UFO wysysa wodę z amerykańskiego jeziora

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pilot małego samolotu lokalnych linii lotniczych podczas podejścia do lądowania na lotnisku w hrabstwie Nevada w Kalifornii, zobaczył niezidentyfikowany obiekt w kształcie spodka unoszący się nad sztucznym jeziorem Scotts Flat Lake. Od obiektu do jeziora ciągnęła się przezroczysta linia. Wyglądało to tak jakby UFO wyciągało wodę z jeziora.

 

Z tego co wiadomo do zdarzenia doszło w połowie maja. Drugi pilot wspomnianego samolotu, który też był jego świadkiem, próbował skontaktować się z UFO za pomocą radia, ale nie uzyskał żadnej odpowiedzi. Jak wynika z jego słów zdał sobie wtedy sprawę, że to nie może być inny samolot, ani helikopter.

Jak wynika z dodatkowych informacji, niezwykły obiekt widzieli również turyści z pobliskiego kempingu oraz wędkarze. Niektórzy ufolodzy zadeklarowali, że zdjęcie wykonane przez pilota to dowód na to, że obcy podbierają wodę, której w Kalifornii jest mniej niż potrzeba. A może po prostu UFO zatankowało w taki sposób?

Jezioro Scotts Flat Lake znajduje się na wysokości 940 m w rezerwacie Tahoe National Forest of Nevada County w Kalifornii, około 10 kilometrów od miasta Nevada City i zajmuje powierzchnię 340 hektarów. Kwestia UFO wysysającego zeń wodę jeszcze długo będzie przedmiotem analiz rozmaitych specjalistów od zjawisk paranormalnych.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika HUGO

Moim skromnym zdaniem,

Moim skromnym zdaniem, stwierdzam że UFO a raczej cywilizacja która je stworzyła posiada możliwość napędu wodnego lub hybrydowego . Można też mówić o chłodzeniu ale w kosmosie woda by zamarzła chyba że jest podgrzewana itd . ile ludzi tyle pomysłów ale jedno trzeba przyznać jesteśmy daleko w tyle za nimi lub rządy naszych krajów celowo nas okłamują dla własnej wygody itd. i tp.

Portret użytkownika Anonimowy astrolnom

Tak wiec statek jaki widzicie

Tak wiec statek jaki widzicie to efekt wspolpracy kosmitow z amerykanami lub bardziej amerykan z kosmitami. statek ten budowany masowo na naszej planecie na podstawie technoligi kosmicznych sluzy do transportowania wody z ziemi na marsa. wyjasnia to ostatnie znalezisko wody na marsie. Jak widac jest ona pochodzenia ziemskiego. Proces terra formacji cerwonej planety trwa juz od kilku nastu lat. z tad tez niesamowite zdjecia lazika curiosity kture przedstawiaja ptaki szczury kraby a nawet istoty humanoidalne. Baza kosmiczna na marsie naprawde istnieje i mieszkaja w niej ludzie ktorzy jak wiadomo potrzebuja wody :)hahahahaha Takie jest moje wyjasnienie Smile a poza tym zastanowcie sie nad autentycznoscia tego zdjecia. ja wszucilem je do painta maksymalnie przyblizylem i widze ze piksele "ufo" wyraznie ruznia sie od reszty zdjecia, co swiadczy o braku autentycznosci. nie potrzeba super komputerow aby do tego dojsc
a to ufo powoduje parowanie wody z powiezchni ziemi o czym swiadczy czesc dachu znajdujaca sie jakby za mglaa tu widzimy anomalia swietlne spowodowane przez dysk znajdujacy sie nad chmurami. oba zdjecia zrobilem sam

