UFO na Zamkiem Piastowskim w Krośnie Odrzańskim

Kategorie: 

Rzekome UFO nad Krosnem Odrzańskim

Nasza redakcja otrzymała dzisiaj zdjęcie, które przedstawia obiekt sfotografowany się nad zamkiem piastowskim w Krośnie Odrzańskim. Autor zdjęcia twierdzi, że zauważył dziwny obiekt dopiero przeglądając zdjęcie w swoim komputerze. 

 

Obserwacja miała miejsce wczoraj w godzinach porannych.

W dniu 21 lipca 2013 roku około godziny 10 zrobiłem zdjęcie Zamku w Krośnie Odrzańskim.
W domu jak przeglądałem dzisiaj zdjęcia zauważyłem, że nad bramą Zamku jest jakiś obiekt /zakreślone kółkiem/. Według mnie to to jest obiekt UFO.
Nie jest łatwo powiedzieć z czym mamy do czynienia w tym przypadku, ale o ile nie jest to helikopter, co może wskazywać kształt obiektu, jest to rzeczywiście przypadek niezidentyfikowanego obiektu latającego. Aby każdy mógł ocenić samem u co widzi na tym zdjęciu zamieszczamy je w wersji oryginalnej.
Zdjęcie wykonane aparatem photosmart E427
 
 
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ozyrys

To miała być odpowiedź dla

To miała być odpowiedź dla zielonejwyspy,ale mi sie inaczej kliknęło.
 
bardzo dobry tekst.
Wprawdzie nie przypominam sobie ,bym kiedykolwiek była uprowadzona.
Ale ...kilkanascie lat temu przygotowywałam córkę do wyjazdu na kolonie.
Przygotowałam im aparat fotograficzny,jeszcze taki normalny -na film w środku.
Wieczór był niesamowicie ciepły ,córka wyjeżdżała rano.
W pewnym momencie podeszłam do okna (to był chyba (1998-albo 1999 rok) i zobaczyłam jakieś dziwne obiekty na nocnym niebie.
Szybko popbiegłam po aparat i kliknęłam kilka zdjęć.
Po powrocie córki z kolonii,pierwsze przy wypakowywaniu rzeczy zapytałam sie gdzie schowała aparat.
Wtedy dowiedziałam się ,że zaginął .
Mojej córce???-nie była już małym dzieckiem tylko 15 letnią pannicą ,która nigdy nic nie zgubiła ,ani jej nie ukradziono.
Wtedy wiedziałam ,że to co sfotografowałam ,nie było moim wymysłem.
Tak to oceniam po dziś dzień.
Wiem ,że nie ma zbiegów okoliczności,tylko są znaki.

Portret użytkownika baca

jeśli się dobrze przyjrzec

jeśli się dobrze przyjrzec fotografi wykonanej przez aparat photosmart to widać jeszcze jeden obiekt na dachu, którego chyba tak dla równowagi wcale nie widać Smile
według bacologii wszystko wskazuje na to ze jeden gołąb postanowił osrać drugiego i zaleciał go od strony Słońca i to tak precyzyjnie że nawet aparat photosmart zrobił się photogłupi...

Portret użytkownika Jerzy

Jestem autorem tego zdjęcia.W

Jestem autorem tego zdjęcia.W chwili robienia fotki nie było słychać odgłosu jakiegokolwiek samolotu,helikoptera lub innego pojazdu powietrznego.Zdjęcie zostało zrobione aparatem fotograficznym o rozdzielczości 6 mega pikseli. Na prezentowanej tutaj fotografi nie ma tak dużego powiększenia jak ja mogę uzyskać na kompie.Z całą stanowczością stwierdzam ,że jest to niezidentyfikowany obiekt latający.Nadmieniam,że fotografią zajmuję się już  48 lat i potrafie odróżnić owady od innych obiektów.

Portret użytkownika metabo

sam napisales ze masz 48lat 

sam napisales ze masz 48lat  aparat w reku to ile masz lat 64?wiec juz emeryt   to i oczy  emeryta masz,wiec mogles pomylic ten obiekt z golebiem,bo kazdy kto choc raz byl w kosciele  to wie  ze golebi na dsachu tam jest od groma.....

