii panika ogarnie wszystkich ludzi (Izajasza 2:10.19), ludzie będą się kryć (Izajasza 2:21), pełni niepokoju (Ezechiela 7:7), będą przerażeni (Izajasza 13:8 ), i popadną w jakieś zaślepienie (Sofoniasza1,18). Zdarzenia takie mogą być dziełem strasznych i przebiegłych istot z UFO, oczywiście pewności nie ma, jednak opisy tego fenomenu pasowały by w pewnym sensie do eschatologii. Na obecną chwilę nie można definitywnie odpowiedzieć na pytanie czy byty te to niezależne "kosmiczne sępy", czy wykonawcy Bożego Gniewu, przygotowujący ludziom ich przesądzony los, w przyszłej ziemskiej cywilizacji UFO-GMO ? Istnieje wiele silnych przesłanek, że są oni nasieniem Węża z Ks. Rodzaju 3:15, za czym się opowiadam.

 

Należy zadać pytanie skąd się bierze tak wielkie zainteresowanie UFO, czy jest ono zawsze naturalne i czy pochodzi tylko z ludzkiego pragnienia ciekawości ? Dlaczego badacze, zwłaszcza ci medialni nie informują o zagrożeniach związanych z tym zjawiskiem i z tymi istotami ? W mojej ocenie dzieje się tak dlatego, że osoby te same są zaangażowane w jakiś niewidoczny kontakt z nimi. Ten związek ludzi z kół ufologicznych obserwować można w ich wypowiedziach, często chwalących te istoty, w ich zachwycie nad ich tzw. technologią, a czasmi nawet zaprzeczających zdarzeniom opowiadanym przez organizację ufologiczną "CE4 research"

 

Film ukazuje prawdziwy duchowy wymiar tych skrytych bytów. Dodatkowo możemy się dzięki prezentacji Joe Jordana przekonać o prawdziwej i jedynej sile, zdolnej wyrwać ludzi ze szponów UFO, a jest nią postać Zbawiciela Jezusa Chrystusa !

 

Sprawa porwań do UFO może mieć związek z asymilacją części ludzkości do kosmicznej federacji GMO. Będzie to w jakiejś mierze powtórka zdarzeń sprzed potopu, gdzie naturalne typowo ziemskie istoty, o budowie białkowej, zostały zmienione pod względem kodu DNA,  co doprowadziło do katastrofy globalnego potopu.

 

Warto także przytoczyć mały urywek słynnego raportu Karli Turner, cały znajdziecie w prezentowanym filmie, gdzie jest mowa o tym co te istoty wyprawiają z porwanymi:

"Podczas pobytu w pojadach ufo porwani często spotykają różnorodne rasy obcych, wszelkie typy szaraków, insektoidów, gadzich oraz tzw. blond włosych aryjczyków. Są zabierani do podziemnych baz gdzie widzą dziwaczne kreatury hybrydalne, nad którymi uwijają się inne humanoidalne hybrydy/stwory, często pokazywane są im przezroczyste pojemniki, w których pływają części ciał ludzkich. Porwani widzą innych ludzi, z których odciągana jest krew. Pokazywani są im ludze, którzy są w tym czasie okaleczani, odzierani ze skóry, rozczłonkowywani i nabijani na coś, wyglądający po takiej „czynności” jak nieżywe zwłoki. Część ze świadków, którzy to widzieli była zastraszana, że skończą w podobny sposób, w podobnym stanie, jeśli nie będą współpracować z UFO porywaczami."  Takie relacje potwierdzają to, o czym wspominałem na Innymedium w miejscu podanego linku, a co powinno być wpierw przeczytane, przed obejrzeniem dokumentu Joe Jordana:

//innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwy-wladca-pierscieni-czesc-ii

To co teraz napiszę może się wielu z was wydać nieco dziwne, moze szokujące, ale moim zdaniem odpowiedz, kim lub czym jest UFO daje wiara chrześcijańska (jak wyniknie również z filmu), a dokładniej Duch Święty, zgodnie z tym co pisze w Biblii, że prawda nas wyzwoli, a Duch Święty doprowadzi do sedna !

"...Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe..." Ew. Św. Jana 16:13

W tym temacje jak zwykle proponuję zapoznanie się z własnym opracowaniem dotyczącym tych bytów, pod podanym adresem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Zapraszam na film:

UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana - duchowe raporty, polskie napisy

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika xyz

Pozwólcie ,ze zabiorę głos a

Pozwólcie ,ze zabiorę głos a chcę go skierować zwłaszcza do niektórych mądrali co jak widac wszystkie rozumy pozjadali.Mogę w całej rozciągłosci potwierdzić słowa Joe Jordana.Byłem świadkiem podobnych wydarzeń ok.20 lat temu,(jestem obecnie 40 letnim mężczyzną,mieszkam w świętokrzyskim wraz z żoną i dwójką dzieci).Mój brat miał podobne doświadczenie z tym "czymś" i modlitwa do Boga okazała się bardzo skuteczną bronią.W nocy u stóp jego łózka pojawiły się te tzw. szaraki (on opisał je jako małe diabły). .Brat próbował obudzic ojca ale ten spał jak kamień ,zatem brat zaczął się modlić ,wówczas po chwili po lewej stronie od łózka na środku pokoju ukazała się postać  kobiety w białej lsniącej powłoczystej szacie ,w chuście na głowie,o której brat powiedział wprost "Matka Boża".Kobieta ta wyciągnęła rękę w kierunku tych małych stworów,a ich twarze wykrzywił grymas przerażenia,(co jest samo w sobie ciekawe bo w większości opisów obcy zdają się nie wyrażac żadnych emocji) i po chwili zniknęły .Możecie mi wierzyć albo nie nie obchodzi mnie ale wszystko co opisałem jest prawdą choć brzmi niesamowicie fantastycznie.KIlka dni temu linkując przypadkowo z jakiejś politycznej debaty na interii trafiłem na bardzo ciekawy blog "popotopie",stamtąd na film "unholy communion" i postanowiłęm podzielić się z wami tym co zdarzyło się kiedyś w moim życiu..Ci ludzie mówią prawdę a wy przestańcie przeszukiwac internet i karmić umysł tonami śmieci bo nie przybliżą was one ani troche do prawdy a tylko stworzą metlik w waszej głowie.Prawda jest taka :uwierzyc Bogu,do spowiedzi i do komunii a wasze życie zmieni się na lepsze zapewniam was.A UFO to nic innego jak unowocześniony i dostosowany do współczesnych "potrzeb".system szatańskiej manipulacji,czysto fizyczne aspekty tego zjawiska implanty,okaleczenia itp id są również elementem tego kłamstwa.Chodzi o to m.in abyśmy nie znali natury zjawiska czy jest ono duchowe czy tez czysto materialne,gubili się w domysłach i teoriach gubiąc podstawowy aspekt problemu .Twórcą całej tej szopki w każdym przypadku jest diabeł-genialny iluzjonista i kłamca.Nie jestem nawiedzony ani nie chcę was tu na siłe nawracać.Tzw racjonalistów rownież namawiam do bardziej otwartego spojrzenia,a nie dopasowywaniu wyjaśnień do z góry przyjetych założeń,i do większej wiary w to co zeznają ludzie a nie traktowaniu każdego jak kłamcy i bajkopisarza..Jest już 3 w nocy a ja jeszcze ślęczę nad klawiaturą ale uznałem,że warto bedzie zaświadczyć o prawdziwości doświadczeń ludzi z tego filmu,może kilku z was wprowadzi to na właściwą drogę,drogę Boga.Pozdrawiam.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

"...Dodatkowo możemy się

"...Dodatkowo możemy się dzięki prezentacji Joe Jordana przekonać o prawdziwej i jedynej sile, zdolnej wyrwać ludzi ze szponów UFO, a jest nią postać Zbawiciela Jezusa Chrystusa !" - bez religijnej emfazy, proszę! A jesli tzw.Chrystus to...jeden z nich, bo i takie koncepcje już dość dawno się pojawiły - i co wtedy, a? Komu zawierzycie? - bo ja oprócz Rozumu nie widzę w tym galimatiasie konkurenta...

Portret użytkownika Ufo

To że cywylizacje i życie

To że cywylizacje i życie pozaziemskie nie istnieje to bzdura ,
galaktyk we wszechswiecei jest okolo 150000000 a w każdej około 100000 ukladów słonecznycha a w każdym około 6 planet = 9000000000000 planet .
Są niezbite dowody , swiadkowie i odnaleziony nie dawno materiał siewny w stratoswerze ziemskiej .
Załoze sie ze istnieją.

Portret użytkownika Andreas

Hallo,   proszę o te niezbite

Hallo,
 
proszę o te niezbite dowody;świadków i materiał siewny.
Zawsze trzeba podać jakieś źródło swojej wiedzy.
Tylko proszę bez jakichś komicznych statystyk, które nie opierają się na niczym, jak tylko domysły.
Nauka to podobno twarde fakty a nie wiara w coś co zostaje zastąpione po paru latach innym czymś itd. itd.itd.
Notabene - "Materiał siewny mi się podoba" - też widziałem "Prometeusza" i to w 3D Wink

Portret użytkownika X

Robert Monroe był

Robert Monroe był pracownikiem CIA.  Nie musisz wierzyć. Proponowalem kiedys jego ekipie współpracę w badaniach (nie wiedziałem wtedy jeszcze dla kogo pracuje).
jego "badania" miały zupełnie inny cel niż podejrzewasz. 

Portret użytkownika H.R.

Kolejny, nawiedzony, cwany

Kolejny, nawiedzony, cwany guru, który podjął się sprzedaży i pocerowania mocno znoszonej, wyświechtanej, zdyskredytowanej, z nadszarpniętą reputacją wiary w niejakiego Joszue Żyda, bezprawnie nazywanego Jezusem. Jak to zrobić? Jak ponownie dobrze sprzedać z zyskiem starą, żydowską kichę i wygodnie pożyć sobie na koszt innych? Trzeba tą starzyznę odnowić, odremontować i najważniejsze – stuningować. Ale jak stuningować coś, co wymięka w konfrontacji z nowoczesną wiedzą, rozumem i faktami??? No jak???! Stuningować KOSMICZNIE ! Kosmos UFO i kosmici! I to jest TO !!! Gdy stuninguje się tego Joszue z judejskiego Żyda, który sam nie wiedział czego chce i tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodziło, bo nawet przesłuchanie u rzymskiego prefekta nic nie przyniosło poza stwierdzeniem, że to niegroźny pomyleniec, jakich wśród Żydów pełno, to po stuningowaniu go UFE-em i krwiożerczymi kosmitami, którzy najwyraźniej są rzymskimi katolikami, otrzymamy wersję cool nowoczesnego żydo-chrześcijaństwa. Jest to stuningowane tak trendy, że guru sprzedaje to przez Internet, jak widać. Joszue obroni was przed każdym, kosmicznym dewiantem, który czatuje na waszą d…, bądź inne organy!!! Wystarczy wypowiedzieć kod obronny w postaci imienia tegoż Żyda Joszue, a kosmiczny dewiant pada na kolana, jak przystało na „…każde stworzenie…”. Jest tylko jedno „ale”. Jaką pewność ma ten guru, że wszyscy ci kosmiczni dewianci są wierzący w Joszuego??? Czyżby wszyscy, bez wyjątku, byli ochrzczeni przez Kościół Katolicki? Jeżeli tak, to muszą wśród tych zboków być i ich kosmiczni kapłani i może to jedynie oni nadużywają organów niewinnych Ziemian? A jeżeli ci kosmici nie są wcale wyłącznie katolikami, są wśród nich i muzułmanie? Albo ateiści? Co wtedy???! Wówczas, zaklęcie sprzedawane przez dobrodzieja guru nie będzie działało! Czy guru ma jakieś rozeznanie co do tego na jakiej grupie kontrolnej kosmitów testował swoją „broń”? Może został przez tych kosmicznych cwaniaków oszukany i podsunęli mu tylko kosmicznych żydo-katolików??? Jak widać, kupowanie przez Internet niepewnych towarów od niepewnych sprzedawców jest wysoce ryzykowne i może wcale nie ustrzec waszych organów przed ingerencją z kosmosu.

