UFO w kształcie piramidy zarejestrowane w starożytnym mieście Teotihuacan

Image

Źródło: Kadr z Youtube

Najwięcej obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających notuje się w Machu Picchu w Peru. Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowano tam bardzo wiele UFO i tajemniczych anomalii na niebie. Okazuje się jednak, że podobny potencjał na dziwaczne obserwacje ma inne starożytne miasto - Teotihuacan.

 

Prekolumbijskie miasto Teotihuacan to znajdujący się w Meksyku ogromny kompleks archeologiczny, zlokalizowany na północny-wschód od miasta Meksyk. Jego środkowa część, która była niegdyś centrum kwitnącego miasta, słynie ze Świątyni Quetzalcoatla, Piramidy Księżyca i Piramidy Słońca.

Image

Starożytny Teotihuacan to gród otoczony tajemnicami. Populacja licząca ponad 150 tysięcy mieszkańców zniknęła bez śladu. Jakiś czas temu inżynierowie zauważyli, że schemat Teotihuacan przypomina obwody komputera z dwoma procesorami, którymi w tym układzie miałyby być Piramida Słońca i Piramida Księżyca. 

Image

Tajemniczości dodaje fakt, że archeolodzy odkryli swego czasu setki niezidentyfikowanych metalowych kul, które były zakopane głęboko pod jedną z tych starożytnych piramid. Możemy tylko zgadywać co się tam odbywało gdy Teotihuacan tętniło jeszcze życiem innym niż turystyczne.

Image

Dziwny obiekt na niebie był widziany 28 sierpnia 2019 nad Piramidą Księżyca. Niektórzy twierdzą, że to co zobaczono przypomina tak zwanego "astronautę z Palenque" innego miasta państwa Majów. Szwajcar, Erich von Daniken, zwrócił uwagę na podobieństwo pokrywy grobowca króla K’inich Janaab’ Pakala z obrazami astronautów wewnątrz statku kosmicznego, biorących udział w amerykańskim Programie Merkury.

Image

Pakal był władcą starożytnego miasta-państwa Majów Palenque. Jego rządy trwały aż 68 lat, co jest uważane za najdłuższe panowanie w historii cywilizacji zamieszkujących współczesne tereny Ameryki Północnej. Ten starożytny władca jest jednak znany nie tylko ze względu na swoje niezwykle długie rządy ale głównie z powodu płaskorzeźby umieszczonej na jego sarkofagu. Zdaniem zwolenników teorii o paleokontaktach, zawarte na niej symbole nie przedstawiają wcale symbolicznego przejścia do krainy umarłych a stanowią prymitywną ilustrację pojazdu kosmicznego.

 

 

Ocena:
Brak ocen

To wimana

0
0

Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
loading...