UFO zostało zaobserwowane w stanie Utah, nieopodal bazy wojskowej

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com/anomalies/ufo-over-the-us-state-of-utah.html

Dwa pulsujące obiekty pojawiły się na niebie w Layton, w stanie Utah, w USA. Świadek zdarzenia sfilmował je 19 czerwca 2017 roku. Oba pojazdy kierowałt się w górę i zniknęły z pola widzenia po przekroczeniu górnej toposfery (6000-12000 m). Całe zdarzenie trwało około 20 minut.

Świadek zdarzenia spędzał czas na dworze wraz ze swoją rodziną. Nagle na niebie pojawił się samolot sił powietrznych, który przykuł ich uwagę. Chwilę później, zauważyli w tym samym miejscu tajemniczy, pulsujący obiekt poruszający się na południe. Po chwili dołączył do niego następny pojazd, który był jednak nieco inny. Zgodnie z opisem świadka miał miedziany kolor i był okrągły jak kula. Niestety nie udało się sfotografować drugiego statku, ponieważ był on zbyt wysoko na niebie.

Two Pulsating UFO's near Hill AFB, Layton, Utah (June 19 2017)

Ponieważ obserwacja miała miejsce niedaleko bazy wojskowej, nie mogły to być balony meteorologiczne, ale nie można wykluczać, że zaobserwowano drony wojskowe. Obiekty zostały zaobserwowane bardzo wysoko na niebie. W momencie, gdy zniknęły z pola widzenia świadków znajdowały się około 4 kilometry nad ziemią. Sprawa została zgłoszona organizacji MUFON. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj