UFO w kształcie rombu zarejestrowano nad Nowym Jorkiem

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Do obserwacji ciekawego niezidentyfikowanego obiektu doszło w Nowym Jorku. Zdjęcia przedstawiające UFO wykonano 25 października 2015 roku na Liberty Island.

 

Tego dnia niebo było jasne i było dość zimno. Świadek, który wykonał te fotografie znajdował się w pobliżu słynnego pomnika, Statuy Wolności, stanowiącej wizytówkę Nowego Jorku i całej Ameryki. Autor zdjęć twierdzi, że zrobił je korzystając z dwóch różnych aparatów.

[ibimage==26142==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podczas przeglądania zdjęć po powrocie do hotelu zauważył duży obiekt w kształcie rombu, unoszący się nad zatoką i miastem. Na każdym kolejnym zdjęciu widać ruch pojazdu, który oddalał się od obserwujących.

[ibimage==26143==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Warto zaznaczyć, że w momencie wykonania zdjęć nikt nie zaobserwował niczego dziwnego. Nie było tez na horyzoncie żadnych samolotów ani innych działań służb patrolujących zatokę. Sprawa została zgłoszona organizacji katalogującej przypadki niezidentyfikowanych obiektów latających, MUFON pod numerem 73850.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Niestety ale to jest strona

Niestety ale to jest strona popleczników rosiji i Putinka i więcej się nie doczytasz od komentatorów.Jeden temat, jakim zaraził fora mr Baca.Z przykrością muszę przyznać że spada na psy ta strona i ZNZ.

kolo21

Strony

Skomentuj