Ufolog odkrył budynki i miasta na Wenus

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jak może wyglądać cywilizacja, rozwijająca się na innej planecie w nieziemskich warunkach? Jest prawdopodobne, że będzie ona miała kształt, odpowiadający koncepcji obcej rasy. Jej wygody i estetyka prawdopodobnie nie pokrywają się z wizjami i poglądami Ziemian.

 

 

 

Jeden z ufologów od wielu lat uważnie studiował obrazy powierzchni Wenus, uzyskane z dwóch sond, które monitorują jej powierzchnię. W wyniku tych badan stworzono nawet mapy topograficzne o wystarczająco wysokiej rozdzielczości, które stały się głównym przedmiotem studiów.

 

Drobne szczegóły na powierzchni Wenus przykuły uwagę badaczy. Ich kształt jest bardzo niezwykły. Niektóre powstały zapewne w naturalny sposób. Inne struktury emitują tajemnicze światło. Pojedyncze elementy i ich grupy łączą się w wielkiej aglomeracji, usytuowanej na całej powierzchni planety w różnych strefach klimatycznych i geologicznych. Nie przemawia to na korzyść ich naturalnego pochodzenia.

 

Ufolodzy są pewni, że formacje geologiczne na Wenus to wynik działalności obcej cywilizacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Szybko i Bezboleśnie Kastruje Wszystkie Kotowate,i  Skretyniałe  Zapędy Myślowe !

Portret użytkownika Lucifer

Venus to planeta gdzie

Venus to planeta gdzie mieszkają Maryjne Sataniści tzw piekło a jak głosi wieść, niedługo po sądzie ostatecznym cześć ziemian dołączy do tego pachnącego siarką "raju" Biggrin 
 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Kto czytał moje dawne

Kto czytał moje dawne komentarze ,mógł tam wyczytać że pisałem o dawnej Wenus ,która wtedy nazywała się Giloba(wymawia się :Dżilob).Mam zachowane wspomnienia sprzed miliardów lat z okresu ,kiedy tutaj dopiero na Ziemi(Dulba)formowała się biosfera.Jednak ostatnia "reforma "grafiki i potraktowaniemnie przez jednego z adminów, skutecznie zniecheciło mnie do faszerowania was tym "o czym ucho nie słyszało i oko nie widziało".

Portret użytkownika Hefajstos

Wydaje sie to byc

Wydaje sie to byc prawdopodobne!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednak najlepszym dowodem na zycie w ukladzie slonecznym jest zycie na naszej planiecie. Zycie na innych planetach ukladu slonecznego nie bedzie dla mnie zaskoczeniem. Zycie w ukladzie slonecznym jest jak najbardziej normalne o czym swiadczy planeta ziemia ktora jest ogromnie bogato przepelniona zyciem.

Strony

Skomentuj