UFO w kształcie spodka nad Medellin w Kolumbii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego doszło tym razem nad Medellin w Kolumbii. Na niebie pojawiło się UFO, które niektórzy nazwaliby klasycznym latającym talerzem.

 

Zdjęcie niezwykłego obiektu zostało wykonane 16 listopada 2014 roku. Niektórzy Internetowi badacze UFO zwracają uwagę, na podobieństwa jakie istnieją miedzy tym kolumbijskim obiektem, a pojazdem zarejestrowanym 5 grudnia bieżącego roku nad południową Walią.

[ibimage==23461==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

UFO nad Walią - źródło: twitter

Wygląda na to, że UFO to było widziane w wielu rajach Ameryki Południowej. Wydaje się jednak, że kształt obiektu z Wielkiej Brytanii był nieco inny od tego, jaki miał pojazd widziany nad Kolumbią. W tym przypadku można mówić o UFO w kształcie rombu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Ja już pisałem  wcześniej

Ja już pisałem  wcześniej obiekty w kształcie dysku nie podróżują koło słońca nie używają energii z plazm słonecznych,nie mają takiej technologii,ich energia to wulkany ,a obiekty w kształcie dysku to nie kwadraci,to całkiem inne obiekty,a nazwałem sobie je kwadryty od kształtu obiektu który jest w kwadracie

Skomentuj