UFO w kształcie diamentu uchwycone w Karolinie Północnej

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Kolejna fascynująca obserwacja pojazdu UFO miała miejsce w Stanach Zjednoczonych w stanie Karolina Północna. Tym razem mowa o obiekcie w kształcie diamentu, który został uwieczniony na nagraniu w całkiem przyzwoitej jakości.

Zgodnie z relacją świadka, wydarzenie miało miejsce 20 lutego w okolicach godziny 7:30. Świadek zdarzenia twierdzi, że wówczas jego uwagę przykuł świecący obiekt poruszający się w jego stronę. Jego barwa była biała przez większość czasu obserwacji, ale okazjonalnie pulsował on czerwonym światłem.

Wedle tego co słychać na filmie, obiekt początkowo poruszał się w stronę świadka zdarzenia, aż w końcu zatrzymał się w jednym miejscu. To właśnie dzięki temu mężczyzna był w stanie wykonać stabilne zdjęcie, a nawet przybliżyć obiekt bez konieczności ruszania kamerą. Podczas gdy cała ta obserwacja z całą pewnością nie należy do najbardziej spektakularnych, jej przebieg oraz zarejestrowany na niej obiekt zdecydowanie wygląda interesująco. W razie gdybyście byli zainteresowani tą obserwacją jej numer seryjny to 106477. Nagranie z tego zajścia jest dostępne na stronie organizacji MUFON.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika NoProblemJest

No właśnie, co to może być?

No właśnie, co to może być? Obserwuję to na niebie od dawna. Lata z białym światłem. Jasność światła podobna do gwiazd. Lata naprawdę wysoko. Prędkość podobna do samolotu (prędkość kątowa - czyli jeśli lata wyżej to prędkość ma większą). Nie pozostawia smug na niebie. Nie ma tego na flightradarze. Intensywność tego ruchu jest większa od ruchu lotniczego. Czyli np w niedzielę widziałem 12 szt. w czasie 5 min. (W tym czasie leciały 2 samoloty). Latają w prostoliniowo we wszystkich kierunkach. Niestety nie potrafię tego nagrać z uwagi na zbyt słabe światło ale jak ktoś chce je zobaczyć to wystarczy wyjść na dwór i popatrzeć chwilę w niebo, najlepiej poza miastem. Zwrócę jeszcze uwagę jak są oświetlone wojskowe samoloty bo mogą mieć inne niż ICAO ale jest mało prawdopodobne żeby wojskowy ruch lotniczy był większy od cywilnego. 

Skomentuj