UFO zarejestrowane z pokładu Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

NASA

Nagranie wkonano 22 czerwca 2012 i przedstawia Ziemię rozpościerająca się pod stacją kosmiczną. Widać wiele chmur, ale są też pasy bezchmurne i w obrębie jednego z nich dochodzi do anomalii. W pewnym momencie wyłania się tam coś, co nie może być chmurą.

 

Co ciekawe obiekt za chwile znika, a raczej obniża się znacznie a potem jest znowu widoczny w pewnej odległości, wynurza się i znowu obniża. Zachowanie obiektu wskazuje na to, że może być sterowany a zwrotność i prędkość dowodzi tego, że możemy mieć do czynienia z napędem nieznanym ludzkości.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tez cos widzialem

Ja takze , kiedy wracalem z

Ja takze , kiedy wracalem z pracy 22 czerwca okolo 5 rano dostrzeglem jakis obiekt ktory lecial w kierunku polnocno-wschodnim lecial bardzo szybko napierw pomyslalem ze to jakis meteoryt spada na ziemie poniewaz dzien wczesniej czytalem ze owy mial spascale po chwili ten obiekt nagle zwolnil zmienil trajektorie lotu o miejwiecej 60 stopni   i wystrzelil w goreto cos wygladalo identycznie jak gwiazdyHeeh ostatnio dozo patrze w niebo i co raz czesciej widze cos czego poprosty wyjasnic nie mogewczoraj o godzinie 1:40  z 0kna obserwowalem cos podobnego lecialo bardzo wysoko to napewno nie byl samolot mieszkam w Angli dokladnie w luton juz sie na patrzylem na samoloty i wiem jak wygladajapzdrwpatrujcie sie w niebo a moze i wy zobaczycie cos co was zaskoczy  

Portret użytkownika tujepolska

22 czerwca? dziwne bo tego

22 czerwca? dziwne bo tego dnia mniej więcej około godz. 23 zauważyłem na niebie jasny obiekt poruszający się dość szybko w kierunku północno-zachodnim. z czasem świecił coraz jaśniej aż zatrzymał się w miejscu i niczym nie wyrózniał się do pozostałych gwiazd... dalej nie leciał. zjawisko dziwne.

Skomentuj