UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Mam przyjemność zaprezentować państwu kolejny znakomity dokument filmowy, w sprawie porwań przez tzw UFO istoty. Film jest znakomitym wprowadzeniem do tej problematyki, powinni go obejrzeć nie tylko ludzie interesujący się tym zjawiskiem od tak sobie, ale przede wszystkim ci, którzy zajmują się badaniem tego fenomenu w ramach naukowych.

 

 

Jest on także polecany, tym którzy mają zamiar stać się UFO badaczami. Prezntacja jest prowadzona przez doświadczonego członka MUFON-u, więc jest to relacja z pierwszej ręki, nie są to opowiadania kogoś, kto twierdzi jakieś mało potwierdzone rzeczy o tych bytach, o doświadczeniach z nimi, bez poparcia ich własnym dochodzeniem w terenie i spotkaniami z ludzmi porwanymi do innego wymiaru. Film jest w wielu momentach wręcz sensacyjny, solidny badacz ujawnia coś, co było wiedzą tajemną wśród ludzi prowadzących dochodzenia w sprawie porwań przez nieznane stworzenia !

 

Opowiada również o samym środowisku ufologów, co jest całkiem nietypowe i bardzo cenne, zwłaszcza gdy wezmiemy pod uwagę polskie podwórko. Jak się okazuje poprawność polityczna badaczy bierze górę nad dojściem do prawdy, co jest kolejnym potwierdzeniem słabości jednostek zajmujących się tymi sprawami. Jest to porządne sprawozdanie z całokształtu problematyki porwań i jegoduchowego  znaczenia w ludzkim życiu na tej planecie, w tym wymiarze ! (Kolejny raz witryna Innegomedium jest tą przełomową, podążającą za prawdą, Jedną z niewielu !).

 

Tłumaczenie tak dobrych zródeł prawdziwej wiedzy ufologicznej nie jest duchowo łatwym zajęciem, w Polsce brakuje tego typu poważnej ufologii, a zwłaszcza samej prawdy o duchowym aspekcie tego zjawiska. Istnieje niezliczona ilość filmów o UFO, o wątpliwych przekazach od tych bytów, o możliwościach jakimi dysponują, ale ciągle mało jest tak cennych sprawozdań, opisujących cel z jakim te istoty tu przybywają, powód pojawiania się jaki przyświeca UFO porywaczom, co takiego chcą od ludzi, co im robią ? Obecnie uzależnienie od UFO staje się coraz większe, nic nie da tłumaczenie, że sprawa ICH "wizyt" jest wysoce podejrzana, że byty te to mistrzowie kamuflażu i dezinformacji !.

 

ONI żywią się naszym pragnieniem napotkania aniołów, bądz tzw. "DOBREJ cywilizacji kosmicznych braci", przychodzących ludzkości z pomocą. Wielu traktuje UFO zjawisko jako ucieczkę od rzeczywistości ziemskiego koszmaru obecnej cywilizacji śmierci, możliwe że w takim ujęciu jest to zgodne z powiedzeniem "z deszczu pod rynnę", o czym także opowiada poniższy film. Jest to jedno z niewielu video, dających odpowiedz, co kryje się za tym szalenie tajemniczym zjawiskiem. Joe Jordan opowiada również dlaczego badacze nie podejmują się informowania szerokiej opinii publicznej o prawdziwych motywach z jakimi prowadzą obcy swoje porwania.

 

Znawcy fenomenu istot inno wymiarowych, z wielu różnych powodów nie mogą i nie chcą głosić niewygodnej oraz często przerażającej prawdy. Moją uwagę przykuwa wspomniana wcześniej, w poprzednich artykułach, sprawa "kosmicznych sępów". Nie trudno sobie wyobrazić, że jakieś istoty, bądz cywilizacja zmiennokształtnych, została wypuszczona z jakiejś strefy, będąc jednocześnie wpuszczona na obszar ziemski, gdzie do pewnego stopnia maja pozwolenie dokonywać uprowadzeń.

"...Gdzie bowiem jest padlina, tam zlatują się sępy..." Ew. Mateusza 24-28 Czy ludzkość i jej moralny upadek jest symbolizowany poprzez "padlinę" ?!,  na którą zlatują się kosmiczne lub innowymiarowe "sępy" ?

[ibimage==23223==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kim są istoty UFO o których opowiadają ufolodzy ? Czy możliwe, że są to te same byty, opisywane przez starożytnych Sumerów jako ich bogowie ?  Ciężko powiedzieć, chyba że przyjmiemy, iż tamci bogowie są obecnie narzędziami w ręku jeszcze wyższych bytów, lub Bytu Ostatecznego, stając się wykonawcami planu na czasy ostateczne, o których wspominają chrześcijanie (kosmiczne sępy).

 

Przyjmując wykładnię chrześcijan o ponownym przyjściu Jezusa w chwale, należy pamiętać o sytuacji, gdzie ludzkość będzie doznawać przed tym doniosłym wydarzeniem i w jego czasie, wielkiego strachu. Według chrześcijan sądowi ostatecznemu towarzyszyć będą znaki na niebie i ziemi, kataklizmy i pojawienie się  Chrystusa. Możliwe iż działania UFO mają z tym jakiś związek, że jest to jakiś rodzaj sądu polegający na oddzieleniu jednych od drugich. Działalność tych bytów jest skryta, a to co się przedostaje dzięki ofiarom porwań wygląda na ogromne przygotowania do czegoś !

 

Według Biblii panika ogarnie wszystkich ludzi (Izajasza 2:10.19), ludzie będą się kryć (Izajasza 2:21), pełni niepokoju (Ezechiela 7:7), będą przerażeni (Izajasza 13:8 ), i popadną w jakieś zaślepienie (Sofoniasza1,18). Zdarzenia takie mogą być dziełem strasznych i przebiegłych istot z UFO, oczywiście pewności nie ma, jednak opisy tego fenomenu pasowały by w pewnym sensie do eschatologii. Na obecną chwilę nie można definitywnie odpowiedzieć na pytanie czy byty te to niezależne "kosmiczne sępy", czy wykonawcy Bożego Gniewu, przygotowujący ludziom ich przesądzony los, w przyszłej ziemskiej cywilizacji UFO-GMO ? Istnieje wiele silnych przesłanek, że są oni nasieniem Węża z Ks. Rodzaju 3:15, za czym się opowiadam.

 

Należy zadać pytanie skąd się bierze tak wielkie zainteresowanie UFO, czy jest ono zawsze naturalne i czy pochodzi tylko z ludzkiego pragnienia ciekawości ? Dlaczego badacze, zwłaszcza ci medialni nie informują o zagrożeniach związanych z tym zjawiskiem i z tymi istotami ? W mojej ocenie dzieje się tak dlatego, że osoby te same są zaangażowane w jakiś niewidoczny kontakt z nimi. Ten związek ludzi z kół ufologicznych obserwować można w ich wypowiedziach, często chwalących te istoty, w ich zachwycie nad ich tzw. technologią, a czasmi nawet zaprzeczających zdarzeniom opowiadanym przez organizację ufologiczną "CE4 research"

 

Film ukazuje prawdziwy duchowy wymiar tych skrytych bytów. Dodatkowo możemy się dzięki prezentacji Joe Jordana przekonać o prawdziwej i jedynej sile, zdolnej wyrwać ludzi ze szponów UFO, a jest nią postać Zbawiciela Jezusa Chrystusa !

 

Sprawa porwań do UFO może mieć związek z asymilacją części ludzkości do kosmicznej federacji GMO. Będzie to w jakiejś mierze powtórka zdarzeń sprzed potopu, gdzie naturalne typowo ziemskie istoty, o budowie białkowej, zostały zmienione pod względem kodu DNA,  co doprowadziło do katastrofy globalnego potopu.

 

Warto także przytoczyć mały urywek słynnego raportu Karli Turner, cały znajdziecie w prezentowanym filmie, gdzie jest mowa o tym co te istoty wyprawiają z porwanymi:

