UFO wlatujące do wnętrza wulkanu Popocatepetl nadal pozostają niewyjaśnione

Kategorie: 

Obiekt w okolicy wulkanu Popocatepetl uchwycony 30 maja 2013 roku, widoczne zaburzenie wypływu gazów wulkanicznych

Od października 2012 roku doszło już do trzech przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów wlatujących do wnętrza wulkanu Popocatepetl, znajdującego się kilkadziesiąt kilometrów od stolicy Meksyku. Nagrania, jakie udało się wykonać naukowcom i lokalnej telewizji Televisa są naprawdę zdumiewające.

 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku do wulkanu wleciał cylindryczny obiekt. Zarejestrowały to dwie kamery, więc nie ma mowy o oszustwie. Obiekt przyciągnął uwagę meksykańskich dziennikarzy, którzy poszukując wyjaśnienia dla tego zjawiska udali się do naukowców. Zaproponowano wtedy wytłumaczenie wedle, którego to, co zarejestrowano to wpadnięcie do krateru meteorytu. Nawet, jeśli tak było to w dwa tygodnie później ów "meteoryt" wyleciał pionowo w górę i oddalił się.

 

Sprawa ta była wyjątkowo zagadkowa, bo jak wiadomo wnętrze wulkanu to miejsce, w którym trudno sobie wyobrazić przemieszczanie się jakiegokolwiek ziemskiego pojazdu w tak nieprzyjaznych warunkach. Z drugiej jednak strony, jeśli ktoś chciałby ukrywać swoją obecność przed ludźmi to nie ma chyba lepszych miejsc niż okolice Słońca, wnętrza wulkanów lub zupełnie nieodkryte głębiny oceanów.

Dokładnie 30 maja 2013 roku kamera telewizji Televisa zarejestrowała kolejne zdumiewające zjawisko w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl. W pewnym momencie pojawił się obiekt, który przeleciał w sposób, który sugerował, że jest sterowany i po prostu wleciał do wulkanu. Na dodatek widać wyraźnie, że w momencie przekroczenia szczytu krateru zostają zaburzone gazy wulkaniczne. Również w tym przypadku nie ma mowy o fałszerstwie. Brakuje jednak racjonalnego wyjaśnienia dla tego fenomenu.

 

Z niewiadomych powodów sprawa nie chcą się zająć naukowcy i nikt poza badaczami zjawisk paranormalnych nie analizuje tego zdarzenia. Ta zmowa milczenia mediów światowych i nauki jest bardziej niż podejrzana. Mamy, bowiem kolejny dowód na to, że ktoś posiada technologię umożliwiającą przemieszczanie się we wnętrzu wulkanu. Najważniejsze pytanie brzmi: kto to jest? Odpowiedź nie będzie prosta, ale można spekulować, że wulkany stanowią tylko rodzaj bramy wejściowej do świata, o którym my, mieszkańcy Ziemi nie wiemy nic lub prawie nic.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ja Ci Zibi moge pokazac

ja Ci Zibi moge pokazac komentarze tych osób ktore twoj film z nagrywatora widzialo - 99% z nich uważa że to lipa... Smile
chcesz mieć sto procent, czyli jeszcze moją opinie?
uwierz mi Zibi - nie chcesz mojej opinii Smile
ja Cie chłopie lubię... masz, rejestrator, nagrywator i prawdziwą smykałke do majsterkowania - jeszcze bedzie z ciebie porządny... cinema operator

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...wiesz, to że twój

zibi1973...wiesz, to że twój film oglądało 1000 osób ,nie znaczy że potwierdziłeś że to było ufo...widzisz, ludzie dziś tacy nieufni ...nie chcą wierzyć że ptak to ufo...proponuje ci eksperyment...w związku z tym iż myślisz że nagrałeś ufo (a tak nie jest) na zachmurzonym niebie ,tą samą kamerą i tym samym rejestratorem ,nagraj sobie stadko ptaków...właśnie po to żebyś wiedział że to ptaki...a potem tym samym aparatem zrób zooma i zobaczysz że znowu "ufo" ci wyjdzie...zaznaczam że ja osobiście wierzę w ufo niekoniecznie pochodzenia pozaziemskiego (choć i takiej opcji nie wykluczam) no ale...twój film niestety nie powala...jest typowo ornitologiczny...acha jeszcze taka drobna uwaga dla tych którzy chcieli by oglądnąć ten twój film...po pobraniu go z podanej przez ciebie lokalizacji ,aby go oddtworzyć na lapku bądź kompie stacjonarnym ,trzeba mieć zainstalowany  Video Server E  ....widzisz zibi jak ja ci na rękę idę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nihil Novi

Wytłumaczyć to

Wytłumaczyć to racjonalnie...? Wypalający się gaz który zbliżając się do wnętrza wulkanu traci impet tzn ilość cząstek jest mniejsza,możliwe że tlenu....

Strony

Skomentuj