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika Tepi

Opisze moja osobista

Opisze moja osobista historie,prawdziwa historie.
3 lata korespondowalam z wyksztalcenia Fizykiem,racjonalista,ateista...tak siebie okreslal na poczatku znajomosci.
Ja ,osoba wierzaca w Jezusa i Ewangelie,nie kryjac mojego swiatopogladu nigdy sie tego nie zaparlam i nasza korespondencja to byla mieszanka wybuchowa.Z czasem okazalo sie,ze moj rozmowca gleboko siedzi w okultyzmie,praktykuje oobe,astralnie podrozuje i spotyka w swoich podrozach UFO.Ja,katoliczka zaglebiajaca sie w tematach demonologicznych, opetan,egzorcyzmow,zagadnien new age, nie mialam watpliwosci,ze moj rozmowca jest pod wplywem demonow.Okazalo sie z czasem ze jest Medium spirytystycznym i otrzymuje przekazy pismem automatycznym od UFO.Praktykowal channeling.A teraz najwazniejsze !Ktoregos razu otwieram poczte na kompie i czytam list wyslany z adresu tego goscia,list ktory mnie wprawil w oslupienie,list od demona do mnie.W liscie bylo jeszcze jedno zdanie napisane juz przez mojego ludzkiego korespondenta odkrywajace prawde:"nie wiem,dlaczego ci to napisalem,jakas "moc"pisala moja ręką".Teraz tlumaczenie potwierdzone w rozmowie z ks.egzorcysta.
W czasie egzorcyzmow demony manifestuja swoja obecnosc,to jest ich totalna porazka,bo demon najlepiej dziala,kiedy sie w niego nie wierzy i sie ukrywa.Do manifestacji przymuszone sa demony moca Jezusa Chrystusa,ktory posluguje sie kaplanem.W moim przypadku ,moj Bog zmuszajac demony,ukrywajace sie jako UFO objawily swija prawdziwa "twarz",zebym mogla ratowac siebie i wycofac sie z tej demonicznej zasadzki zastawionej na moja dusze.Przez korespondencje z okultysta zostalam wciagnieta w obszar dzialania demonicznego i w moim zyciu zaczelam doswiadczac zjawisk nadprzyrodzonych ,jednoczesnie nie zaparlam sie mojej wiary w Jezusa i modlilam sie do Niego.Bog mnie uratowal, bo zostala ukazana mi prawda.Moj korespondent na ten temat nigdy sie juz nie wypowiedzial,nabral wody w usta,bo byl to niezbity dowod na to,ze ja mam racje,a UFO to demony.Po miesiacu od dostania tego maila zerwalam korespondencje,poszlam do spowiedzi,modlil sie nade mna ks.egzorcysta.Od tego czasu odczuwam spokoj w sercu,zycie wrocilo do normalnosci.Jezus mnie oswobodzil z tych okultystycznych wiezow .
Dla mnie nie ma cienia watpliwosci,ze kiedy tylko otworzymy sie na duchowosc,to tej duchowosci doswiadczymy.Bogu dziekuje ,ze wytrwalam w wierze w Jezusa,bo On mnie uratowal.Swoim doswiadczeniem potwierdzam,ze mam niezbity dowod na to,ze UFO, to kamuflaz demonow do zwiedzenia ludzi i odciagniecia ich od swojego Stworcy.Tak to dziala.Ludzie z natury sa poszukujacy duchowosci i jesli tylko wypra sie Jezusa w to miejsce wlazi demon/klamca/przebieraniec.UFO to demoniczny kamuflaz.Napisalam to ,zeby Was ostrzec.
 
 
 
 

Portret użytkownika Arkatch

A dowodów jak nie było tak

A dowodów jak nie było tak nie ma. Zrób zrzuty ekranu z tych rozmów i pokaż.

I jeszcze jedno. Nie użyje przekleństw, ale PROSZĘ NAUCZCIE SIĘ!
UFO to niezidentyfikowany pojazd latający. Moja patelnia może być dla mojego sąsiada UFO. Nie wiem czemu tak trudno to zrozumieć...

 
 

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Myślę, że tym demonem to był

Myślę, że tym demonem to był ten facet, z którym korespondowałaś.... Moim zdaniem dobrze by było, żebyś nabrała troszkę dystansu do tego wszystkiego. Fakt ,że wiara w Boga jest indywidualna u każdego człowieka,ale jak będziesz tak bardzo się tym wszystkim przejmować, to poprostu zgłupiejesz i staniesz się starym mocherem. Dlatego moja porada to: Więcej dystansu, demonów nie ma ,a "Bóg jest miłością". więc jeśli kochasz to on jest w Tobie. Amen

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika skidoo23

Witam, Groźne UFO czyha na

Witam,
Groźne UFO czyha na ciebie aby zaciągnąć cię pod ziemie i obedrzeć ze skóry w strasznych męczarniach a jedynym wybawieniem jest Jezus Chrystus. Brzmi jakoś dziwnie znajomo. 
 
Pozdrawiam!

Portret użytkownika Zenek :)

  W języku polskim

 
W języku polskim funkcjonuje powiedzenie iż "można (komuś coś) nakłaść do głowy". Domyślnie się uważa iż chodzi tu o wiedzę choć niekoniecznie jest to prawda. Niekiedy wkładane są przedmioty stricte fizyczne, na przykład implanty, ale nie o tym chce pisać. 
 
Rozpatrzmy to powiedzenie zpunktu widzenia ezologii.
 
Człowiek jak wiadomo to twór materialno-energetyczny składający się z wielu warstw a także wyposażony w coś co się zwie twórczo czakra.
 
Przyjęło się pobożnie uważać iż człowiek to ciało a nie duch jaki te zwały mięsa, ścięgień i kości ożywia. Tak naprawde ciało dla człowieka (duszy) pełni role domu w jakim on mieszka. W tym modelu czakry będą oknami i drzwiami poprzez jakie człowiek może wyglądać i komunikować się z zewnęrznym światem. Wiadomym jest jak ciało jest chore to mury naszego "wirtualnego domu" są słabe. Jak duch jest słaby to wypełnia tylko kawałek należnej mu wewnątrz "domu" przestrzeni i tak dalej.....
 
Okna "domu" czyli czakry są "oknami na świat" czyli wyjściami na przestrzenie energetyczne o określonym widmie wibracyjnym. W zdrowym ciele duch wypełnia szczelnie swoim jestestwem "okna" tak iż się mysz do środka nie wślizgnie (czytaj jakiś żydowski judaistyczny anioł nas opęta) by czynić spustoszenia w naszym życiu. Jeśli zaś duch jest słaby to mamy w domu wolne przestrzenie jakie chętnie zamieszkują obcy "goście" którzy są albo nierozważnie zapraszani jako "miszczowie duchowi" albo podstępem nam wciskani na seansach u wróżów i czarownic parających się żydowskim voodoo zwanym kabała albo wciskani w ramach napełniania "duchem świętym" na czarnych mszach w kościołach (bluźnicach) albo przypadkiem sami włażą w miejscach znanych popularnie jako "nawiedzone". Im więcej miejsca tym więcej lub groźniejsze pasożydy mogą nam naleść do naszego domu bo tym więcej będzie miejsca dla ich astralnych ciał (większe, groźniejsze wejdą). To "poszukiwanie ciał o wielkich przestrzeniach" by w ramach seansu kabały napełniać je demonami typu pedofil mojrzesz, psychopatyczny rzeźnik jozue ksywa jezus ..... jest kanwą opisywanych czasem zdażeń jak przedstawiciele sekt satanistycznych jak chociażby masoni infiltują środowiska ezo w poszukiwaniu takich uzdolnionych acz nierozważnych śmiałków gotowych za doczesne materialne korzyści zaprzedać własną dusze diabłu (dać się mu opętać czyli "wpuścić żydowskiego anioła w swoje ciało fizyczne").
 
Aby zabezpieczać się przed podobnymi konsekwencjami "wynaleziono" "rewelacyjną" metodę osuwania albo pieczętowania czakr. Metodę jaką można nazwać "genialnym debilizmem" bo jak już coś czakrą do nas wlazło to się nie da usunąć bo nie ma jak (usunęliśmy ją (czakrę a nie demona) z naszego ciała). Jak się "usunie czy zdezaktywuje czakry to się nie ma też kontaktu ze świeżą energią o danym widmie wibracyjnym czyli jak w niewietrzonym domu zaczyna najpierw panować zaduch a potem, do fizycznego ciała przyklejają się, choroby bo sami się zagładzamy. Można to oczywiście kompensować poprzez spożywanie określonych wibracyjnie pokarmów ale na dłuższą metę prędzej się wyczerpią naturalne zapasy z ciała ("domu") niż ..... itd.
 
Czym jest tytułowe "nakładanie do głowy".
 
Jak wiadomo na szczycie głowy człowiek ma czakre korony. Tak zwaną czakrę czakr jaka odpowiada funkcjonalnie za sposób i jakość naszego myślenia, za sposób odbierania fizycznej i nie tylko fizycznej rzeczywistości nas otaczającej ..... Czyli za to jak się komunikujemy z zewnetrznym światem, jak tę komunikację odbieramy ....
 
Jedną z ulubionych technik ataków psionicznych kuglarzy żydowskiego voodoo znanego też jako judaizm jest napełnianie szlamem jak i astralnymi bożkami żydowskiego satanizmu (bożkami żydowskiego voodoo) tak by ludzie popadali w otępienie (szlam) czy obłąkanie (żydowskie aniołki) słysząc ich głosy we własnych głowach podpowiadające zakażonemu (czytej uduchowionemu)  "jak zyć i jak skutecznie mordować gojów by zasłużyć na dożywotne życie w piekle po prawicy demona yahwe. Celowi celów wszelki yahwistycznych psychopatów, wykolejeńców i rzeźników z rasy bałwanów zwanych popularnie żydami.
 
Poprzez tę czakrę ludziom są także wprogramowywane (na zasadzie propagacji energetycznego wzorca zachowania) "wzorce jak mają żyć" by być przykładnymi jewrogiejami "bo jak w ciele nie ma zdrowego ducha to do "domu" wiewa syf z ulicy".....
 