Portret użytkownika El Koto

Naukowy eksperyment: Grupa

Naukowy eksperyment:
Grupa naukowców umieściła w klatce pięć małp. Na środku klatki stawili drabinę, a na jej szczycie położono banana.
Za każdym razem gdy któraś z małp wdrapała się na szczyt drabiny , pozostałe na podłodze zwierzęta polewano zimna wodą.
Wkrótce, każda małpa która weszła na drabinę , po zejściu była bita przez pozostałe na ziemi współmieszkanki.
O pewnym czasie żadna  małpa nie ośmielała się wspinać po drabinie po frykasy.
Teraz „naukowcy” zdecydowali się podmienić jedną małpę w stadzie. Nowa od razu chciała wejść na drabinę, ale zanim postawiła pierwszy krok już została pobita przez pozostałe.
Po kilku pobiciach zrozumiała że wchodzenie na drabinę nie jest najlepszym pomysłem mimo że na szczycie jej jest „bananowa republika”. Nie rozumiała dlaczego nie wolno, ale podporządkowała się pozostałym.
Wkrótce podmieniono druga małpę, która oczywiście chciała śmignąć na szczyt ale już przy pierwszej próbie została pobita przez pozostałe (włącznie z ta pierwszą podmienioną). Nie rozumiała dlaczego ale pokornie się podporządkowała.
Kolejno podmieniono resztę małp, które jako stado zawsze reagowały tak samo.
Wkrótce w klatce były podmienione wszystkie małpy i żadna nie miała ochoty wspiąć się na drabinę. Żadna z tych nowych małp nigdy nie została oblana ”zimną wodą” ale mimo wszystko biły każdą nową, która chciałaby wejść na drabinę.
*
Komentarz:
Gdyby te małpy potrafiły mówić ludzkim głosem, to teraz spytane dlaczego się tak zachowują , odrzekły by: Bo tu u nas już tak jest …
Pewnie dokleicie mnie do bandy ''krzyżowców'' za to co napisze. Ok. W odróżnieniu od was, Homo Sapiens czy nawet Baca przynajmniej jeszcze doszczętnie nie skretynieli tak jak WY i mimo wszystko włażą na drabinę by zobaczyć co tam JEST. Dla WAS niewolników już tylko pozostało mordobicie, a dla wersji gender jeszcze smarowanie się własnymi odchodami. Tyle w temacie.

Portret użytkownika relish

Koszmarna bzdura. Badanie z

Koszmarna bzdura. Badanie z małpami jest zobrazowaniem tego, na jakiej zasadzie działa ksenofobia. Tak naprawdę nikt nie wie dlaczego, ale jedziemy po pedałach czy żydach, bo tak się nauczuliśmy w domu. Gdy dochodzi do kontaktu osobistego, w pracy, w sklepie czy na poczcie, to okazuje się, że można sobie rękę podać i normalnie porozmawiać i ani świat się nie zawalił, pieniędzy z kieszeni nie ubyło, ani  żadna rodzina się nie rozpadła. Ale nie, będziemy ich gnoić, bo kuźwa tak nas zaprogramowano. Cała ta stronka jest zbieraniną małp wyjących z bólu z powodu własnej głupoty. A prym wiedzie baca, małpa g(ł)ównodowodząca.

Portret użytkownika ArDoR

Ten eksperyment

Ten eksperyment przeprowadzono także na pchłach, tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=Vc4O1ic4n80
Żyjemy w takim słoiku (klatce) tu na Ziemi. i cała rzecz polega na tym, żeby zapomnieć/uwolnić się od przeszłości.
Przykładając wagę do zdobytej wiedzy, osiągnięć, tytułów, nawet rodziny i przyjaciół, nakładamy na głowę taki słoik, zamykając się z lękiem w klatce konformizmu.
Słoik łatwo stłuc, klatka od dawna nie jest już zamknięta, to współpobratyńcy przytrzymują nas w niej pierwotnie  a z czasem działa to jak odruch warunkowy Pawłowa. To dlatego tak dobrze działają substancje psychoaktywne i pozwalają się wyzwolić z tego słoika. Następuje po nich reset percepcji, ograniczenia blakną... to dlatego marychunaen jest zakazana, bo to taki substytut czerwonej pigułki, budzącej nas z tysiącletniego snu...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Mozg

Ech, ludzie to zawsze swoimi

Ech, ludzie to zawsze swoimi kategoriami myślą, że zasysają, że kradną, że psują, trują i inne wredne podług własnej podłości. A nie pomyślał jeden z drugim, że może pracowite Ufoczki zasysają z oceanu, jeżdżą na soli, a odsolone "spaliny" wylewają do jeziora po drodze? Bo widzą, że susza i rybki zaczynają wystawać z jeziora. Albo wpuszczają jakąś odżywkę do zatrutego motorówkami jeziora. Poza tym na logikę, ileż takiej wody weszłoby na tak mały, w stosunku do jeziora, stateczek? Poza tym po co mieliby hodować jakieś hybrydy, powłoki, skoro tyle tego bezużytecznie, gotowego materiału łazi po ziemi? Wystarczy brać i montować myśli. Tylko po co? Żeby użerać się z resztą głupków? To tak, jakby człowiek nauczył się wskakiwać w mózg psa. Na dwa dni będzie fajnie, ale później to straszna nuda merdać ogonem na widok teściowej i lizać sobie jaja. W kota wskoczyć, to co innego, ale też na dłuższą metę po co? Żeby przewodzić kocim gangiem w okolicy? To i tak nie poprawi sytuacji kotów.  Ufoki głupie nie są. Raczej obstawiam, że to ludzkie elity w tajnych statkach stylizowanych na kosmiczne czerpią wodę do basenu. Skąd innąd ciekawe, dlaczego w basenach nie trzymają wody z oceanu? Przecież do pływania nie musi być słodka... Przestań mierzyć drugiego swoją miarą.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim: *

Wątpię, byś był w stanie

Wątpię, byś był w stanie dogadać się działającymi tutaj krzyżowcami (i ich biskupem - "homo sapiens-em"). Według nich wszystko to, czego nie rozumieją, należy ukrzyżować. Widzą wszędzie demony, żydów, tudzież masowów i cyklistów.. Wszystko też musi być (według nich) zepsute tak, jak oni sami.

Portret użytkownika Io600

Bo to jest taki

Bo to jest taki psychologiczny konflikt, w którym takie osoby się zmagają, tylko w przeciwieństwie do innych robią z niego jakąś wizję i wyrażają ją na zewnątrz. W gruncie rzeczy jest to zdrowe, bo wyrażają to, co w nich siedzi. Gdyby to tłumili, to byliby niebezpieczni. Dzięki wyrażaniu swoich poglądów mogą dokonać ekspresji własnych sprzeczności. Jest to pragnienie dekonspirowania i pokonania jakiegoś niewidzialnego wroga, za którym "ktoś" musi stać , a czcze gadanie mają za remedium, które powinno "rozwiązać problem". Prawdziwe problemy, z którymi zmaga się ludzkość są rozwiązywane przez powołane do tego instytucje, finansowane z podatków i dotacji. Jak więc rozwiązać problem fantastyczny nie mając żadnych dotacji? (pytanie retoryczne) Niektóre osoby mają tendencję do tworzenia problemów surrealistycznych, niezwiązanych z realnym światem i rzeczywistymi problemami. Osoby te mówią o swoich problemach, jakby odnosiły się one do całego spektrum ludzkości, jednak odnoszą się tylko do nich samych.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli zmiennokształtne UFO

Jeżeli zmiennokształtne UFO byty to istoty planujące zrobić na Ziemi rewolucję tak by wprowadzić jeden światowy porządek NWO, a potem jeden światowy rząd, o którym informują nas UFO kontakterzy, to sprawa wygląda poważnie. Jak wiecie z różnych opracowań istoty z pojazdów UFO chcą także wprowadzić na Ziemi hybrydy ludzko ufologiczne i inne, do tego celu ma służyć im masoneria, która jest narzędziem w ich rękach ! Jak znajde opracowanie pewnego polskiego naukowca to pokaże wam, że masoni sami mówią o jakichś istotach (liczba mnoga) sterujących najwyższymi masonami, powyżej 30 stopnia !

W przepowiedni proroka Daniela jest opisany światowy rząd hybrydalny. Nie wiemy czy cały będzie złożony z hybryd czy część, ale to nie istotne, bo UFO zdają się być wykonawcami jakiegoś planu, który spowoduje, że na Ziemi znowu pojawią się istoty zanieczyszczone genetycznie !
Aby to wszystko wprowadzić potrzebna jest ufonautom zmiana normalności ludzkiej, takiej jaką jeszcze mamy na Ziemi, na rzeczywistość ufologiczną, czyli taką gdzie prawa moralne przestaną funkcjonować, a zastąpione będą jakimiś innymi, na przykład ufologicznymi, odmiennymi od ludzkich ! Musi masoneria zmienić człowiecze prawa na prawa hybrydalne, czyli pederaści muszą być uznani za normalnych, a przecież wiemy że, ci chorzy umysłowo ludzie wierzą że odbyt służy do rozrodu !

Następnie musi masoneria zmienić normalne związki małżeńskie na te chore czyli że dwie kobiety chore umysłowo się będą żenić bo im się wydaje że jedna jest facetem ! A przecież są jeszcze gorzej chorzy psychicznie ludzie zwani GENDEROWCAMI, którzy obcinają sobie członki i uznają się za kobiety, okaleczają się bo wymyślili sobie-zostali zaprogramowani tak, że mogą tak jak ufonauci się zmieniać na życzenie ! Jednym zdaniem, chodzi o to by uznać chorobę umysłową za zdrowie, ludzi szalonych za zdrowych, a hybrydy za LUDZI ! Muszą tak zmienić normalność żeby uznać nienormalność za coś normalnego, przecież muszą w przyszłości pojawić się na ulicach hybrydy ufo, a ludzie z wypranymi umysłami nie będą się w takiej sytuacji niczemu sprzeciwiać i dziwić, nienormalność hybrydalna zostanie przez rządy masońskie prawnie uznana za normalność !

Dlatego masoneria atakuje obecnie Kościół Katolicki jedyną ostoję normalności chrześcijańskiej i CZŁOWIECZEJ ! Jak pisałem wcześniej Niemcy są głównym niszczycielem kultury i normalności, zawsze zabijali inne narody by narzucać swoje chore ideologie, nie inaczej jest i obecnie !

Kard. Reinhard Marx (na zdjęciu) ocenił, że Kościół katolicki musi (sic) być dziś otwarty dla wszystkich ludzi, bo ważne jest to, co nas łączy, a nie co dzieli. Jak zauważył Mathias von Gersdorff ze Stowarzyszenia Tradycja, Rodzina i Własność takie wypowiedzi „oznaczają zgodę na otwarcie drzwi antykościelnym prądom”.

i dalej kardynał mówi tak:
"Należy przygotować w katolickich parafiach, związkach i ruchach kulturę akceptacji, dzięki której każdy będzie mówił własnym językiem, ale będzie rozumiany. Hierarcha wymienił następnie ludzi, jakich powinien w jego ocenie Kościół akceptować.
- Niemców z północy i Bawarczyków, klasę średnią i odbiorców zasiłku, bezrobotnych i dyrektorów banków, „Zielonych” i „czarnych” [polityków CDU/CSU – red.], homoseksualistów i heteroseksualistów, rozwodników, uchodźców…" ( a kiedyś i stwory GMO ? dopisek mój) ta wiadomość jest z dnia 29/05/2015
Przemówienie kard. Marxa skomentował na swoim blogu znany niemiecki publicysta, Mathias von Gersdorff. "Kardynał Marx domaga się w zasadzie Kościoła, który nie broni się przeciwko najostrzejszym dzisiaj na niego atakom. Jego wypowiedzi oznaczają zgodę na otwarcie drzwi antykościelnym prądom" - napisał na swoim blogu.
Von Gersdorff wskazuje, że kard. Marx mówiąc o "homoseksualistach" i "heteroseksualistach" akceptuje nowomodny podział ludzi podług ich orientacji seksualnej.
Używa też sformułowania "rozwodnicy", choć w ścisłym sensie w Kościele rozwodów nie ma. Hierarcha wzywa też do akceptacji „Zielonych", a ruch ten, jak przypomina von Gersdorff, jest w Niemczech najzagorzalszym zwolennikiem wprowadzenia do szkół i społeczeństwa ideologii gender, która w ocenie papieży i wielu biskupów jest atakiem na sam rdzeń chrześcijańskiego obrazu człowieka.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Należy przygotować w katolickich parafiach, związkach i ruchach kulturę akceptacji" chodzi by zaakceptować i hybrydy lub inne stwory ! Do tego ma służyć zdaniem postępowych Niemców kultura akceptacji, mamy zaakceptować nienormalność jako normalność !
film, który bardzo polecam w tym temacie:
 UFO czasów ostatecznych
 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0
Z ostatniej chwili tajne narady kardynałów zachodnioeuropejskich są wysoce dziwne !  W spotkaniu na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim udział wzięło około 50 osób, w tym biskupi, teologowie i przedstawiciele mediów. Biskupi uczestniczący w tajnej naradzie chcą przekonać ojców synodalnych do zaakceptowania związków osób tej samej płci ! Plan odbycia takiej konferencji za zamkniętymi drzwiami, zrealizowany przez niemieckich biskupów pod przywództwem kardynała Marxa, powstał w styczniu w Marsylii .

