UFO na wystawie w Sewastopolu

Kategorie: 

www.nts-tv.com

Sewastopolska artystka Ludmiła Ljulko zadziwiła wielbicieli sztuki na osobistej wystawie pt. Mam wrażenia. Malarka maluje głównie martwą naturę, ale na jednej z prac można dostrzec unoszące się nad domem UFO w kształcie dysku z iluminatorami. Ufologiczny motyw zainteresował dziennikarzy Niezależnej Telewizji Sewastopola.

Ludmiła Ljulko odpowiedziała im, że w regionie Chmielnicka i Kamieńca Podolskiego często dochodzi do spotkań z UFO.

„We wrześniu 2008 roku wyszłam o zmierzchu na dwór i zobaczyłam niezwykły widok. Ogromny obiekt wisiał nad domem, a dom był cztery razy mniejszy od niego. Naturalnie dysk miał pozaziemskie pochodzenie i wtedy zobaczyłem w telewizji, że w tym samym czasie, ten sam obiekt widziany był nad Dniepropietrowskiem” – wspomina historię powstania obrazu artystka.

Niezidentyfikowany obiekt latający Ludmiła Ljulko malowała z pamięci, ale na pewno oddaje on realne odzwierciedlenie tamtych wydarzeń. W sumie na wystawie zaprezentowano 40 prac, które powstały w ostatniej dekadzie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

było to dawno dawno

było to dawno dawno temu...gdzieś w okolicy moich imienin...wyszedłem z klubu i wydawało mi się że widzę taki obiekt jak na zdjęciu...jak się obudziłem  to było po "UFIE" ...no i po imieninach...nie wiem sam...może kiedyś też to namaluję...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ach... kolejny piorunujący

ach... kolejny piorunujący news od samego Quentina Talinina
hę, co więc dziś tutaj za rarytas mamy?
mamy ufo... ufo z iluminatorami
no dobra tylko że jeśli to ufo jest "nad domem" to dom jest tak jak gdyby "pod rzeką"
Ludmiła chyba popijała kiedyś metanol bo raczej widzi już tylko na jedno oko i nie kuma za cholerę perspektywy...
szkoda ze zabrała się za malarstwo bo myślę że lepiej by wyszła robiąc na jarmarku sztuczki ze sztuczną szczęką i szklaną gałką oczną
no ale jeśli Ludmiła jeszcze tym okiem cyklopa coś wypatrzy to daj Talinin znać, dobra?

Skomentuj