UFO z Valensole - zapomniane bliskie spotkanie z obcymi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie wszystkie obserwacje UFO muszą być spektakularne aby zapaść w pamięć społeczności ufologicznej. Dowodem na to może być relacja francuskiego rolnika z miasteczka Valensole. Jeszcze w 1965 roku widział on niezidentyfikowany pojazd latający który wylądował na jego polu, a nawet miał okazję przyjrzeć się jego pasażerom.

 

Niejaki Maurice Masse zasłynął w latach 60 ubiegłego wieku swoją niezwykłą opowieścią. Zgodnie z tym co mówił, 1 lipca, w okolicach godziny 5:45, 1965 roku jego oczom ukazał się dziwny pojazd przypominający owalny samolot. Początkowo rolnik uznał, że jakiś helikopter wylądował na jego polu bez zezwolenia, jednak szybko okazało się że jest to coś innego. 


Przed pojazdem stały 2 postaci ubrane w zielone kombinezony, które porozumiewały się nieznanym dla rolnika językiem przypominającym chrząkanie. Jedno ze stworzeń zauważyło rolnika i skierowało w jego kierunku przedmiot przypominający kształtem ołówek. Jak twierdził Masse, przedmiot zupełnie go sparaliżował i w jakiś nieznany sposób uniemożliwił mu poruszanie się przez co najmniej 20 minut. 

 

Mężczyzna przyjrzał się przybyszom i jak twierdził mieli oni olbrzymie głowy ostre rysy twarzy i olbrzymie oczy. UFO wylądowało na jego polu wykorzystując coś przypominającego cztery nogi. Wkrótce po spostrzeżeniu rolnika przez przybyszów, pojazd wzleciał w niebo i zniknął na horyzoncie. 

 

Liczne śledztwa nad tym incydentem sugerują, że rolnik zdecydownie widział to o czym mówi. Żaden ze śledczych nie natrafił u niego na problemy psychiczne ani nie miał on też powodu do wymyślania takich historii. Dodatkowym źródłem danych okazały się wyniki badania gleby z miejsca rzekomego lądowania, które również dowiodły, że jakiś dziwny obiekt wylądował w pobliżu. Osoby zainteresowane odsyłam do poniższej wizualizacji.
 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika julka

Wszystko wskazuje na to, że

Wszystko wskazuje na to, że ufo to wymysł agencji kosmicznych, aby stworzyć takie mylące strefy 51 aby zajać umysły pospólstwa.  W takich strefach jak Area 51 ale innych miejscach są nagrywane filmiki z takimi łazikami jak Mars i Curiosity... 

Portret użytkownika Homo sapiens

Cywilizacja ufonautyczna

Czy to nie były te istoty z filmu "Jupiter intronizacja" ? W ramach hodowli wylądowali, ale zaraz odlecieli dalej doglądać uprawę...

"Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który [go] uprawia." Ewangelia wg św. Jana 15:1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj