Ufologiczny gral odnaleziony?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne...

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Szesnastego kwietnia została opublikowana audycja najbardziej rozpoznawalnego na świecie ufologa Jaime Mausana. Ten czołowy w branży UFO znawca połączył się poprzez skypa z Brienem Foersterem (zaczyna się od 33 minuty i 10 sekundy). Większości z państwa nie potrzeba przedstawiać amerykańskiego badacza fenomenu wielkich czaszek. Brien mieszka obecnie w Peru i prowadzi własne poszukiwania zaginionych starożytnych ras. Jego zdanie jest w tym sensacyjnym newsie kluczowe. 

 

Od jakiegoś czasu wypływają na światło dzienne zdjęcia i nagrania trzy palczastych "dłoni" prehistorycznych zmumifikowanych istot UFO. Te same zródło, posiadacz znalezisk, pokazuje również całe humanoidalne ciała, osobne głowy oraz gadzią skórę bliżej nie rozpoznanych istot reptilian. I teraz uwaga, zdaniem Foerstera, który osobiście oglądał i miał je w swoich rękach, te znaleziska są autentyczne ! 

Program Jaime Maussana, o którym wspomnieliśmy mówi również o bliżej nierozpoznanym, okrągłym implancie, jaki w swoich szponiastych "dłoniach" posiadają te istoty, są tam oczywiście prezentowane zdjęcia sensacyjnych znalezisk, prześwietlenia rentgenowskie ufonautów i wiele innych. 

W audycji wspomniano, że tego typu humanoidów, lub ich szczątków, znaleziono znacznie więcej, wszystkie w jednym sarkofagu. Amerykanin twierdzi, że niektóre istoty mogły mieć grubo ponad dwa metry wzrostu, gdy inne były malutkie.W programie zaprezentowano porównanie UFO reptylian z dinozaurami, zwłaszcza ciekawie wyglądają ich trójpalczaste "łapy" w zestawieniu ze szponami dinozaurów ! 

Świat ufologów może dostać w swoje ręce przysłowiowego "grala", o którym marzyli od dziesięcioleci. Zaskakujące, albo i nie, jest to, że nie widać tam ekipy L.A. Marzulliego. Możliwe że po ostatnim oszustwie, za które zapłacili kilkadziesiąt tysięcy dolarów, nie chce się angażować w coś co może wyglądać na fałszerstwo, a część artefaktów faktycznie daje wrażenie zrobionych przez człowieka makiet. 

Nie zapominajmy, że te rzeczy, jeśli są autentyczne, leżeć miały w grobowcu tysiące lat, pokryte są zdaniem Foerstera błotem, lub zaschłą gliną. To co dla wielu jest najbardziej szokujące, pomijając wygląd wyschniętych istot ufo, to fakt że są pochodną gadów. Gdyby ta gigantyczna sensacja okazała się prawdą, to mieli byśmy potwierdzenie nie tylko tysięcy relacji ze spotkań z tymi bytami, ale uznanie historii Adama i Ewy, którzy zostali przez jedną z nich oszukani ! "A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: «Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?" Księga Rodzaju 3:1

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Ktokolwiek jeszcze powołuje

Ktokolwiek jeszcze powołuje się na Jaime Mausan?? Przecież ten oszust jest bardziej skompromitowany niż wszyscy polscy posłowie razem wzięci (dobra, przesadziłem - połowa losowo wybranych posłów). Nawet mufon (też nawiedzeńcy, ale przynajmniej raz na rok usułują zachować szczątki rozsądku) - traktuje go jak idiotę/oszusta któremu lepiej nie wchodzić w drogę...

Portret użytkownika Paweł

Największy na świecie ufolog

Największy na świecie ufolog?Haha,gościu sam twierdzi że jest tylko dziennikarzem a nie badaczem,poza tym dużo razy dał się nabierać np w kwestii filmów z UFO,które brał za obce pojazdy a w rzeczywistości to były balony,albo sprawa rzekomej małej obcej istotki zabitej przez farmerów w Meksyku,która okazała się fałszerstwem itd,po prostu gościu nastawiony bardziej na szum i komercyjne nastawienie do ufozjawiska,z rzetelnych badaczy polecam np Raymonda Fowlera i jego pracę A Casebook of UFO Investigator

Strony

Skomentuj