UFO w kształcie psa obserwuje pracę polskich rolników z początkiem wiosny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W województwie dolnośląskim w okolicach Wrocławia 11 marca br. na niebie pojawił się niezwykły obiekt, przybierając postać wilka, psa lub kangura. „Dziwny kształt” przyglądał się pracy polskich rolników na przednówku.

 

 

Zdarzenie udało się sfilmować, choć nie wzbudziło ono większego zainteresowania ludzi zaangażowanych w prace polowe. UFO, przybierające kształt niezwyklej chmury, rozpłynęło się po kilku minutach. Potem niebo pozostawało bezchmurne przez kilka godzin aż do wieczora, a przebronowana gleba lśniła w blasku księżyca.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika AlbinWiewiórka

Jak dla mnie to Muminek, choć

Jak dla mnie to Muminek, choć tak z daleka to bardziej na Ryjka mi wygląda, popiernicza na tych ich latających chmurkach, fakt znany od wielu lat i nie widzę tu nic dziwnego. Bardzo często są myleni z UFO, Mała Mi wielokrotnie mi się skarżyła. Nie wiem jak można tego nie wiedzieć.

Portret użytkownika Jakub W. wiejski egzorcysta

Róbcie sobie jaja ale do

Róbcie sobie jaja ale do czasu, straszne chmury niczym krwiożercze zombie nadchodzą. Najnowsze wycieki z CIA potwierdzają ich istnienie. Nadchodzą straszne czasy i to już w najbliższych miesiącach, będą ulewy i burze z piorunami a może nawet i trąby powietrzne, strach i zgrzytanie zębów. Wielu jasnowidzów na przestrzeni wieków o tym mówiło i teraz się to spełni. Tylko modlitwa i zawierzenie się Panience może Was uratować, módlcie się puki jeszcze nie jest za późno!

Portret użytkownika frik

NIesamowite, bo ja również

NIesamowite, bo ja również zaobserwowałem podobne zjawisko w okolicach Siedlec 11.03. obiekt był wyraźnie niżej od pułapu warstwy chmur i również przyciągnął moją uwagę. nie uwieczniłem go na zdjęciach, gdyż podejrzewałem zjawisko atmosferyczne. ale to nagranie pokazuje praktycznie identyczne zjawisko o zbliżonym kształcie i odcieniu. W mojej opinii występowanie tak zbliżonych kształtem chmur w dwóch różnych częsciach Polski to zbyt duży zbieg okoliczności. Dzięki wielkie !

Portret użytkownika ufo reksio

czy was juz do reszty

czy was juz do reszty porypalo ?! co to za g*wna wrzucie ...ufo w kształcie psa dobrze ze nie kształcie kebaba z łagodnym sosem ... udestepniajac taki temat potwierdzacie ze wasz portal to jest mniej niz zero absolutne dno i kilometry mułu ...zniszczyliscie mi głowe do konca ....postaram sie waszą stronke omijac z daleka bo jest schizo-paranoidalno-destrukcyjna z potężnym uciskiem na potylice 

Skomentuj