Ufolodzy czekają na nowe dowody w sprawie katastrofy UFO w Roswell

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Cały ufologiczny świat oczekuje na to co ma być dzisiaj opublikowane. Podobno zostaną dzisiaj zaprezentowane niepodważalne dowody potwierdzające, że 24 czerwca 1947 roku, w pobliżu amerykańskiego miasta Roswell rzeczywiście doszło do katastrofy UFO.

 

Dzięki potężnej dezinformacji jaka zaczęła się chwilę po tym gdy amerykańskie media potwierdziły upadek niezidentyfikowanego obiektu latającego, do dzisiaj prawda o tym wydarzeniu jest mocno zafałszowana. Wygląda jednak na to, że zachowały się jakieś dowody, które mogą zmienić postrzeganie tego incydentu.

[ibimage==24524==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Żenująca teoria jakoby w Roswell miało dojść do upadku balonu meteorologicznego po prostu nie wzbudza zaufania. Okazuje się, że intuicja nie zawiodła licznych ufologów, którzy drążyli ten temat przez ostatnie dziesięciolecia. Istnieją podobno dwa slajdy przedstawiające autopsję istot, które znajdowały się na pokładzie tego pojazdu, który się tam rozbił.

 

Kilka miesięcy temu, jeden z badaczy, Tom Carey, oświadczył, że jest w ich posiadaniu i są to dowody na to, że obcy istnieją naprawdę. W dniu 4 lutego 2015, odbyła się konferencja prasowa znanego meksykańskiego centrum ufologicznego TercerMilenio.tv na której ufolog, Jaime Maussan, oświadczył, że jego organizacja również weszła w posiadanie tych zdjęć i zamierza je opublikować 5 maja 2015 roku podczas specjalnej uroczystości.

[ibimage==24530==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przekonamy się dzisiaj czy będzie to rzeczywiście fundamentalna informacja i ostateczny dowód na to, co stało się w Roswell, czy też stanie się to kolejnym,  nomen omen,  balonem. Cała impreza będzie dzisiaj transmitowana online na stronie http://bewitness.org

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Raffi5000

iI co ?? Cisza...żadnego

iI co ?? Cisza...żadnego materiału i streszczenia z wydarzenia. Znalazłem za to na litewskich witrynach conieco i zamieszczam krótkie streszczenie opisu poniżej. Widać Litwini interesują się tematem równie mocno, a nawet mocniej Smile
 
 
http://www.delfi.lt/video/mokslas-ir-gamta/mokslas-ir-gamta/paviesintos-nuotraukos-is-naujosios-meksikos-irodo-nso-egzistavima.d?id=67911786
 
 
Ufo specjaliści mówią o zdjęciach z Nowego Meksyku udowadniajążycie pozaziemskie życie. Specjaliści z Meksyku okazali nigdy wcześniej nie ujawniane zdjęcia z incydentu w Rozwell. 5go maja zdjęcia zostały przedstawione  podczas prezentacji "Be witness" w mieście Meksyk. Sala National Audytorium pomieściła nawet 10 tysięcy ludzi.
Mówi się, że geolog Bernard A. Ray uchwycił te momenty w 1947 - 1949 r. na kliszy "Kodachrome". Zdjęcie przedstawia -jak mówią- znalezione na miejscu katastrofy zwłoki szaraka. Po Roswell w 1947 roku, w stanie Nowy Meksyk po katastrofie UFO pozostały ślady życia pozaziemskiego. Te zdjęcia zostały znalezione razem z innymi zdjęciami w pudełku na których były również zdjęcia z aktorami  Bing Crosby i Clark Gablea, a także przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Dwighta Eisenhowera.Ufolodzy mówią, że potrzebowali aż pięciu lat badań, aby móc potwierdzić autentyczność tych materiałów.Bardzo znany ufolog meksykański J. Maussano potwierdza, że te materiały są niezaprzeczalnym dowodem na istnienie istot pozaziemskich.Amerykański atorytet od badań UFO. naukowiec i pisarz Richard Dolanas również nie wątpi w autentyczność tych zdjęć. Entuzjaści tego tematu, którzy nie mogli niestety uczestniczyć w tym wydarzeniu mogli śledzić dyskusję na żywo w internecie.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika kimbur

Drogi Adminie, fałszywka o

Drogi Adminie, fałszywka o balonie meteo nie jest już na czasie od paru lat. Dokładnie nie powiem (nie gromadzę archiwaliów), ale było oficjalne dementi (to chyba w 50. rocznicę) i zamiast balonu pojawił się wtedy... samolot eksperymentalny. To chyba oczywiste, że bajka o balonie nie wytrzymala próby czasu, więc podstawiono coś bardziej wiarygodnego.

Portret użytkownika aron jasnowidz

przecież rpawda o rosvell

przecież rpawda o rosvell dawno została ujawniona tylko że ludzie nie moga w to uwierzyć ,prawda pochodzi od kapitana tego statku który swoją śwaidomośc przeniósł na ciało SANNI CETO jej wieloletnie cieprienie ,badania przez sadystów naukowców ,jej zdolności paranoramlne ,dawno opisała i przedstawiła światu tylko że jak zwykle ludzie nie wierza kobiecie tylko absurdowi i porgramowi w głowie .Kto zna jej historie wie dokaldnie co sie wydarzylo ile było statków ile przeżyło obych ,skąd pochodzili itd,itd wszystko zostało pieknie powiedziane ,szkoda tylko że program w głowie jest mocniejszy niz prawda istoty która przezyła katastrofe .

Portret użytkownika pasjonat

Niezależnie od tego co sie

Niezależnie od tego co sie okaże admin i tak to opublikuje jako sensacje. Wiec nie ma co czekac, czekajmy na strawe dla ludu...
 

Oops!

The page you are looking for is no longer here, or never existed in the first place (bummer)
 
jakie to typowe...

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj