UFO w kształcie motyla widziano w USA

Kategorie: 

Obiekt w kształcie motyla został zaobserwowany w minionym tygodniu i wywołała wiele kontrowersji. Zjawisku przyglądali się dwaj świadkowie, ojciec z synem.

 

UFO sfilmowano w ostatnią sobotę w pobliżu granicy z Ohio i Kentucky w Stanach Zjednoczonych, około godziny 19:00 (czasu lokalnego). Tom i Christopher, świadkowie zdarzenia, poinformowali, że pięć minut później dwa „helikoptery wojskowe” poleciały w tym samym kierunku, co „motyl”.

Obrazy są jasne. Widać na nim obiekt o aerodynamicznym kształcie i światła u jego podstawy. Niektórzy eksperci, którzy badali ten film, powiedzieli:

„Możemy powiedzieć, że jest to obcy statek kosmiczny, a nie tylko UFO. Świadczą o tym szczegóły i niespotykane cechy strukturalne statku. Niektórzy twierdzą, że jest to dron lub nowy model urządzenia militarnego”.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika astag

A gdzie jest napisane że to

A gdzie jest napisane że to była kamera z funkcją zdjęć ? raczej to była zwykła komóra kturą gościu wyciągnoł z kieszeni włączył aparat i zrobił zdjęcie (bo tak ma się przeważnie ustawione w telefonie) potem przelączył na tryb filmowania, zanim to zrobił obiekt się już zdążył oddalić, i nie był to iphone tylko raczej tani smartfon ze słabą matrycą ponieważ ma problemy ze złapaniem ostrości na obiekcie co za tym idzie jeśli by to było montowane w jakimś programie taki efekt gubienia ostrości trudno (łatwo) uzyskać, tylko po co ?

Nastepna sprawa że to wojskowa technologia dron, samolot, bzdura ! kto robi tajne samoloty świecące jak choinka (chyba tylko po to żeby wróg mógł łatwiej w nie trafić) i nie chodzi tylko o ten obiekt ale wiele innych tego typu, latawiec ? dobre sobie nie widziałem takich co mają z 10m rozpiętości skrzydeł, pozatym latawce nie latają same z punktu A do B tylko stoją w zawisie, pewnie jest to tajny projekt świecącego szybowca PZL w Pikutkowie, dlaczego świecącego ? pomyśleli, bo jak ktoś to zobaczy to niech myśli że to statek kosmiczny obcych a nie zwykły szybowiec, pozdrawiam.

Portret użytkownika ajas

Wszystkie dziwne filmy czy

Wszystkie dziwne filmy czy zdjęcia, to ludzie sami preparują. Np. "syrena"
https://www.youtube.com/watch?v=DD3axzMLZtc
Łyżki na Marsie, obcy w rzece, anioły latające itp, itd, wszyściusieńko to zabawa.
Dlatego uważam, że to bardzo dobrze, że Baca się z tego śmieje, bo może komuś z Was w końcu przyjdzie do głowy, że trzeba mieć dystans i nie wierzyć we wszystko co jest w internecie
 

Portret użytkownika Trojan Horse Maciek

Obiekt porusza się tak samo

Obiekt porusza się tak samo "szybko" jak zwykły latawiec. Czyżby ludzie już zapomnieli o tym, że latawce też istnieją? Są balony, to są latawce. Obiekt ani nie odlatuje w kosmos, ani nie znika, ani nie odlatuje z ogromną prędkością, ani nie widzimy przelatujących śmigłowców wojskowych. To wielka ściema. Równie dobrze można było napisać, że zaraz po przelocie giganta motyla pobiegła za nim Godzilla w stroju wróżki i coś sobie nuciła pod nosem sratatata bum cyk cyk.

Strony

Skomentuj