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pako1205

Jakiś czas

Jakiś czas temu,sfotografowało się podobne zjawisko,również nad wodą,ale nie zasysało.Fotki były wykonywane dwoma aparatami,więc błędy techniczne praktycznie można wyeliminować.
Przedstawiam kilka z mojego archiwum.

Portret użytkownika Paweł

Ja to ujme w sposób

Ja to ujme w sposób prostolinijny-mam 31 lat,zjawiskiem Noli interesuje się ok 16 lat...przeczytałem ok 70 książek na te tematy...stwierdzam ze cos jest na rzeczy bo z natury jestem sceptykiem i nawet nie uznaje zadnej religii...ale to,co wypisuje tutaj osoba tzn homo sapiens to jakiś rodzaj schizofrenii albo cos...same nie potwierdzone brednie...masakra jakas koles idz się leczyc tyle mam do powiedzenia pozdrawiam wszystkich w miare normalnie myslacych XD ps argumenty sa ogromne ale nie chce mi się więcej klikac

Portret użytkownika Q...

Wysyłasz go na "leczenie"?.

Wysyłasz go na "leczenie"?. To dosłownie tak samo jakby niewidomy wysyłał kogoś o szczególnie ostrym wzroku do okulisty, bo ten mu opowiada o kolorach. Nie masz pojęcia czego nie wiesz a tym bardziej czego nie czujesz.
 

Portret użytkownika pasjonat

krążą plotki ze krzyczysz

krążą plotki ze krzyczysz podprogowo na cmentarzu.
 
"zjawiskiem Noli interesuje się ok 16 lat...przeczytałem ok 70 książek na te tematy...stwierdzam ze cos jest na rzeczy bo z natury jestem sceptykiem i nawet nie uznaje zadnej religii."
 
faktycznie dorobek zyciowy masz imponujący, zapomniałeś dodać czy resident evil duzo grałeś..
 
Co do homo sapiensa ciezko sie nie zgodzic... o ile w temacie architektury chyle czoła..to w temacie religii i ufo poleciłbym kaftanik...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Gościu

Może chodziło jej o to, że

Może chodziło jej o to, że ten narząd wykształcił Ci się dopiero, gdy miałeś 15 lat, pomijając część odpowiedzialną za podstawowe procesy życiowe? Tylko tłumaczę, o co mogło jej chodzić, no offence Smile
Co do człowieka myślącego, to faktycznie, szkoda, że czasem zbyt dużo pisze na temat religii, ludzie wolą wiedzieć, co jest ponad religią.

Portret użytkownika Paweł

w ogole ten kto wierzy we

w ogole ten kto wierzy we wszystko co na tym portaliku pisza to musi byc niezly swir haha przeciez to porazka na maxa jak juz to polecam strony Center for ufo studios albo np NICAP,to co tu jest przekazywane to porazka np mnich ktory pisze smsy z lodowki...

Portret użytkownika Lolo77

Paweł wyluzuj bo Cię

Paweł wyluzuj bo Cię sprowadza do swojego poziomu i pokonają doswiadczeniem.To taka świetlica w psychiatryku, dowiesz sie wszystkiego o żydach, jaszczurkach które rzadzą światem, o Jezusie który był z kosmosu i na końcu o III wojnie światowej z uzyciem broni nuklearnej...ogólnie fajnie tu jest ale trzeba zajarac albo wypić wtedy wszystko na tym portalu nabiera głębszego sensu.

Portret użytkownika trzcina_1

e... tam odrazu jarac, albo

e... tam odrazu jarac, albo pic... ja sie tu dobrze bawie, szczegolnie gdy pisze Talin, albo homos... tych artykulow nie da sie niczym zastapic... Biggrin
jak chce jakiejs wiedzy to czytam Bace i tez sie ciesze bo jest ciekawie i wesolo...