"Podczas pobytu w pojadach ufo porwani często spotykają różnorodne rasy obcych, wszelkie typy szaraków, insektoidów, gadzich oraz tzw. blond włosych aryjczyków. Są zabierani do podziemnych baz gdzie widzą dziwaczne kreatury hybrydalne, nad którymi uwijają się inne humanoidalne hybrydy/stwory, często pokazywane są im przezroczyste pojemniki, w których pływają części ciał ludzkich. Porwani widzą innych ludzi, z których odciągana jest krew. Pokazywani są im ludze, którzy są w tym czasie okaleczani, odzierani ze skóry, rozczłonkowywani i nabijani na coś, wyglądający po takiej „czynności” jak nieżywe zwłoki. Część ze świadków, którzy to widzieli była zastraszana, że skończą w podobny sposób, w podobnym stanie, jeśli nie będą współpracować z UFO porywaczami."  Takie relacje potwierdzają to, o czym wspominałem na Innymedium w miejscu podanego linku, a co powinno być wpierw przeczytane, przed obejrzeniem dokumentu Joe Jordana:

http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwy-wladca-pierscieni-czesc-ii

To co teraz napiszę może się wielu z was wydać nieco dziwne, moze szokujące, ale moim zdaniem odpowiedz, kim lub czym jest UFO daje wiara chrześcijańska (jak wyniknie również z filmu), a dokładniej Duch Święty, zgodnie z tym co pisze w Biblii, że prawda nas wyzwoli, a Duch Święty doprowadzi do sedna !

"...Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe..." Ew. Św. Jana 16:13

W tym temacje jak zwykle proponuję zapoznanie się z własnym opracowaniem dotyczącym tych bytów, pod podanym adresem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Zapraszam na film:

UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana - duchowe raporty, polskie napisy

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika xyz

Pozwólcie ,ze zabiorę głos a

Pozwólcie ,ze zabiorę głos a chcę go skierować zwłaszcza do niektórych mądrali co jak widac wszystkie rozumy pozjadali.Mogę w całej rozciągłosci potwierdzić słowa Joe Jordana.Byłem świadkiem podobnych wydarzeń ok.20 lat temu,(jestem obecnie 40 letnim mężczyzną,mieszkam w świętokrzyskim wraz z żoną i dwójką dzieci).Mój brat miał podobne doświadczenie z tym "czymś" i modlitwa do Boga okazała się bardzo skuteczną bronią.W nocy u stóp jego łózka pojawiły się te tzw. szaraki (on opisał je jako małe diabły). .Brat próbował obudzic ojca ale ten spał jak kamień ,zatem brat zaczął się modlić ,wówczas po chwili po lewej stronie od łózka na środku pokoju ukazała się postać  kobiety w białej lsniącej powłoczystej szacie ,w chuście na głowie,o której brat powiedział wprost "Matka Boża".Kobieta ta wyciągnęła rękę w kierunku tych małych stworów,a ich twarze wykrzywił grymas przerażenia,(co jest samo w sobie ciekawe bo w większości opisów obcy zdają się nie wyrażac żadnych emocji) i po chwili zniknęły .Możecie mi wierzyć albo nie nie obchodzi mnie ale wszystko co opisałem jest prawdą choć brzmi niesamowicie fantastycznie.KIlka dni temu linkując przypadkowo z jakiejś politycznej debaty na interii trafiłem na bardzo ciekawy blog "popotopie",stamtąd na film "unholy communion" i postanowiłęm podzielić się z wami tym co zdarzyło się kiedyś w moim życiu..Ci ludzie mówią prawdę a wy przestańcie przeszukiwac internet i karmić umysł tonami śmieci bo nie przybliżą was one ani troche do prawdy a tylko stworzą metlik w waszej głowie.Prawda jest taka :uwierzyc Bogu,do spowiedzi i do komunii a wasze życie zmieni się na lepsze zapewniam was.A UFO to nic innego jak unowocześniony i dostosowany do współczesnych "potrzeb".system szatańskiej manipulacji,czysto fizyczne aspekty tego zjawiska implanty,okaleczenia itp id są również elementem tego kłamstwa.Chodzi o to m.in abyśmy nie znali natury zjawiska czy jest ono duchowe czy tez czysto materialne,gubili się w domysłach i teoriach gubiąc podstawowy aspekt problemu .Twórcą całej tej szopki w każdym przypadku jest diabeł-genialny iluzjonista i kłamca.Nie jestem nawiedzony ani nie chcę was tu na siłe nawracać.Tzw racjonalistów rownież namawiam do bardziej otwartego spojrzenia,a nie dopasowywaniu wyjaśnień do z góry przyjetych założeń,i do większej wiary w to co zeznają ludzie a nie traktowaniu każdego jak kłamcy i bajkopisarza..Jest już 3 w nocy a ja jeszcze ślęczę nad klawiaturą ale uznałem,że warto bedzie zaświadczyć o prawdziwości doświadczeń ludzi z tego filmu,może kilku z was wprowadzi to na właściwą drogę,drogę Boga.Pozdrawiam.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

"...Dodatkowo możemy się

"...Dodatkowo możemy się dzięki prezentacji Joe Jordana przekonać o prawdziwej i jedynej sile, zdolnej wyrwać ludzi ze szponów UFO, a jest nią postać Zbawiciela Jezusa Chrystusa !" - bez religijnej emfazy, proszę! A jesli tzw.Chrystus to...jeden z nich, bo i takie koncepcje już dość dawno się pojawiły - i co wtedy, a? Komu zawierzycie? - bo ja oprócz Rozumu nie widzę w tym galimatiasie konkurenta...

Portret użytkownika Ufo

To że cywylizacje i życie

To że cywylizacje i życie pozaziemskie nie istnieje to bzdura ,
galaktyk we wszechswiecei jest okolo 150000000 a w każdej około 100000 ukladów słonecznycha a w każdym około 6 planet = 9000000000000 planet .
Są niezbite dowody , swiadkowie i odnaleziony nie dawno materiał siewny w stratoswerze ziemskiej .
Załoze sie ze istnieją.

Portret użytkownika Andreas

Hallo,   proszę o te niezbite

Hallo,
 
proszę o te niezbite dowody;świadków i materiał siewny.
Zawsze trzeba podać jakieś źródło swojej wiedzy.
Tylko proszę bez jakichś komicznych statystyk, które nie opierają się na niczym, jak tylko domysły.
Nauka to podobno twarde fakty a nie wiara w coś co zostaje zastąpione po paru latach innym czymś itd. itd.itd.
Notabene - "Materiał siewny mi się podoba" - też widziałem "Prometeusza" i to w 3D Wink

Portret użytkownika X

Robert Monroe był

Robert Monroe był pracownikiem CIA.  Nie musisz wierzyć. Proponowalem kiedys jego ekipie współpracę w badaniach (nie wiedziałem wtedy jeszcze dla kogo pracuje).
jego "badania" miały zupełnie inny cel niż podejrzewasz. 

Portret użytkownika H.R.

Kolejny, nawiedzony, cwany

Kolejny, nawiedzony, cwany guru, który podjął się sprzedaży i pocerowania mocno znoszonej, wyświechtanej, zdyskredytowanej, z nadszarpniętą reputacją wiary w niejakiego Joszue Żyda, bezprawnie nazywanego Jezusem. Jak to zrobić? Jak ponownie dobrze sprzedać z zyskiem starą, żydowską kichę i wygodnie pożyć sobie na koszt innych? Trzeba tą starzyznę odnowić, odremontować i najważniejsze – stuningować. Ale jak stuningować coś, co wymięka w konfrontacji z nowoczesną wiedzą, rozumem i faktami??? No jak???! Stuningować KOSMICZNIE ! Kosmos UFO i kosmici! I to jest TO !!! Gdy stuninguje się tego Joszue z judejskiego Żyda, który sam nie wiedział czego chce i tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodziło, bo nawet przesłuchanie u rzymskiego prefekta nic nie przyniosło poza stwierdzeniem, że to niegroźny pomyleniec, jakich wśród Żydów pełno, to po stuningowaniu go UFE-em i krwiożerczymi kosmitami, którzy najwyraźniej są rzymskimi katolikami, otrzymamy wersję cool nowoczesnego żydo-chrześcijaństwa. Jest to stuningowane tak trendy, że guru sprzedaje to przez Internet, jak widać. Joszue obroni was przed każdym, kosmicznym dewiantem, który czatuje na waszą d…, bądź inne organy!!! Wystarczy wypowiedzieć kod obronny w postaci imienia tegoż Żyda Joszue, a kosmiczny dewiant pada na kolana, jak przystało na „…każde stworzenie…”. Jest tylko jedno „ale”. Jaką pewność ma ten guru, że wszyscy ci kosmiczni dewianci są wierzący w Joszuego??? Czyżby wszyscy, bez wyjątku, byli ochrzczeni przez Kościół Katolicki? Jeżeli tak, to muszą wśród tych zboków być i ich kosmiczni kapłani i może to jedynie oni nadużywają organów niewinnych Ziemian? A jeżeli ci kosmici nie są wcale wyłącznie katolikami, są wśród nich i muzułmanie? Albo ateiści? Co wtedy???! Wówczas, zaklęcie sprzedawane przez dobrodzieja guru nie będzie działało! Czy guru ma jakieś rozeznanie co do tego na jakiej grupie kontrolnej kosmitów testował swoją „broń”? Może został przez tych kosmicznych cwaniaków oszukany i podsunęli mu tylko kosmicznych żydo-katolików??? Jak widać, kupowanie przez Internet niepewnych towarów od niepewnych sprzedawców jest wysoce ryzykowne i może wcale nie ustrzec waszych organów przed ingerencją z kosmosu.

