UFO zarejestrowane z pokładu samolotu Air France

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto nagranie przedstawiające obiekt poruszający się nad chmurami i wlatujący w nie po kilkusekundowej obserwacji. Nagranie wykonano przez okno samolotu francuskich linii lotniczych Air France.

 

Nie wiadomo dokąd leciał ten samolot, ale wiadomo, że nagranie wykonano w październiku tego roku, czyli przed kilkoma dniami.

 

Na nagraniu widać obiekt, który nie wygląda na samolot. Pojazd ma trójkątny kształt i wykonał gwałtowny manewr, którego celem mogło być ukrycie się w chmurach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika maxi172

Tak szpiegują że na terenach

Tak szpiegują że na terenach zajmowanych w Iraku przez ''państwo islamskie'', nie potrafią nawet zlokalizować swoich obywateli - zakładników wziętych do niewoli i systematycznie zarzynanych przez tubylców. To tak prawie jak z Bundeswehrą, niby armia najpotężniejsza w Europie, ale niestety na glinianych nogach. No cóż... 

Portret użytkownika benet

hmm... mówisz o państwie

hmm... mówisz o państwie islamskim, które powstało w imię „wojny z terroryzmem”, a wiesz jaka jest najlepsza metoda do szpigowania ? wprowadzić swoich agentów w rewolucyjny tłum, a jeszcze lepszą metodą jest, gdy "właściwy człowiek" staje na czele tego tłumu. Być może amerykanie celowo nie chcą zlokalizować swoich obywateli i pozwalają im ginąć z rąk islamistów,najlepiej jeszcze nagłośnić to we wszystkich mediach, by pokazać jacy są okrutni i bezwzględni, a wtedy zachód sam będzie się domagał od Obamy natychmiastowej interwencji. Bin Ladena też długo nie mogli namierzyć, pytanie, nie mogli czy nie chcieli ?

Portret użytkownika Io600

Dobre nagranie, trzeba

Dobre nagranie, trzeba przyznać. Wygląda to tak, jakby obcy pojazd chwilę wczesniej pojawił się w atmosferze, tuż obok przypadkowo lecącego samolotu.  Taki pojazd powinien mieć radar, żeby wiedzieć, że właśnie przelatuje obok pojazdu pasażerskiego. Ale ten wyskoczył z zaskoczenia. Ostatnio wypowiadał się jakiś były urzędnik Kanady, że te pojazdy wytwarzają wokół siebie pole antygrawitacyjne, które może stwarzać zagrożenie dla innych maszyn, ponieważ destabilizuje materię. W tym przypadku odległość była wystarczająca, żeby nie doszło do katastrofy, ale jednocześnie na tyle mała, że można przypuszczać przypadkowość całego zajścia, co zmusiło obcych pilotow do szybkiego ukrycia się. Jednakże nie było żadnego maskowania ani gwałtownego przyspieszenia, więc można przypuszczać, że był to obiekt ziemski. Obiekty pozaziemskie są panami przestworzy i omijają samoloty tak, jak motorówka omija tankowca I-m so happy

Portret użytkownika zibi1973

Pytanie jest co sprowadziło

Pytanie jest co sprowadziło te niby meteoryty,to jedno a drugie czemu zaczęło się wszystko dziać w tym samym czasie wymieranie ryb,wulkany,ebola która nie jest ebolą tak naprawdę,wygląda że ktoś sprzedał ziemię,albo po prostu byliśmy stworzeni przez obcych do ich celu a teraz dostali co chcieli i najprawdopodobniej zacznie się wszystko od nowa czyli nowe życie,po tym wszystkim co się dzieje na ziemi,powodzie,trzęsienia,wulkany ,topnienie się lodowców,wymieranie ryb,czerwona woda i wiele innych dziwadeł co się do tej pory stało to nie liczyłbym na długie życie,jedna ciekawostka to że info na całym świecie sprytnie to ukrywa a to co lata przy tym samolocie to oczywiście muszą być  twarze,to jak chleb do życia                                                                                                          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5732a27ff630f8cb.html                                                                                                   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac5723cafec3609e.html                                                                                                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5b48e9badd5f390.html                                                                                                                                                                                     

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Że też jeszcze to jest

Że też jeszcze to jest dopuszczone do ruchu lotniczego, (i nie mam tu na myśli samolotu) wzbudza mój podziw. Latają już po niebie przeszło 30 lat. Niewiem jak można nie rozróżnić od nol-a.

Strony

Skomentuj