Portret użytkownika MiterMan

świat jest piekny a ludzie w

świat jest piekny a ludzie w nim zyjący porąbani....  przeciez to zwykla falszywka-fake-gowno-sciema-lipa i padaka i zamiast brac to jako pierwsze pod uwage to nieeeee..... to ufo ssie jeziora katastrofa i dramat....  juz w komentarzach ksiazki na ten temat swiadkowie filmy ulotki i nalepki na auto....   normalnie departament propagandy moze wysylac tu ludzi na szkolenie bo tak chapiecie dzide prosto miedzy uszy ze sam baca smiechem  straszy sasiadow.. i zapewne sa nie liczne osoby ktore twierdza to co ja ze wystarczy pierdnac wam w elektro-gumonapawarke a wy robicie za bulbulator machajac kierunkowskazami od prodiża i szczesciem plynacym z tej czynnosci zastepujecie nicość w około sznurka dzieku ktoremu jeszcze dobrze slyszycie.....

Portret użytkownika Homo sapiens

To jest wysoce prawdopodobne

To jest wysoce prawdopodobne bo o tym pisał też znany kontaktowiec Ingo Swann w swojej książce, że UFO wysysa wodę z jezior. Może potrzebują jej do produkcji hybryd ? Jakiś UFO wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne hybrydalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkośc w ramach ich planu zmiany nas w nie ludzi lub asymilacjii do kosmicznej federacji GMO ! Mogą to robić aby stworzyć nowy gatunek istot zdolnych zamieszkiwać ten świat i się wcielić za pomocą ich technologii w stworzone ciała hybrydalne, aby przebywać w tej rzeczywistości lub po to by wyeliminować prawdziwą ludzkość z planety Ziemia, a w to miejsce stworzyć "ludzkość" hybrydalną, tzw Nową Erę-cywilizację UFO, co w obydwu przypadkach jest niebezpieczeństwem.
O tym jest trochę w filmie znanego naukowca:
UFO istoty i nowa cywilizacja
https://www.youtube.com/watch?v=wfHMkB6MEn0
Ludzie, którzy dopiero wchodzą w świat ufo zjawiska są często pozytywnie nastawieni do tego co się im wydaje, że takie jest. Tak przecież opowiadają "eksperci ufologiczni". Z czasem gdy młodzież zostaje zniszczona przez system śmierci obecny na w Polsce, chciała by się komunikować z tymi bytami sądząc, że da to im wytchnienie od trudów życia w tym umęczonym kraju, co oczywiście rozumiem i czemu się nie dziwię, zwłaszcza gdy uświadomimy sobie jak działają organizacje ufologiczne, książki tzw. kontaktowców opowiadające o niezwykłych rzeczach elfów i innych gnomów itp..., gdy już specyficzna grupa ludzi zostanie nafaszerowana papką ufologiczną półprawd wraz z okultystycznymi mocami, następuje znudzenie i chęć prawdziwego kontaktu, wtedy udają się na pola z wygnieconymi kręgami, albo starają się nawiązać kontakt duchowy z tym zjawiskiem, co wielu się udaje. Z czasem mogą zacząć się dziać z takimi ludzmi dziwne rzeczy lub zostają głosicielami "prawd" ufologicznych, a nie żadko inne problemy psychiczne występują w ofiarach tego ruchu demonicznego.  Bo gdyby wylądowali i się ukazali w miejscu publicznym, jako istoty z mięsa i krwi, to by wszystko zmieniło, lecz tego nie zrobią bo jak wiecie oni prowadzą grę, to tak jak gra wywiadowcza służb specjalnych w naszym społeczeństwie, tak ich gra ma cel i jest on ukryty byśmy się nie spostrzegli, byśmy się nie przestraszyli i nie zmienili naszego zachowania, mamy być sterowalną masą. Te istoty werbują swoich "ludzi" do ich działań. UFO istoty (...) z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło.[...] w czasie pobytu na "statku kosmicznym"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFiPL

