UFO w kształcie piramidy widziano na Uralu

Kategorie: 

UFO w kształcie piramidy widziane w lipcu 2013

Niezidentyfikowane obiekty latające pojawiają się również w Rosji. Właśnie doszło tam do obserwacji UFO w kształcie piramidy.

 

Zdjęcie przedstawiające obiekt wyglądający na piramidę zrobiono 24 lipca 2013 roku w lesie w pobliżu wsi Progres w rejonie Swierdłowska.

 

Podobne obserwacje dokonywane są na całym świecie. Nagranie poniżej przedstawia kilka przykładów ze świata. Czasami obserwacje trójkątnych UFO bywają tłumaczone, jako manifestacje tajnej techniki wojskowej, a zwłaszcza samolotu TR-3B Aurora. Być może w tym przypadku mieliśmy do czynienia z czymś podobnym.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Modzo

Moje natychmiastowe

Moje natychmiastowe skojarzenie Smile Tok'ra Tel'tak  lub jak kto woli, poprostu Tel'tak
[ibimage==18950==50_procent==Oryginalny==self==null][ibimage==18951==50_procent==Oryginalny==self==null]
 

Portret użytkownika Isabella

Bylam w Wylatowie ,ale nie

Bylam w Wylatowie ,ale nie znalezlismy tego piktogramu, ktory byl na youtube,gdyz Pan z Wylatowa byl u lekarza.W drodze powrotnej ukazalo sie kolo slonca leci ufo ognisty  okraly pojazd kolor zolto-czerwony.
Tydzien pozniej takie ufo jak na zdjeciu, przelecialo nad domem mojego sasiada- mialo kolor srebny.
Porusza sie bezszelestnie, nie wydaje zadnych dzwiekow.
Pomyslalam, ze to UFO i pomachalam im. Bylo to w 2 ,lub 3 tygodniu sierpnia.
Czas  po godz. 18.00 - 1 minuta
Szkoda ze mi czegos nie zrzucili na pamiatke
 

Hacker Gary McKinnon über UFOs und Außerirdische in Dateien d

http://www.youtube.com/watch?v=XWVzNPs0az4
Istoty ufo chca pomoc w ratowaniu ziemi i kontroluja 
co USA robi z bronia. Nie chca rzeby wojsko USA strzelalo w nich
http://www.youtube.com/watch?v=O42c183RaEA

Verteidigungsminister erklärt kurz die UFO Alien Situation auf der E

 

Portret użytkownika zielonawyspa

Historycy wiedzą o tym

Historycy wiedzą o tym najlepiej. Aby dokładniej ocenić co dzieje się w danym miejscu lub czasie, najkorzystniej oglądać to z innej perspektywy (np. z odległej, historycznej, kosmicznej, lub też oczami kogoś zupełnie innego). Uczyńmy to teraz. Rozglądnijmy się obecnie wokół siebie, tak aby dokładniej się wyznać, co naprawdę wokół nas się dzieje.
Niniejsza strona ma na celu ukazanie gorzkiej prawdy na temat sytuacji w jaką ludzkość wprowadza się swymi obecnymi niemoralnymi tendencjami. Nazywa ona też owa sytuację po imieniu. W końcu ilustruje też ona że ludzkość NIE ma innego wyjścia niż zaadoptować filozofię totalizmu we wszelkich swoich działaniach.
Opisana na tej stronie sytuacja mogłaby się zdarzyć tylko we wszechświecie pozbawionym Boga. Natomiast we wszechświecie w którym wszechwiedzący i wszechmocny Bóg nadzoruje rozwój ludzkości (tj. w takim świecie fizycznym który odznacza się unikalnymi cechami wyjaśnionymi w punkcie #B1 totaliztycznej strony o nazwie changelings_pl.htm), Bóg podejmuje najróżniejsze interwencje które obniżają szanse zaistnienia takiej sytuacji. Przykładowo, ludzie są wcześniej edukowani z pomocą celowych "symulacji" o okropnościach okupacji przez wysoce niemoralne istoty dysponujące nadrzędną techniką
Regularności istniejące w rozwoju urządzeń napędowych i wyrażone tzw. "tablicą cykliczności" prowadzą do bardzo interesujących wniosków. Mianowicie stwierdzają one, że jeśli nasz obecny rozwój techniczny nie zostanie przerwany zagładą ludzkości, wówczas już około 2036 roku nasza cywilizacja zbuduje statek kosmiczny zwany magnokraftem. (Statek ten skrótowo opisany jest na licznych stronach internetowych, a także zaprezentowany ze wszelkimi szczegółami w rozdziale F z tomu 3 monografii[1/4].) Ów bezgłośny wehikuł kosmiczny z napędem magnetycznym umożliwi ludzkości szybkie i efektywne podróże do innych systemów gwiezdnych. W wyniku tego, całkowicie zrewolucjonizuje on życie na Ziemi. Przeanalizujmy więc teraz, jak będzie wyglądało owo nowe życie na Ziemi już po zbudowaniu magnokraftu - jeśli ludzkość nadal upierała się będzie przy swojej obecnej filozofii. (Tj. jeśli ludzkość nie zmieni swojej filozofii z obecnie praktykowanego niemoralnego "pasożytnictwa"
http://www.totalizm.pl/evil_pl.htm
Apetyt naszej cywilizacji na niewolniczą siłę roboczą z czasem stanie się tak ogromny, że pojedyncza planeta niewolników nie będzie w stanie zaspokajać go na zawsze. Dlatego, kiedy nasze wehikuły kosmiczne zostaną wystarczająco udoskonalone, zdecydujemy się przygotować następną planetę do zaludnienia i także przekształcić ją w naszą kolonię niewolniczą. W tym celu wybierzemy jakąś gołą planetę na martwym systemie gwiezdnym zlokalizowanym niezbyt daleko od naszego Słońca i zaczniemy przygotowywanie tej planety do roli naszej następnej kolonii niewolniczej. Aby to osiągnąć, zaprojektujemy i stopniowo wdrożymy w życie jakiś plan zamiany gołej i nieżywej planety w tętniącą życiem kolonię niewolników, w którym ostatnim stadium byłoby podjęcie naszej eksploatacji mieszkańców owej planety. Podczas owych działań zapewne pozostawimy na owej planecie najróżniejsze ślady - podobne do tych z "Fot. #B1". Zagospodarowanie i zaludnienie tej drugiej planety byłoby jednak naszym równoległym projektem niewolniczym, jakiego opis duplikowałby informacje z niniejszej strony, a stąd jaki leży nieco poza zakresem niniejszej prezentacji moralnego upadku ludzkości z jej obecnego stanu w stadium tzw. "szatańskiego pasożytnictwa" charakteryzującego się posiadaniem i eksploatowaniem niewolników.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj