Ujawnienie tajnych projektów UFO ma nastąpić do 2030 roku

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Ostatnio na konferencji poświęconej niezidentyfikowanym zjawiskom powietrznym (UAP), która odbyła się na Uniwersytecie Stanforda, emerytowany pułkownik armii USA, