UFO widziane w pobliżu kolejnego meksykańskiego wulkanu

Kategorie: 

Źródło: MUFON

9 czerwca 2020 roku, jeden z mieszkańców Meksyku jadących autostradą w okolicy wulkanu Istasiuatl, zobaczył UFO. Pojazd przemieszczał się na małej wysokości co pozwoliło autorowi na uchwycenie go na nagraniu.

 

Istasiuatl jest trzecim najwyższym szczytem w Meksyku (po wulkanach Orizaba, 5 636 m i Popocatepetl, 5 426 m) i mierzy on 5230 m n.p.m. Większość miejscowych ludzi nazywa go poprostu Ista. Fakt iż wymienia się go w jednej linii z wulkanem Popocatepetl musi sprawiać, że wszelkie obserwacje UFO w okolicy Istasiuatl budzą zainteresowanie społeczności ufologicznych.

 

Sytuacja z 9 czerwca nie jest szczególnie spektakularna. Obiekt może być uczciwie zinterpretowany jako dron, co dodatkowo jest wspierane przez niski pułap na jakim został uchwycony. Świadek nie wdawał się w szczegóły co do tego co widział. Jedyne znane nam cechy tego obiektu to jego zatrzymanie się w miejscu i stopniowe zmniejszanie wysokości na tle wulkanu Ista. Obydwa te zjawiska mogą być spowodowane obserwacją drona. Jednak o tym co uważacie na temat tego nagrania zadecydujcie już sami.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dużo ich lata !

Bardzo dużo ich lata ! Również dużo się ich nagrywa ! Wiele z tych pojazdów jest kierowanych przez skrzaty, gobliny, elfy i inne UFOludy z baśni i horrorów ! Jednak spora część ufologów uparła się, że są to tzw. "kosmici" !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj