UFO w kształcie cygara nad linią frontu w Ukrainie!

Kategorie: 

Źródło: Ukraińska Armia

Podczas standardowych operacji obserwacyjnych, dron dowodzony przez siły zbrojne Ukrainy, zarejestrował UFO w kształcie cygara unoszące się nad linią frontu. Obiekt nie ma skrzydeł ani widocznych środków napędu, co odróżnia go od konwencjonalnych statków powietrznych, czy nawet pocisków.

Spekulowano iż może to być balon zwiadowczy lub dron nowej generacji. Są oczywiście i ci, którzy wierzą że może to być pozaziemski statek obserwujący działania zbrojne w okolicy. Obserwacja została uwieczniona na krótkim, 17-sekundowym nagraniu, które zostało upublicznione w sieci.

 

Konkretna lokalizacja w której wykonano to nagranie nie została upubliczniona. Obecnie jest ono przypisywane 406 batalionowi ukraińskiej armii. Jak narazie, autentyczność nagrania nie została potwierdzona na oficjalnych kanałach ukraińskiej armii.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Obstawiam  że to turystyka z

Obstawiam  że to turystyka z przyszłości  lub z pozaziemskich cywilizacji.  W czasie  I wojny i Wojny Domowej w Rosji też była ogromną ilość obserwacji UFO cygarowatych czyli takich turystycznych z dużą ilością miejsc siedzących.  Specjalne komórki sił bezpieczeństwa poszukiwały  nawet na dużą  skalę wydumanych ukrytych baz sterowców niby zainstalowanych przez Niemców  czy interwentów.

Portret użytkownika Decykacja dla autora

Ukraińska piosenka „Jak u nas

Ukraińska piosenka „Jak u nas na Ukraini” ze specjalną dedykacją dla autora wpisu, który nie wie, że nawet po ukraińsku mówi się „Na Ukrainie” („na Ukraini”), a nie „w Ukrainie” (to kalka z języka rosyjskiego). Dbajmy o poprawną mowę ojczystą i nie ulegajmy idiotom, dla których rusycyzacja języka polskiego to „solidarność z narodem ukraińskim”. Chyba że tym rosyjskojęzycznym (ale równocześnie z armią okupacyjną).

https://www.youtube.com/watch?v=Wbdp5Ncjpgc

Skomentuj