UFO towarzyszyło przelotowi asteroidy 2012 DA14

Kategorie: 

UFO w okolicy asteroidy 2012 DA14

Zeszłotygodniowy bardzo bliski przelot asteroidy 2012 DA14 wzbudził wiele zainteresowania. Dodatkowo wzmogło go zdarzenie z Rosji pokazujące w mniejszej skali jak ryzykowne mogą być kolizję kosmiczne.

 

Gdy niezidentyfikowane wcześniej ciało niebieskie spadło na Rosję świat oniemiał. Potem zaczęły się pojawiać nagrania upadku obiektu i na jednym z nich wypatrzono coś, co wyglądało na dyskoidalny obiekt uderzający w jeden z upadających fragmentów.

Okazuje się, że to nie było jedyne zjawisko tego dnia, na którym zaobserwowano coś, co mogło być niezidentyfikowanym obiektem latającym interweniującym w sytuacji kryzysowej.

Przelot 2012 DA14 wydawał się czymś dalece mniej interesującym niż wcześniejsze zdarzenia z Czelabińska. Okazuje się jednak, że na nagraniach przedstawiających przelatujący asteroid widać coś jeszcze. Od razu pojawiły się sugestie, że i w przypadku tego przelotu również doszło do jakiejś interwencji. Jak było naprawdę trudno powiedzieć, ale warto przytoczyć ten film, aby przynajmniej zaproponować dyskusję na ten temat.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kdbj

Ale to przecież była

Ale to przecież była Galaktyczna Federacja Światła, czy jak oni się tam zwą, tyle razy już nam ratowali tyłki, oczywiście w tajemnicy przed nami. Dopiero, kiedy już wreszcie się nam ukażą, wyjdzie na jaw, że 2012 też nam szczęśliwie uratowali. Ta sekta w swoich channelingach tyle razy podkreśla, że nie może się wpierniczać w niczyje sprawy, zgodnie z prawem wszystkich istot we wszechświecie do posiadania swej wolnej woli. Jednak, na równi ze starotestamentowym "bogiem" (sic!), wpieprzają się bezceremonialnie co rusz. A zatem - WTF ?!!! (a właśnie - WTC to nie uratowali, blee Sad

Portret użytkownika nanashi

Nowe piwo Tuskie. Polecam. Z

Nowe piwo Tuskie. Polecam. Z tymi UFO to już normalne jaja są. Tu UFO, tam UFO. Jeszcze pod łóżkiem poszukam, może się znajdzie. Jaja sobie robię, bez urazy dla osób które wierzą, ja inaczej postrzegam naturę UFO.

Portret użytkownika bardziej_swiadom

moim zdaniem to z jednej

moim zdaniem to z jednej strony jako wpadlimy w nawyk wyszukiwac ufo gdzie tylko się da z drugiej strony to całkiem możliwe i w zasadzie logiczne, oni nas pielęgnują, dali nam wiele dobrego, robią dużo by żyło sie nam na naszej maleńkiej planetce lepiej więc całkiem możliwe, że widząc zbliżające się do nas zagrożenie stali na straży naszego bezpieczeńtwa. Być może jeszcze nie ukazali się nam tak oficjalnie bo zdają obie sprawę że dla 90% czyli tyc nieświadomych mieszkańców Ziemi mogło by się to źle skończyć

Portret użytkownika kuzYn

  Jeśli to nie jest

 
Jeśli to nie jest fałszywka, to taki obiekt, nawet mniejszy od planetoidy2012 DA14, przelatując przed planetoidą w odpowiedniej odległości,  mógł spowodować zmianę jej trajektorii . Tak więc podczas kolejnego zbliżenia się do ziemi - 15 lutego 2046 jej trajektoria może być inna od tej zapowiadanej przez NASA
Wikipedia podaje:
" Asteroida zbliży się ponownie do Ziemi 15 lutego 2046 roku, kiedy to minie ją w odległości ok. 0,015 j.a. czyli ponad 2,2 mln km; analizowany jest również przebieg wielu późniejszych jej przelotów koło Ziemi. Według danych NASA z 10 lutego 2013 planetoida miała w latach 2080–2112 trzykrotnie przelatywać stosunkowo blisko Ziemi; NASA oceniała łączne prawdopodobieństwo jej zderzenia z Ziemią w czasie tych zbliżeń do naszej planety na 0,00064%[2][10]. Zagrożenie ze strony tej planetoidy w Skali Torino określono jako 0 (nie stanowi żadnego zagrożenia dla Ziemi). Indeks Palermo Technical Impact Hazard Scale szacowano w tym dniu na -5,08 (brak zagrożenia)[2]. Dzięki kolejnym obserwacjom i dokładniejszemu wyznaczeniu parametrów orbity 15 lutego 2013 planetoida została usunięta z listy obiektów potencjalnie zagrażających zderzeniem z Ziemią".
Zmiana trajektorii nawet o kilka cm. może przez 30 lat bardzo wzrosnąć

 

Strony

Skomentuj