UFO w kształcie czarnego diamentu uchwycone nad stanem New Jersey

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Świadek jadący po drodze w okolicach Keasbey w stanie New Jersey zmierzający do Vermont, zauważył UFO w kształcie czarnego diamentu. Pojazd unosił się nad okolicznym lasem. Mężczyzna postanowił sfilmować dziwny obiekt i podzielił się swoim odkryciem z organizacją MUFON.

Zgłoszenie pojawiło się stosunkowo niedawno, lecz nagranie zajścia pochodzi jeszcze z 2019 roku. Wyraźnie widać na nim niezidentyfikowany obiekt w kształcie czarnego rombu, który unosi sie za linią drzew. Trudno ocenić czym może być ten obiekt, lecz nie wygląda na to aby stanowił on rezultat animacji komputerowej lub innych form fałszerstwa. Niestety, ale ustalenie czegokolwiek konkretnego, na podstawie 11 sekundowego filmu, jest niemożliwe.

 

Podczas wykonywania nagrania, autor filmu stale się przemieszczał, a zatem trudno ocenić czy obiekt był stacjonarny czy też wykonywał jakiś ruch. Równie problematyczne wydaje się oszacowanie odległości między czarnym rombem a jego otoczeniem co w konsekwencji utrudnia oszacowanie jego rozmiaru. Jeśli byłby to mały obiekt, obserwację można byłoby tłumaczyć jako przelot drona. W przeciwnym wypadku, jedyne wyjaśnienie jakie nasuwa się na myśl, to możliwość iż jest to niezidentyfikowany obiekt latający.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj