Ufolodzy zauważyli cień obcego statku kosmicznego na Marsie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ufolodzy dokonali kolejnego odkrycia na Marsie. Wypatrzono tam nieznany cień, rzucany przez nieznany samolot lub rakietę.

 
Przeglądając zdjęcia Czerwonej Planety, amatorscy naukowcy dojrzeli cień o niezwykłych kształtach i brak obiektu, z którego on pochodził. Entuzjaści dziwnych zjawisk są pewni, że pochodzi on ze struktury, unoszącej się nad powierzchnią Marsa.

 

Wcześniejsze ufolodzy twierdzili, że na Marsie istnieją obiekty sztucznego pochodzenia, przypominające wieże lub fundamenty budynków. Ponadto, szczególną uwagę badaczy przykuły humanoidalne posągi i skamieniałości, kojarzone ze ślimakami, wojownikami, duchami i innymi postaciami.

 

Warto zauważyć, że 02 kwietnia 2017 amerykańska agencja kosmiczna NASA uruchomiła nową stronę internetową, na której zamieszczono ponad 140 tys. zdjęć i filmów z kosmosu. Ufologów czekają więc nowe i trudne zadania w rozpracowywaniu nowych tajemnic.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dr nałk

"Cień" ostry jak z projektora

"Cień" ostry jak z projektora. Ten "statek" to chyba był blisko nad gruntem, bo im wyżej tym cienie bardziej rozmazane, aż na pewnej wysokości, kiedy wielkość kątowa Słońca jest większa od wielkości kątowej obiektu, znikają.

Jak można takie bzdury wymyślać, a do tego publikować?

Portret użytkownika b@ron

he he... to dziwne, że na

he he... to dziwne, że na ziemi trudno wypatrzeć cień rakiety czy samolotu, a na pustym marsie się zdarzyło Wink ... co ciekawe, to zdjęcia pochodzą zapewne z jakiejś sondy która sobie fruwa po kosmosie Wink a więc jest wysoko nad marsem że hoho, i owa sonda zrobiła zdjęcie cienia, ale nie uwieczniła co go rzuca Biggrin ...kolejna bajka z serii bajań marsjańskich...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Leonardo 2

Szanowny Panie „Baco”

Szanowny Panie „Baco”

W imieniu własnym, ale również innych odbiorców tego portalu proszę Pana jak i Administratora tej strony, aby zważał Pan na to, co Pan umieszcza w linkach. Dla wielu osób film, na który Pan się powołuje, jest wstrząsający nie tylko ze względu na tragedię człowieka, który brał udział w wypadku, ale również, jak i przede wszystkim na tragiczną śmierć konia ( bo tak połamanego konia – zabija się ). Pański ironiczny ton „np o człowieku który dostał koniem z byka:” jest mocno zastanawiający.

Strony

Skomentuj