Portret użytkownika 85r

No to co to jest wrzucić

No to co to jest wrzucić zdjęcie na jakiś hosting i wstawić tu do niego linka żeby wszyscy widzieli.
np:  http://imgwiz.com/

Przykładowe zdjęcie 12 Megapixel zrobione prze zemnie z ufo muchą Smile
http://imgwiz.com/images/2013/07/23/yQ9FN.jpg
Zdjęcie przedstawia wybieg dla koni, a jako że muchy kochają końskie odchody to jest ich tam pełno. Do tego stopnia że jedna z nich została bohaterem tego zdjęcia. I jak widać na zdjęciu ufo mucha jest większa od dwóch samolotów ale nie dlatego że to jest super potężna i wielka mucha ale dlatego że znajduje się bliżej obiektywu od samolotów Smile
I następna foty z ufo muchą:) http://imgwiz.com/Obt
A tutaj ufo ptoki Smile http://imgwiz.com/Obz
 
To ufo co widać na twojej focie po przybliżeniu przypomina moje ufo ptoki. A bez zoomu ufo muchę.

Portret użytkownika pako1205

Jarek,wykonaj chociaż

Jarek,wykonaj chociaż dziesięć tysięcy zdjęć na wolnej przestrzeni,a gwarantuję,że kolekcja podobnych "obiektów" będzie w Twojej,sprawdzonej przez Ciebie,"jako eksperta" kolekcji imponująca.Gwarantowane.

Portret użytkownika andi

Patrze na fotke z komorki...

Patrze na fotke z komorki... ale moze ktos moze zwrocil uwage na swiatlo??? Mam malego bzika na punkcie fotografii i oswietlenie tego obiektu nieco odbiega od swiatla na dachu zamku ... fejk !!! Na pierwszy rzut oka
Pozdrawiam

Portret użytkownika Diament

Ja tam widze helikopter.

Ja tam widze helikopter. Zwróćcie uwagę - bardzo dobrze to widać na powiększeniu. Zapewnie autor zdjęcia była tak zaabsorbowany fotografowaniem tych pieknych zabytków, ze nawet nie zauwarzył/ nie słyszał co się wokół niego dzieje;-)

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika ferwor

Smigłowca typu Eurocopter

Smigłowca typu Eurocopter EC135 nie słychać już z około 200m przy wietrze wiejącym w kierunku od obserwatora. Sam to nie raz zauważyłem. Zapewne zależy to jeszcze od mocy silnika uzywanej przez pilota w tym momencie.
Tyle odnośnie hałasu.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika j.s.

Tak, tak. Widziałem taki

Tak, tak. Widziałem taki obiekt w niedzielę. Identyko. Tylko, że przez silną lornetkę okazal się jakąś płachtą chyba z folii wyniesioną wysoko w przestworza przez prądy powietrza.

Portret użytkownika zielonawyspa

W tej krótkiej relacji „na

W tej krótkiej relacji „na gorąco” trzeba jednak wspomnieć o niesamowitej prezentacji Davida Jacobsa, który zbadał dosłownie setki przypadków tzw. „abductions”, czyli uprowadzeń przez obcych. Prawdziwość takich historii jest dla niego poza dyskusją, gdyż niemożliwością jest, aby zgadzały się szczegóły, o których wiedział tylko on od innych uczestników „uprowadzeń”. Jednym z najbardziej zabawnych momentów prezentacji było przedstawienie... błędów, które popełniają „obcy”! A jest ich dużo. Oddają ludzi w ubraniach należących do kogo innego, często koszule są założone „na drugą stronę”, kilka razy pomyliły im się miejscowości, w których mieszkają uczestnicy „abduction” i odstawiali ich nie tam, gdzie było trzeba! A to tylko mały wycinek tego, co przedstawił Jacobs w swoim wykładzie.
 
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2691
 
Najbardziej intensywnie wyrafinowane pasożytnictwo jest praktykowane przez członków cywilizacji które dorobiły się już urządzeń technicznych zwanych wehikułami czasu. Chodzi bowiem o to, że inteligentne stworzenia które już posiadają wehikuły czasu są zdolne aby prostymi zabiegami empirycznymi unikać kar za łamanie praw moralnych. Takie stworzenia w każdym bowiem przypadku kiedy dosięga ich jakaś kara za łamanie praw moralnych, po prostu cofają swój czas do tyłu, zaś w nowym upływie czasu wybierają takie działania aby owej kary uniknąć. Dlatego dla posiadaczy owych wehikułów czasu, prawa moralne które tak surowo karają zwykłych (śmiertelnych) ludzi nagle tracą swoją moc karzącą. Jednak owa utrata mocy karzącej praw moralnych w stosunku do członków cywilizacji które już posiadły wehikuły czasu wcale nie oznacza, że owe cywilizacje wymykają się spod karzącej ręki wszechświatowego intelektu (Boga). Ów wszechświatowy intelekt (Bóg) był bowiem na tyle przezorny, że wbudował karę w sam system wymykania się owych istot spod zwykłego karania przez prawa moralne. Mianowicie spowodował on że istoty owe żyją w nieustannym zagrożeniu sytuacji tzw. "nieistniejącego istnienia" opisywanego w części E niniejszej strony. Aczkolwiek istoty te żyją, używanie przez nie wehikułów czasu powoduje że faktycznie to już od dawna wcale ich nie ma - po więcej szczegółów patrz punkt #G5 tej strony. Przykładem pasożytniczej cywilizacji która właśnie obecnie wiedzie takie "nieistniejące istnienie" są UFOnauci którzy w chwili obecnej sekretnie okupują naszą planetę.
 
Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika ktos

a sie glowilem z tym przez

a sie glowilem z tym przez pewien czas:)jak to jest ze mam cos od 25lat choc niewiem z kad a wykonane zostalo i dane mi 5 mies temu..jak i rowniez jak mozliwe jest ze widzimy obrazy  przyszle..czasami czuje sie jak nie prawdziwy..(ale juz duzo wiem:)my emanujemy przyszlymi wydazeniami i mozna wrecz do nich wskoczyc..
mnie pytano czy chce pamietac, pierwszy raz,mialem 12lat..uczucie jak tuz przed smiercia(straszny strach)obrazu szczatki,zadnych szans..pamietam co nie co:)ten  ktos opowiadal mi o mym zyciu jakby, film przewijal..pytal czy sie na cos godze.minelo sporo czasu ,miedzy czasie,  sie dzialo.. miedzyinnymi kilka wyjsc OBE..2 oddalilem sie swiadomie choc niekontrolowanie do pojazdu ,wciaz wydaje mi sie ze potrafilbym podac jego polozenie..i jestem przekonany po jego strukturze ze to ksiezycowy statek,jest naprawde wielki...3 spodkanie we mgle,  oko w oko tak to nazwe :)byl bardzo blisko mnie,dosyc wysoki 165/8cm..:) mial  duza glowe obok mojej !patrzylem gleboko w jego wielkie oko:)nie balem sie wrecz przeciwnie:)stalismy na ziemi,mialem lokcie podniesione, czekalem na zaaplikowana ( FUZJE:)za swoim przyzwoleniem..:)mozna ja wyczuc mam nawet slad:) mialem wrazenie ze sie juz znamy..!ogolnie nie interesuje sie statkami.. choc sa nieziemskie wrecz:) ..lecz ludzmi bo sa niesamowici:) tylko nie kazdy to wie:)komunikujemy sie na dwoch poziomach a ten przelacznik teleMpatyczny:) to wydaje sie prostrzy niz komorka:)bo wiem wczesniej od komorki kto zamierza do mnie dzwonic:)i obraz tez udaje sie uzyskac:)
postaram sie napisac swoje spostrzezenia w e-mailu:)
pozdr

Skomentuj