Ufolog potwierdza istnienie Obcych korzystając z „dowodów naukowych”

Kategorie: 

Źródło: Ruptly

Dziennikarz, zajmujący się zjawiskami paranormalnymi, twierdzi, że odkrył szczątki obcego niedaleko miejsca, w którym znajdują się słynne rysunki z Nazca w Peru. Jego zdaniem, gatunki pozaziemskie współistniały niegdyś z ludźmi na Ziemi.

Na konferencji prasowej w zeszłym tygodniu, meksykański dziennikarz Jaime Maussan opowiedział o odnalezieniu pięciu zmumifikowanych ciał obcych dwa miesiące temu. Ufolog przyznał, że ciała te wykazują więcej podobieństw z gadami, niż z ludźmi.

Maussan, który poświęcił większość swojego życia badaniom nad paranormalnymi zjawiskami mówi, że zdjęcia rentgenowskie, badania DNA i badanie radiowęglowe mumii potwierdziły, że są to ciała przybyszów z kosmosu.

„Posiadamy dowody naukowe na to, że istoty te pochodzą z innego świata. Wcześniej było to przypuszczenie, dziś mówimy już o faktach.” – powiedział Maussan

Zdaniem dziennikarza, mumifikacja świadczy o tym, że istoty te żyły w zgodzie z ludźmi i w pewien sposób czerpały z naszej kultury – „Mumie były pogrzebane w grobowcach, świętych miejscach. To znaczy, że obcy musieli egzystować wspólnie z ludźmi, nie byli naszymi wrogami i respektowali nasze tradycje i kulturę.”

Dobrze zachowane szczątki obcych, odnalezione w zeszłym miesiącu mogą liczyć 1700 lat. Mumie mają niecałe 170 cm długości, wydłużoną czaszkę oraz dłonie z trzema wydłużonymi palcami.

Peru: Researcher excites UFO enthusiasts with images of 'unearthed alien mummies'

W związku ze swoją działalnością Maussan otrzymał poteżną falę krytyki. Wiele osób twierdzi, że znalezione przez niego dowody są nieprawdziwe bądź wprost, że sam je sfałszował. „The World Congress on Mummy Studies” nazwał działalność Maussana jako „zorganizowaną kampanię dezinformacji”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dużo wskazuje że mamy

Bardzo dużo wskazuje że mamy gigantyczną sensację, jak admin opublikuje artykuł który z pomocą Nieba przygotuję to będziecie wielce zdziwieni, coś bardzo tajemniczego się kryje w strefie występowania reptilian z Naca i Paracas ! To wszystko jest dla wielu zbyt wielkim problemem natury umysłowej. Te znaleziska mogą być przełomem, ale to wszystko zależy od Chrystusa. Dużo albo bardzo dużo artefaktów repilian jest prawdziwych ! Proszę pamiętać o badaniach Lloyda Pie !

Potop miał miejsce, Bóg zesłał zagładę bo coś się działo z genami i z duszami ludzi, ktoś ingerował w ziemskie życie w czasach pradawnych !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika r.abin

A te gadzie (nie wymienione)

A te gadzie (nie wymienione) cechy - to dowód na pozaziemskie pochodzenie? Dawno temu znaleziono szczątki inteligentnego gada, któremu zagłada, nie musiała przerwać egzystencji (jeśli był inteligentny). Część gadów "przekwalifikowała się" na ptaki i żyje do dziś, więc te "gady", mogły dotrwać do Neadertalczyków. Jakoś brak nam chęci do znajdowania "brakujących ogniw łańcucha"

Skomentuj