UFO wylatujące z czegoś, co przypomina portal

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Ta niesamowita historia zaczyna się od popularnego serwisu Google Earth. Jak wiadomo oprócz map znajduje się tam wiele zdjęć czy to z usługi Google Street View czy też wrzucanych przez samych internautów. Właśnie z takiego źródła pochodzi seria dziwnych fotografii przedstawiających niezidentyfikowany obiekt.

 

W Google Earth znajduje się tak wiele fotografii, że po prostu niekiedy przenikają tam materiały niezwykłe. Oto przykład sekwencji zdjęć zaobserwowanej przez jednego z Internautów, ADGUK. Widzimy tam jakiś promień wychodzący z chmury i majaczący w oddali kształt, który podczas następnego ujęcia staje się coraz bardziej wyraźny.

 

Ostatecznie widzimy klasyczne UFO w kształcie spodka, które pokazuje się nad ośnieżonym szczytem Mount Shasta w Kalifornii, USA. Wygląda to tak, jakby pojazd materializował się w powietrzu po wylocie z czegoś, co można uznać za portal transportowy.

 

Z taką sekwencją zdjęć można zrobić następujące rzeczy. Można to zignorować uznając dla świętego spokoju, że to zbyt dobre zdjęcia, więc pewnie jest to fałszerstwo. Można również uznać, że to dowód na obecność na Ziemi jakiejś innej, wyższej od naszej technologii. Znowu w tym momencie można założyć, że jest to technologia pozaziemska lub wręcz przeciwnie. Dopóki nie uda się tego rozstrzygnąć z pewnością mamy tu do czynienia z Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika etos

Prosze sobie przeanalizowac

Prosze sobie przeanalizowac czy czasem nie jest to kropla wody po refleksach i czy nie zalamuje sie swiatlo w niej bo dla mnie to ewidentnie wyglada na krople wody i nie widac swiatelek okienek itp

Portret użytkownika selena

Ewidentnie, kropla wody tak

Ewidentnie, kropla wody tak nie wygląda...
Dlaczego myslisz tak bardzo po ludzku, że  statki muszą obowiązkowo mieć okienka, podobnie jak ziemskie obiekty latające ??? Inne rasy niż ludzka maja inne technologie, a także mechanizmy poruszania się.
 
 

Portret użytkownika Fanka1

Na YT jest seria filmów na

Na YT jest seria filmów na temat Alcyon Pleiades (wersja po angielsku). Każdy poszukujący UFO powinien je obejrzeć. Wynika z nich, że Annunaki, Reptilianie i Greys (negative) za jakiś czas odejdą i zaopiekuje się nami Federacja Światła z Plejad Ipositive). Ale zanim negative odejdą, zdążą nam różnych katastrof narobić i sprowokować ludzi do konfliktów zbrojnych. Plejadanie (positive) od 2000 lat przesyłają nam dobre energie. Statki niematerialne ze światła podobno są ich. Widocznie takich negative nie umieją zestrzelić. Nawiązują do historii (wojny atomowe w Indiach i nie tylko) opisane w Ramayana. Można wierzyć lub nie, ale w sumie CIEKAWE.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Seria jak seria, ale tak się

Seria jak seria, ale tak się składa że to wcale nie Anunnaki (Anioły), Reptilianie ani Szarzy nie są tą negatywną siłą, ale właśnie ci cali Plejadanie, którzy są częścią rasy Elohim, która rozpleniła się na cały ten wszechświat i kilka innych eksterminując i zniewalając wszystkie inne rasy wcielając ich w ludzkie ciała na planetach-więzieniach, co ma aktywnie miejsce na ziemi. Skrótem mówiąc to najwięksi kosmiczni bandyci, manipulatorzy, kłamcy i hipokryci jakich kosmos widział, którzy wprowadzają niewolę pod uniwersalnym pretekstem opieki i bezpieczeństwa uważając inne rasy za zbyt głupie żeby samemu decydować o własnym rozwoju. Pewnie tego nikt nie wiedział ani nikt nie uwierzy (ale to dobrze, bo będzie lepsza niespodzianka), ale to właśnie Ziemia jest rodzimą planetą Reptilian którą bezczelnie najechali elohim 65 mln lat temu (oczywiście oficjalnie nam sie wmawia że to meteoryt zabił dinozaury, ale dziwne że tylko je) pod wodzą pradziadów największego kosmicznego gnoja jahwe, który kazał sie ogłaszać niewiadomo kim aż w końcu żerując na głupocie i naiwności podwładnych stał się bogiem i kultem wielu religii. Tak samo Szarzy oraz Anunnaki pod wodzą Lucyfera zostali bezczelnie wyeksterminowani za to że nie chcieli sie poddać totalitaryzmowi jahwe i elohim i teraz wszyscy są zmuszeni żyć w ludzkich ciałach, w których są reinkarnowani wbrew woli (bo wogóle jest ta cała karma i przykazania i inne niewiadomo co), chodzić do zasranych szkół i być niewolnikami przypadkowych rodziców i państwa. Dodam też, że sam jestem jednym z obcych, który został tutaj uwięziony z czystej zazdrości elohim, którzy nie mogli znieść tego że jesteśmy od nich lepsi i potężniejsi. Jestem zapalonym ezoterykiem i znam swoje wcielenia, mam kontakty z wieloma rasami m.in z Lucyferem i Jezusem (to są bracia jakby co Wink ) i mogę wam powiedzieć, że bezczelny popas debilizmu i kozactwa elohim, plejadan i innych im podobnych podgatunków dobiega końca i niebawem Anunnaki, Reptilianie, Szarzy i kilka innych ras połączą siły i uderzą na ziemię, która znów będzie kwitnącą dżunglą z zawartością 40% tlenu i całorocznym latem, a nie zabetonowanym burdelem i śmietniskiem we wszystkich znaczeniach tych słów, które zrobili z nią ludzie i elohim. Ludzkość dostanie w końcu zasłużony łomot.
PS: Sporo ras z gier i filmów została wzięta z prawdziwych wzorów, tak więc np Predatorów czy Godzilli też się spodziewajcie Wink

Portret użytkownika salomon

Czy wierzycie, czy też nie -

Czy wierzycie, czy też nie
- portale, bramy istnieją
Wiedza nie dla dyletantów, leniuchów i kanapowych naukowców.
A jak niby różokrzyżowcy znaleźliby się w Ameryce południowej na długo przed Kolumbem ? Ich pobyt został odnotowany w licznych kronikach. III Rzesza a szczególnie towarzystwo Thulle zebrało mnóstwo informacji na ten temat.
a może lepiej Was nie uświadamiać ?, może lepiej abyście dalej żyli w tym letargu.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika יהוה

"Choć rozumem nie można

"Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia."
 

Ja bym jednak wskazał na nieodpowiedniość ich istnienia.
 

"MAryja zawsze dziewica może nas uwolnić od złych ufo !"
 
Czemu uważasz że dziewica ma ryja, i to zawsze? I czemu UFO jako obiekt martwy - maszyna, miało by być złe? Coś martwego nie może być złe. UFO to narzędzie, takie samo jak telefon czy auto, zbudowano je po to, aby się poruszać, a nazywamy je UFO, bo nie możemy zidentyfikować obiektu. Dla Ciebie każdy pojazd, czy to samolot, czy balon to UFO, bo nie możesz zidentyfikować. Dla operatora wieży kontroli lotów, już nie.

Strony

Skomentuj