UFO wylatujące z wulkanu Turrialba

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Kostarykański wulkan Turrialba jak wiele innych żywiołów tego typu jest pod ścisłą obserwacją. Jednym z jej sposobów jest stosowanie kamer internetowych śledzących aktywność wulkaniczną. Zwykle widać na nich tylko emisje pyłu lub lawy, ale czasami udaje się uchwycić coś jeszcze. Tym razem wygląda to na dyskoidalny obiekt wylatujący z wnętrza wulkanu.

 

Należy zaznaczyć, że wiele takich obserwacji to niewątpliwie jedynie uchwycone w locie ptaki. Przy odpowiednich warunkach zwykła jaskółka może wyglądać jak niezidentyfikowany obiekt latający. Poniższe nagranie zawiera porównanie klatek przedstawiających ptaki z obrazem czegoś, co wygląda dużo bardziej przekonująco.

Do tej obserwacji doszło 18 kwietnia 2013 roku a ze zdjęć wynika, że w okolicy krateru poruszał się jakiś obiekt. Podobne zdjęcia i nagrania wykonywane były w okolicy innych wulkanów świata. Mnogość tego typu przypadków prowadzi do postawienia hipotezy, że wulkany są stosowane, jako swego rodzaju wrota do podziemnego świata, o którym niewiele wiemy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

przecież to film w całości

przecież to film w całości pokazujący zdjęcie ...bierzemy zdjęcie z danego regionu ziemi znaczymy na nim niewyraźny obiekt i filmujemy z różnych odległości ...fałszywka aż oczy bolą

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MEJTRIXX

Zdjęcie można zbadać to nie

Zdjęcie można zbadać to nie problem są udostępnione programy do tego celu , ale są i obserwcje potwierdzone przez radary wojskowe lub wykonane zdjęcia z fotokarabinów , radiolokatry itd były przypadki w których samoloty doszły blisko do wskazanego obiektu , dodajecie ciekawe opisy , macie chyba wolny net że nie trudno wszystko zweryfikować już dzisiaj w 2008 roku anglia podała do publicznej wiadomości dowody na temat ufo bardzo oczywiste , ale po co laikom zajmowac się tym tematem wiesz mniej tym lepiej dla ciebie , po co martwić się tematem .

Skomentuj