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika Tepi

Opisze moja osobista

Opisze moja osobista historie,prawdziwa historie.
3 lata korespondowalam z wyksztalcenia Fizykiem,racjonalista,ateista...tak siebie okreslal na poczatku znajomosci.
Ja ,osoba wierzaca w Jezusa i Ewangelie,nie kryjac mojego swiatopogladu nigdy sie tego nie zaparlam i nasza korespondencja to byla mieszanka wybuchowa.Z czasem okazalo sie,ze moj rozmowca gleboko siedzi w okultyzmie,praktykuje oobe,astralnie podrozuje i spotyka w swoich podrozach UFO.Ja,katoliczka zaglebiajaca sie w tematach demonologicznych, opetan,egzorcyzmow,zagadnien new age, nie mialam watpliwosci,ze moj rozmowca jest pod wplywem demonow.Okazalo sie z czasem ze jest Medium spirytystycznym i otrzymuje przekazy pismem automatycznym od UFO.Praktykowal channeling.A teraz najwazniejsze !Ktoregos razu otwieram poczte na kompie i czytam list wyslany z adresu tego goscia,list ktory mnie wprawil w oslupienie,list od demona do mnie.W liscie bylo jeszcze jedno zdanie napisane juz przez mojego ludzkiego korespondenta odkrywajace prawde:"nie wiem,dlaczego ci to napisalem,jakas "moc"pisala moja ręką".Teraz tlumaczenie potwierdzone w rozmowie z ks.egzorcysta.
W czasie egzorcyzmow demony manifestuja swoja obecnosc,to jest ich totalna porazka,bo demon najlepiej dziala,kiedy sie w niego nie wierzy i sie ukrywa.Do manifestacji przymuszone sa demony moca Jezusa Chrystusa,ktory posluguje sie kaplanem.W moim przypadku ,moj Bog zmuszajac demony,ukrywajace sie jako UFO objawily swija prawdziwa "twarz",zebym mogla ratowac siebie i wycofac sie z tej demonicznej zasadzki zastawionej na moja dusze.Przez korespondencje z okultysta zostalam wciagnieta w obszar dzialania demonicznego i w moim zyciu zaczelam doswiadczac zjawisk nadprzyrodzonych ,jednoczesnie nie zaparlam sie mojej wiary w Jezusa i modlilam sie do Niego.Bog mnie uratowal, bo zostala ukazana mi prawda.Moj korespondent na ten temat nigdy sie juz nie wypowiedzial,nabral wody w usta,bo byl to niezbity dowod na to,ze ja mam racje,a UFO to demony.Po miesiacu od dostania tego maila zerwalam korespondencje,poszlam do spowiedzi,modlil sie nade mna ks.egzorcysta.Od tego czasu odczuwam spokoj w sercu,zycie wrocilo do normalnosci.Jezus mnie oswobodzil z tych okultystycznych wiezow .
Dla mnie nie ma cienia watpliwosci,ze kiedy tylko otworzymy sie na duchowosc,to tej duchowosci doswiadczymy.Bogu dziekuje ,ze wytrwalam w wierze w Jezusa,bo On mnie uratowal.Swoim doswiadczeniem potwierdzam,ze mam niezbity dowod na to,ze UFO, to kamuflaz demonow do zwiedzenia ludzi i odciagniecia ich od swojego Stworcy.Tak to dziala.Ludzie z natury sa poszukujacy duchowosci i jesli tylko wypra sie Jezusa w to miejsce wlazi demon/klamca/przebieraniec.UFO to demoniczny kamuflaz.Napisalam to ,zeby Was ostrzec.
 
 
 
 

Strony

Skomentuj