  
 

Portret użytkownika swobodny dzordz

przestancie mieszac

przestancie mieszac kosmologie z jezusem, bogiem w takiej formie jak to przedstawia biblia nalezy zadac sobie pytania czy historie zawarte w bibli zwiazane z jezusem miały wogóle miejsce czy są tylko zapożyczonymi historiami z wczesniejszych cywilizacjii coraz wiecej jest na to dowodów ze jezus wogóle nie istniała juz na pewno nie miał nic wspólnego z boskościa niestety sobur nicejski w 325 roku n.e zniwelował dojscie do prawdy przez co do dzis ludzie cierpia w niewiedzy 

Portret użytkownika Zenek :)

1. "porwani często spotykają

1. "porwani często spotykają różnorodne rasy obcych, wszelkie typy szaraków, insektoidów, gadzich oraz tzw. blond włosych aryjczyków"
 
- brakuje jeszcze cyborgów w wykazie.
 
- "blond włosych aryjczyków" - to są ukochani PLEJADANIE co niby "wznoszą ziemian".
 
PS.
Wiekszość tego tałatajstwa zostałą wybita. Niedobitki są dożynane. ;_)
 
Posiłki nie dolecą bo się im arka noego rozpadła jak zawracała koło Słońca. ;p
 
PS.
Odczuwaliście ze 2 dni temu dziwne mrowienie w głowach?
 

Portret użytkownika sio

Całkowicie się zgadzam. Wiara

Całkowicie się zgadzam.
Wiara w UFO to taki nowy ruch religijny jaki był 3 tys lat temu, potem 2 aż została uznana przez cesarza Konstantyna dla politycznych celów.
Ot i mamy nową rozrywkę i nowego boga.
Wszystko co jest pomiędzy mną i Bogiem jest BRUDNE
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

HOMO szanuje twoje posty ale

HOMO szanuje twoje posty ale tym złapałeś sie na absurd myslenia ludzi którzy uważają się za tych którzy na planecie sa sami i nie sa manipulowani ,jeżeli istnieją zli obcy to istnieją też dobrzy ,a skoro dolecieli złi to i dolecieli dobrzy ,dlaczego amerykanom zależy na propagowainu teorii ze są tylko zli ? bo jak przylecą dobrzy to będa mogli ludziom wmówić że to żli i ze mamy z nimi walczyć i niestety naród uwierzy naczelnym i mediom ,wkleje część rozmowy z nubirianinem,reszta na moim blogu aron przekazy  : KIM JESTEŚ? jestem nubirianinem ,ze względu na kolor skóry nazywacie nas szaraki ,ale my widzimy siebie inaczej .Nasze oczy postrzegają materie i energię inaczej niż wy ,widzimy oba ciała na raz, energetyczne i fizyczne ,sa ludzie w waszym świecie które widzą waszą aure ,i wówczas maja pełen obraz tego jak wyglądacie ,my widzimy podobnie ,dlatego możemy określić stopień rozwoju energetycznego waszej istoty i zbliżyć się do niej i nawiązać kontakt,dlatego czekałem aż zmienisz swoja energię abym mógł przenosić twoją świadomość razem z moja i pokazać ci to co widzisz teraz.
GDZIE JESTEŚMY ? jesteśmy pod powierzchnią ziemi w pierwszym poziomie światów wewnętrznych ,egzystujemy tutaj razem z innymi "istotami szarymi" ponieważ ras podobnych do nas jest 7 a tutaj mamy 4 ,wszystkie są na zbliżonym rozwoju i każda dzieli sie z druga tym co tworzy i posiada .
ŚWIAT który zobaczyłem był zupełnie inny od naszego ,było to miasto do którego wlatywało się przez wulkan ,miasta te są połączone korytarzami tak wielkimi że mieszczą sie w nich ogromne statki ,ponieważ mogą przenikać przez naszą materię ich podróżowanie wygląda inaczej z naszej perspektywy ,my czasami widzimy kawałek statku ,jego część wlatującą do wulkanu a tak naprawdę to jest on osłonięty przed naszym wzrokiem i materia nasza dostosowuję sie do rozmiarów ich statku ,jakby sie rozszerzała do rozmiarów gdy wlatują w wulkan lub przejście na ziemi i statek leci w tunelu aż do wejścia do miasta .Wejście to jest jakby błoną która zmienia kolor ,patrząc na nią od strony tunelu zlewa się z otoczeniem i przed samym wlotem pokazuje sie nagle co jest za nią i rozszerza się ,jest to olbrzymie i po wlocie do środka zasuwa się tak że tworzy idealny krajobraz w którym się znajduję ,zwyczajnie jej nie widać ,kolor otoczenia ,jakby nieba zależy od tego jaki zostanie ustalony ,nam towarzyszył kolor nieba jaki my widzimy przy zachodzącym słońcu ,miasto składa się z wielu małych i dużych piramid ,domy sa w kształcie piramid ,ale tez podobne do naszych wieżowców zakończone zawsze piramidą .nie ma dróg ponieważ wszędzie się lata .
SKĄD MACIE ENERGIĘ ABY TO ZASILIĆ ? rasy takie jak nasza ,na tym poziomie rozwoju korzystają z energii które daje planeta ,każda planeta jest istotą która daje wszystko co potrzebne jest do egzystencji ras którymi się dana planeta opiekuje ,najważniejsze to zrozumieć jej mowę ,to co może dać i to co może stworzyć .Planety to istoty tak olbrzymie ,tak mądre że stanowią same swój byt i same przyjmują gości lub się ich pozbywają ,wszystko za zgodą wszechbytu .istoty które umieją z nimi współistnieć otrzymują wszystko za darmo ,dlatego my mamy energię ziemi którą pobieramy i dzięki kryształom które widzisz na zakończeniach naszych domów ,magazynujemy ,przetwarzamy i zasilamy swoje domy ,miasta ,pojazdy .Każda rasa która osiągnęła 4 wymiar korzysta z energii jakie dają inne istoty ,widzi energie ,umie ją przenosić ,wykorzystać ,dostosować ,dlatego nie musi mieszkać na wierzchu planety ,może zejść pod ziemię i im bliżej środka ziemi tym energia jest większa dlatego rasy cielesne w wyższym rozwoju są jeszcze niżej od nas i korzystają z energii ziemi ,niestety rasa która jest najbliżej jądra ziemi ,to rasa która manipuluje innymi rasami a także wami .
DLACZEGO NIE ATAKUJĄ WAS ? reszta na blogu lub facebooku ,

Portret użytkownika xwing

Obejrzałem całość i mam kilka

Obejrzałem całość i mam kilka pytań:
- Prowadzący podaje, iż ma bodajże 75 relacji, gdzie ufo odstąpiło od porwania po wypowiedzeniu "Odstąp w imię Jezusa"
  Ile razy takie zaklęcie nie poskutkowało?
- Czu są relacje, gdzie porywani krzyczą "Odstąp w imię Kaczora Donalda!" i takie porwanie zostało anulowane? Sądzę, że znalzłyby sie na swiecie takie przypadki.
- Skoro Kościół wie, że ufo to demony, to dlaczego nie szkoli własnych żołnierzy do walki z tymi ciemnymi mocami, ale nabiera wody w usta?
- Na koniec, po co demonom pojazdy kosmiczne? Żeby tu przybyć, biorą kilometrówki na spodki?
Nie klei się ta historia.
 

Portret użytkownika TheTruth

Obejżałem cały ten film. Nie

Obejżałem cały ten film. Nie dowiedziałem się niczego ciekawego oprócz nazwisk kilku osób, które tego doświadczyły tzn. porwania przez UFO. Powiem tak. Jeśli rzeczywiście to jest prawda, to ja na miejscu prezydenta lub wojska się tym po prostu zajał i rozpierdo*ił to co nam zagraża. To jest nasza planeta, nasz naród i ja bym nie pozwolił na tego typu wydarzenia. Co lepsze, sama wiara nie wystarcza... Nie znamy wszystkich odpowiedzi... Może gdybyśmy znali odpowiedzi to żyłoby nam się lepiej... Szczegółnie znając prawdę. Tak byłoby lepiej... To już zaszło tak daleko, że ciężko mi powiedzieć jednoznacznie, jaka jest prawda... Ten film opisuje to co zawsze: opis porwania, podanie kilku osób jako dowód i nic więcej. Programy typu Majestic-12... Cała ta Strefa 51 mogą być nieprawdą... Żeby ludzie zwrócili uwagę na UFO, strefę 51 podczas gdy ONI robią COŚ w innym miejscu...

Portret użytkownika RW

brak sensacyjnych prawd co do

brak sensacyjnych prawd co do ufo ich działania a wiara zawsze czyniła cuda ,ale nawet ksiądż nie chce ich powielać ,głosić /rzeżbiarka robiąca postać Jezusa do sceny ostatniej wieczerzy mając chorą na nowotwór złośliwy z 7 guzami modliła się nad figurą przez ok,10 dni poczym robiła inne figury .Zadzwonił telefon ktoś z rodziny pytał czy zna dobre wieści ,pytała co mamy -wesele, chrzest, nie twoja bratowa była na badaniu i okazało się ze nie wiadoma gdzie podziały się te guzy .Mi powiedział madzorujący pracę ja księdzu minął rok on nie uważa by było by to coś godnego powielenia wg mnie świadczy o sile modlitwy i wzmacnia wiarę !