"...z jakiegoś powodu nie

"...z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło..."
Powód jest bardzo prosty - otóż w ludziach jest zaimplementowany strach przed czymś obcym przed czymś nowym. Sam produkujesz w ludziach ten strach na swoich stronach i filmikach. Robią to wszystko w możliwie ukryty sposób by oszczędzić psychikę biednego i głupiego człowieka - gdyby robili to jawnie to człowiek po takim spotkaniu był by wrakiem a reszta ludzi zrobiła by z niego kompletnego wariata i psychola.
Przybysze z kosmosu są dobrzy dla nas - dokładnie tacy jak opowiada całe zajście ze spotkania z przybyszami pan Lech Chaciński ze Szczecinka.
Gdyby przybysze byli źli to mając technikę z miliona lat roznieśli by nas w mgnieniu oka bez pieprzenia się w jakieś jednostki itd.
Hollywood o UFO kręci same gówno przedstawiające przybyszów w złym świetle i aby straszyć ludzi a prawda jest zupełnie odwrotna - prędzej się od ludzi doczekam zła niż od przybyszów z kosmosu. Ich mądrość sama w sobie jest dowodem że przetrwali i jakimi dysponują statkami kosmicznymi pewnie nie tylko fizycznymi ale też i jakimiś energetycznymi skaczącymi w światło i jakieś inne wymiary.
Przybyszów z kosmosu trzeba obdarzyć prawdziwym dobrym uczuciem miłości tak jak swoją bliską rodzinę, a nie strzelać do nich by ukraść technologię.

Portret użytkownika ziomal pierwszy

Nie mogę rozkminić sytemu

Nie mogę rozkminić sytemu myślenia Homo Sapiensa. Jednego razu pisze, że ufo to demonu, następnego że, to jakieś barany z innego wymiaru, które potrzebują technologi żeby u nas zamieszkać i stowrzyć sobie ciałą. Tylko po co mają coś stwarzać skoro i tak tu (w domyśle tylko i wyłącznie na obrazku powyżej) są? Okreś się Homo, zmieniasz zdanie i pogląd częściej niż kobieta buty. 
pzdr dla kumatych

Portret użytkownika KoFiPL

Nie zrozumiesz jego - bo on

Nie zrozumiesz jego - bo on sam już ma za dużo materiału w głowie a 95% tego co ma to lipa odbiegająca od prawdy. Trudno mu już jest posklejać w logiczną całość to wszystko bo rola dezinformatorów i kłamczuchów zrobiła swoje. Trzeba mieć własne doświadczenia i samemu wyciągać wnioski nie polegając tylko na cudzych informacjach z filmów z netu i z książek. Ja w życiu widziałem to i owo i nikt mi już niczego nie wmówi i nie wciśnie, tu jest właśnie moja siła i cała przewaga nad dezinformacją i kłamcami.

Portret użytkownika baca

całe życie myślałem że słodka

całe życie myślałem że słodka woda potrzebna jest do picia, mycia, życia... byłem w błędzie...
bo teraz nagle wypowiedział się hebrajski profesor Homo Szympans (co w jdish oznacza Kamienna-Głowa-Pozbawiona-Wody) i sprostował nieporozumienie... z hm.... kamiennym spokojem wyjaśnił, że woda jest potrzebna do produkcji hybryd... a przy okazji wszystkich mieszkańcow Ziemi życzliwie ostrzegł przed ufologiczną cywilizacją hybrydalną i kosmiczną federacją GMO...
oj Homoś, Homoś... po co się męczysz? twoje miejsce jest na Wyspie Wielkanocnej - jedynym miejscu gdzie możesz zaznać odrobinki spokoju...
 
 

Portret użytkownika lol

wez sie pajacu do pracy sam

wez sie pajacu do pracy sam napisz jakis art a jak cos cie przerasta to zostaw odejdz nie dotykaj. czlowiek to 80% wody jezeli dla ciebie woda moze sluzyc tylko do picia to szkoda gadac odrazu widac gdzie ty masz horyzonty ;P

Portret użytkownika superduper

Właśnie, weź się baca w końcu

Właśnie, weź się baca w końcu do roboty i napisz Ogólną, szczególną, i poszczególną teorię wody płynącej pod górkę część II
bo ostatnio wciąż o obcych z wnętrza ziemi bredzisz, a przecież lanie wody jest obecnie na topie Biggrin
 

Skomentuj