UFO w Australii zorganizowało spektakularny pokaz świateł

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawił się bardzo ciekawy film z Australii. Został nagrany za pomocą kamerki internetowej i zdaje się przedstawiać coś, co wygląda na ślady wizyty jakiegoś niezidentyfikowanego obiektu.

 

Wygląda to niesamowicie i dopiero poklatkowa analiza pozwala zdać sobie sprawę, że nastą piło tam coś niezwykłego. Gdy jednak przeanalizuje się kolejne klatki okazuje się, że niebo nad zatoką w okolicy Surface Paradise pełne jest dziwacznych świateł.

 

Obiekty oświetlają różne części okolicy i latają aż do momentu, gdy pojawia się błysk, przypominający otwarcie portalu. Mogą to być oczywiście błędne interpretacje i być może istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie dla tego incydentu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MI)(ER

Bardzo ciekawy materiał ale

Bardzo ciekawy materiał ale co z  tego...... Nawet jak by taki obiekt wylondował w nocy w centrum miasta i  zaraz by odleciał to i tak wiekszośc z was by mówiła że fake że to komputerowo albo ze to latarka na sznurku itp..... Szkoda słów.....

Portret użytkownika Israfel

Oczywiście, że jest inne

Oczywiście, że jest inne wyjaśnienie.
To nie jest film, tylko seria zdjęć z kamery internetowej.
Zdjęcia robione są w nocy.
Kadr naświetlany jest dosyć długo.
Jasne poruszające się obiekty na takich zdjęciach tworzą linię a nie punkt.
Na jednym ze zdjęć zarejestrowany jest ślad obiektu z pulsującym światłem skierowanym w dół.
Oczywiście, że na zdjęciach nocnych takiej jakości nie da się zidentyfikować przelatujących obiektów, chociaż wygląda to na zabawę jakimś zdalnie sterowanym samolotem (quadcopterem, czy czymś podobnym) z możliwością generowania różnych efektów świetlnych.

Skomentuj