UFO w kształcie dysku nad Niemcami

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Oto nagranie przedstawiające lot niezidentyfikowanego obiektu nad Niemcami. Do obserwacji doszło 7 czerwca 2013 roku w miejscowości Miesenbach.

 

Świadek zarejestrował nisko lecący obiekt, który nie wygląda na znany ludzkości pojazd latający. UFO wygląda jak klasyczny latający spodek znany z kultury masowej. W pewnym momencie pojazd przelatuje za drzewami i oddala się majestatycznie.

Sam fakt, że obiekt przelatuje za drzewem sugeruje, że gdyby było to CGI, czyli grafika komputerowa, to wykonanie tego byłoby dużo trudniejsze. Można powiedzieć, że to poważny argument za uznaniem tej obserwacji, jako manifestacji fenomenu UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Już raz napisałam, że ok.

Już raz napisałam, że ok. 19-20 lat temu w lecie godz. ok. 14 tej będąc na balkonie w Tychach zobaczyłam taki sam obiekt. Myślę, że to są obiekty wojskowe. Nikt do nich nie próbuje strzelać, więc to NASI.

Portret użytkownika baca

do kobiet to ja mam szacunek

do kobiet to ja mam szacunek i niezwykle rozwinięty pociąg - normalnie jakiś zwierzęcy...
ale to do prawdziwych kobiet - Ty Bogusia taka nie jesteś gdyż masz (podobnie jak Tina swoje wizje) regularne wizje pojazdów ufo no i oczywiście dręcza Cię jak kiedyś czytałem odwiedziny szaraków no więc to tym właśnie drobnym szczegółem odróżniasz się od na przyklad mnie lub Monstera lub... prawdziwych kobiet...
i stąd mam taki ubaw kiedy coś napiszesz... bez urazy...

Skomentuj