UFO w kształcie spodka w meksykańskim mieście Morales

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie wykonane w miejscowości Morales w Meksyku. Niebo przemierza obiekt w kształcie bardzo przypominającym tak zwany latający spodek.

 

Nagranie zostało podobno wykonane przez dwóch młodych chłopców, którzy najpierw dojrzeli, a potem zaczęli filmować obiekt przelatujący nad ich rodzinnym miastem.

[ibimage==21398==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Trudno wyrokować czy to, co zostało zarejestrowane to dowód na obecność obcych cywilizacji, czy też jest to kolejny dowód na istnienie technologii, o której oficjalnie się nie mówi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Coś się dzieje, jakiś wpływ

Coś się dzieje, jakiś wpływ tych istot na ludzkość istnieje ! Wpływ na społeczeństwa !
[...]Możliwe, że same istoty ufo wywołały taką histerię wsród społeczeństwa, lub społeczeństwo jest podłączone do ich innowymiarowych "urządzeń" sterowniczych, możliwe że technologia jaką dysponują jest w stanie "hipnotyzować" całe narody.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
[..]Część może wogóle nie mieć ciał biologicznych, a część być hybrydami jakiegoś rodzaju, oczywiście nie można na razie wykluczyć, że pochodzą oni z jakiejś rzeczywistości kosmicznej, ale przecież Ziemia też się znajduje w kosmosie, jednak my Ziemianie zostaliśmy stworzeni przez Nadistotę Duchową Boga, podczas gdy oni zostali zesłani do innej rzeczywistości razem z ich wiedzą i możliwościami technologicznymi, które są dla nich zródłem ich problemów[..]

Najnowszy trailer o sterowanej ludzkości przez istoty ufo oraz podległych ludzi, którzy są pod wpływem tych istot lub są hybrydami !
THEY LIVE 2014 Trailer!
https://www.youtube.com/watch?v=7hbtKYEnyYo#t=75

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Nagrywator 1080p !!! ten to

Nagrywator 1080p !!! ten to musi szastac szmalem
Sadzac po odglosie SWF podczas ostrzenia, film nie jest zmanipulowany, kamera zachowuje sie poprawnie. Jednak nabieram watpliwosci w momenci ekiedy ufo zaczyna zaslaniac najnizszy kabel w momencie chowania sie za nim jak i w momencie ponownego pojawienia widac pixele w obrebie tego obiektu. (na zoomie 70% widac to dokładniej)
https://www.youtube.com/user/jmhz71 na kanale same ufo Wink

Myślę, więc jestem...

Skomentuj