Portret użytkownika El Koto

Dlaczego tego pana UFO-k

Dlaczego tego pana UFO-k gwałci a drugi bije po kroczu kijem? Moim zdaniem ta ilustraca jest znacznie bardzeij obsceniczna sataniczna i chora umysłowo niż moje ilustrcje z podręczniaka dla dzieci z klasy 1, które to Admin raczył mi tydzeń temu skasować! Gender już puka do twych drzwi? Pobiegnij go przywitać ...

Portret użytkownika baca

Homoś zawsze się niezdrowo

Homoś zawsze się niezdrowo interesował biblią, matką boską z ufo no i teraz ma...
w każdej chwili może zostać zgwałcony przez galaktycznego insektoida...
tak jest bowiem napisane w ewangelii ozajasza...
panika więc narasta a przecież wystarczyłoby Homosiowi tylko nieco się ogarnąć i jak tylko przylecą go zgwałcić wyjść z uśmiechem politowania odważnie naprzeciw tej kosmicznej swołoczy no i krzyknąć insektoidom w twarz:
- Hej gamonie, nie boję się was, przecież jestem Homosiem...

Portret użytkownika Io600

Homo jest kolejną z osób nie

Homo jest kolejną z osób nie używających Worda, do którego wystarczy wrzucić tekst przed opublikowaniem, żeby wyłapać takie błędy jak "łużko" na przykład, które pojawia się w filmie wielokrotnie. Faktycznie, opisywana w filmie agresja jest jakaś taka przejaskrawiona. Oglądałem kilka takich programów i tam też pojawiają się np. opisy takich zaawansowanych urządzeń jak na przykład wiertło czy wielka, końska igła. Brakuje w nich tylko piły do drewna i krzesła z kolcami. Wydaje mi się, że rozwinięta cywilizacja nie pobiera od obiektów badań próbek za pomocą młotka, czy szlifierki. Niestety, w opisywanych wspomnieniach osób porwanych właśnie takie, średniowieczne aparatury się pojawiają. Strasznie to dziwne. Mam nawet podeżenia, że tu chodzi o coś zupełnie innego. Jest to jak by nie było jedna z zagadek ludzkiego umysłu, jakiś dysonans świadomości zbiorowej, który przejawia się dziwnymi doświadczeniami nocnymi. Nie wiem, gdzie szukać prawdziwej przyczyny tych wydarzeń, ale mam wrażenie, że "obcy" są tylko czymś w rodzaju kamuflarzu dla innego rodzaju istot, albo może wszyscy jesteśmy w dziwny sposób szaleni.

Portret użytkownika fotograf

Poczytaj książki Karli

Poczytaj książki Karli Turner, lub choćby artykuły z kwartalnika UFO na jej temat. To nieco rozwieje twoje wątpliwości.
Poczytaj publikacje Barbary Bartholic i Eve Lorgen.
Ponadto przestrzegam przed uogólnieniami w rodzaju "wszyscy jesteśmy szaleni".  Bez wątpienia są tacy którym zależy na wyjaśnieniu tego co dzieje się od pokoleń na Ziemi jak i przeciwnie.  Przemawiają za tym fakty i efekty pracy  naukowców. Poza tym nie ma w tutejszej społeczności jednorodnego "wszyscy".
Pewna osoba o stwierdzonych znacznych umiejętnościach parapsychicznych wyróżnia wśród tzw.  ludzi: prawdziwych ludzi, klony, hybrydy oraz ludzi opanowanych na różnych poziomach przez obcych (umownie mowiąc).
Doświadczony życiem w tym wszechświecie prawdziwy człowiek wie, że jest duchem wcielonym, cząstką Stwórcy i nie uznaje uzurpatora demiurga a jedynym autorytetem dla niego jest jego własna nadświadomość.
Hybryda lub klon nie zauwaza istnienia pierwiastka duchowego w człowieku, ponieważ sama go nie posiada, podobnie jak jej stwórcy.  Posiada wyłącznie namiastkę umysłu logicznego. Niektóre z nich są tak słabe, że wymagają stałego podłączenia do "serwera".
Ludzie na tej planecie są kontrolowani ( nie wszyscy ) za pomocą wirusów mentalnych, siatki geopatycznej, gromady astralnych mend i programowania społecznego oraz technologicznego. Na bardziej zaawansowanym poziomie oszustwa zauważam tutejszy "astralny płot",  bardzo uciążliwy, wypełniony iluzjami i myślokształtami szkodliwy system, jeszcze istniejący chociaż rozmontowywany. Żadna z tych spraw nie jest naturalna we wszechświecie i cechuje pasożytnicze kreatury.
Polecam także pamiętać, że wspomniani "obcy" wiedzą więcej o psychice tutejszych ludzi niż oni sami. Wciąż zagadką dla "obcych" jest duch wcielony.

Skomentuj