UFO w kształcie dysku zarejestrowane nad stolicą Bułgarii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Nad stolicą Bułgarii, Sofią, zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt. UFO w kształcie przypominające klasyczny latający spodek, sfotografowano 8 października bieżącego roku.

 

Autor fotografii twierdzi, że wykonywał zdjęcia powstającego w okolicy wieżowca. Przy okazji zarejestrowano właśnie ten niezwykły pojazd, który pojawił się nad miastem i poruszał się w tle z dużą prędkością.

 

Mimo, że świadek wykonał kilkanaście zdjęć tylko to jedno do czegoś się nadaje. To wykonane podczas momentu gdy obiekt zatrzymał się na chwilę. Pozostałe ujęcia, wykonane gdy pojazd już odlatywał, są niestety zbyt rozmazane, aby traktować je jako dowód.

[ibimage==25440==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obserwacja z Bułgarii została oficjalnie zgłoszona amerykańskiej organizacji katalogującej obserwację UFO - Mufon, gdzie zarejestrowano ją pod numerem sprawy 71373.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

A tu jak zwykle

A tu jak zwykle zagłuszanie,oczywiście prawie wszyscy na nie,pokazał najlepsze zdjęcie co udało się uchwycić a jak to inaczej uchwycić jak to tak leci szybko,błąd Bułgarii dawać sprawę w ręce amerykańskim zamiataczom pod dywan,to prawdziwy błąd,powiem inaczej naiwność.Mają 71373 a jeszcze nic nie zrobili z żadną sprawą,jedynie co najlepiej robią to chowają pod poduszkę,tak to jest jak się razem współpracuje to trzeba to jakoś zamataczyć

Portret użytkownika Gość207

W tej chwili jest tak dużo

W tej chwili jest tak dużo materiałów o UFO w internecie, że nie ma sposobu aby odróżnić fałszywki od tych prawdziwych.
W całej sprawie jest jedna rzecz, która powoduje najwięcej wątpliwości, a mianowicie brak dobrej jakości wiarygodnych fotografii. Z pewnością wielu z was zauważyło, że dzisiejsze społeczeństwo nie zależnie od kraju dysponuje milionami dobrej jakości sprzętu fotograficznego i mimo tego 99,95% fotek nie nadaje się do użytku. Dlaczego? UFO to bujda? Nie sądzę, ale w ten sposób można publikować jak najbardziej prawdziwe materiały w które i tak prawie nikt nie uwierzy traktując je jako "rewelacje" sezonu ogórkowego. 
Oszustw i oszustów pragnących zbić kasę na naiwności innych jest nie mało. W tematyce UFO przewinęło się ich setki, jak nie więcej. Wszystko to szkodzi prowadzonym badaniom grup ludzi, które temat traktują, jak najbardziej poważnie. Do tego należy dodać światek akademicki. W tym przypadku dodatkowego smaczku dodaje tzw zakazana archeologia. Lepiej grzać stołek na uczelni i powtarzać brednie za które kiedyś dali im dyplomy zamiast łamać przyjęte skostniałe schematy. Świat nie jest takim, jakim go widzimy i tylko to jest pewne. Historia ludzkiej cywilizacji jaką znamy ze szkolnej ławy także nie jest prawdziwa.
Pozostawanie ignorantem wobec faktów, których nie rozumiemy jest czystą głupotą. Nie można do tematu podchodzić, jak do pojedynczych wybranych i wygodnych sobie informacji. Dopiero w ten sposób z masy tych fałszywek wypłyną te najbardziej zbliżone prawdzie choć nigdy nie ma 100% pewności. Łącząc wiele faktów uzyskamy bardzo interesujący obraz i zaczniemy go rozumieć. Problem kolejny - ilu jest takich, których myślenie nie boli? Największą przeszkodą jest czas i odległości, których nie jesteśmy w stanie pokonać. I to właśnie jest źródłem manipulacji, a reszta to sprawa wiary w zderzeniu z faktami. 
Do zamieszczonej fotki nie będę się odnosił ponieważ powinno się poddać badaniu laboratoryjnemu jej oryginał, jak i sam aparat by potwierdzić w sposób bezwzględny jej autentyczność. Jak na razie można traktować ją jako pewną ciekawostkę i tyle.

Portret użytkownika pasjonat

z calym szacunkiem to ze

z calym szacunkiem to ze kupiles bentleya t-mulliner nie znaczy ze jestes dobrym kierowca. to samo tyczy sie aparatury foto. ludzie kupuja nikody D5 canony za 12 tys zł i robia fotki na trybie auto. gdzie ostra jest siatka ogrodzenia a nie anomalia za nia. delikwent nie umie albo nie chce poczytac podrecznikow o fotografii.
a jak trafi sie naprawde dobra akcja to mi kolo ajfonem zoomuje i w efekcie wychodzi tzw goofno Smile
 
co do ostatniego akapitu pelna zgoda takich fotek jest sporo... ale juz udowodniono ze koles wystrzeliwal rozne przedmioty z trybuszetu i robil ich zdjecia na niebie jako ufo - zarobil na tym w 10 lat ok 30 mln usd. do dzis ma swoje sklepiki z suwenirami i rocznie zarabia 500 tys $ 
 
poczytajcie o nawiedzonej ulicy w downtown asheville to tez dzielo tego sciemniacza.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

znajdz mi to zdjecie na

znajdz mi to zdjecie na stronie tej organizacji Smile
 
bo słyszałem, ze podobno rzekome ufo chyba tam nie trafilo, a jesli trafilo to czy zostalo pozytywnie zweryfikowane? bo mozna miec -2 zeby stwierdzic ze bylo grubo majstrowane.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj