Ufolog Jaime Maussan oraz astronauta Charles Duke ujawniają prawdę o UFO istotach !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Spora liczba manifestacji ufo, albo ufo pojazdów potrafi zmieniać swój wygląd, kształt, kolor oraz rodzaj substancji z jakiej jest zrobiona. Mówi się o zaawansowanym kamuflażu mającym zmylić nas co do ich prawdziwej natury, o nadzwyczajnych możliwościach ich technologii, o niezwykłym rodzaju komunikacji, a także o efektach ubocznych przemieszczania się 'pojazdów UFO' przez wymiar Ziemi (materię), jak i kontaktach jakie prowadzą wśród ludzi.

 

Ufologowie przypisują zwykle zjawiska paranormalne związane z UFO wysokiej technice kosmitów, co jest efektem ubocznym ich świadomości, często zatopionej na danym etapie rozwoju techologii obecnej cywilizacji oraz kultury duchowej, a może przede wszystkim duchowości, w jakiej się wychowali.

Czy istnieje jeszcze inne wytłumaczenie dostosowywania się ufo stworów kształtem do oczekiwań ludzi, niż powszechnie podawane przez ufologów ? Prawdopodobne jest, że oni, ufo, albo tzw. "kosmici", egzystują 'tuż obok nas', nawet jeśli są teoretycznie oddaleni o niebotyczne odległości miliardów lat świetlnych, jeżeli mamy się upierać przy istnieniu jednego Wszechświata. Bytowanie tych istot w innym wymiarze, co sugeruje spora liczba ufologów, a co za tym idzie odległość i czas, mogą nie odgrywać takiej roli jak w rzeczywistości 'materialnej', w jakiej znajdujemy się my, ziemianie. Oni mogą egzystować w światach równoległych, albo jak naucza Biblia, w innym niebie. Większość uczonych sceptycznie odnosi się do hipotezy sztucznych obiektów UFO, pochodzących z odległych o miliardy lat świetlnych galaktyk.

Uważają, że najpierw trzeba udowodnić, że cywilizacje pozaziemskie istnieją, a dopiero później można badać czy UFO są statkami kosmicznymi. Jeżeli istoty z UFO są stworzeniami, o których wspomina Księga Rodzaju, to sprawa staje się bardziej poważna i fascynująca. Spora grupa ludzi zainteresowanych tym zjawiskiem woli jednak unikać tematu starożytności w ujęciu Boga YHWH. Istnieje całkiem duża ilość dowodów, potwierdzająca informacje o ingerencji istot nadnaturalnych w ziemską historię, zapisane po hebrajsku. Sporą ich ilością dysponuje chrześcijański poszukiwacz odpowiedzi L.A. Marzulli, czy pastor Hoggard. Gdyby okazały się prawdziwe, a coraz więcej wskazuje, że tak właśnie jest, to teorię ewolucji można by z pewnością wyrzucić na śmietnik.

Część UFO istot ma wygląd pewnego rodzaju gnomów, albo hobbitów, a nawet starożytnych potworów. Co może sugerować iż latają ufo pojazdami istoty ze starożytności... nazwane przez ludzi w amnezjii popotopowej "kosmitami"..., tego typu "teoria" nie jest już teorią, co pokazał meksykański ufolog Haime Maussan, prezentując w roku 2023 i w marcu 2024 kilka mumii z Nazca. Okazy które zostały przez meksykańskiego ufologa pokazane światu budzą wielkie emocje i niedowierzanie. Jak sam informuje w tłumaczonym tu przez nas filmie, już niedługo upubliczni wszelkie medyczne dane, tak by wszyscy mogli się przekonać o prawdziwości archeologcznego znaleziska! Historia ma zostać odczytana na nowo, albo poprzez pryzmat Biblii.

Gdyby okazy z Nazca okazały się w 100% prawdziwe, informacje z Biblii oraz z wielu róznych kultur, czy religii, potwierdzą zakazaną archeologię, w tym biblistykę, ale i możliwą nadnaturalną interpretację wszelakich starożytnych informacji, w tym hebrajskich ! Do tych sensacji odnosi się także prezentowana w poniższym filmie rozmowa z astronautą Charles Duke'em, członkiem misji Apollo, który udzielił sensacyjnego wywiadu w sprawie UFO, jego zdanie jest ważne w globalnej dyskusji o tych istotach, rzuca światło kim są, albo kim jest część z ufo istot, co planują robić, albo co robią w Układzie Słonecznym. Co robiły do tej pory, co wyłania się właśnie ze starożytności..., z zakazanej archeologii, zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

Mumie z Nazca - wielkie ujawnienie! oraz prawdziwe inteligencje z pojazdów biblijnych UFO stworów!

https://youtu.be/7FabYAsKotU?si=aSXmzNe9b1IEd5Cq

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

W filmie który obejrzycie

W filmie który obejrzycie albo obejrzeliście jest tam mowa że jedna z nowych mumi ufo hybryd ma coś na karku czego nie można było zidentyfikować, okazuje się że to kolejny implant ! Jakiś super metal wszczepiony pod skórę ufo istoty ze starożytności ! Niezwykłe rzeczy wychodzą... może to ufo stwory z rozbitego pojazdu...? Tylu naukowców to bada i tylu medyków że chyba można to uznać za prawdziwe znaleziska... niezwykła sprawa. Jaime Mussan mówi że to jego życiowa misja z tymi mumiami... całe życie na to czekał... zdjęcia z tomografii komputerowej wyglądają bardzo dobrze... ogólnie sensacja jakich mało !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj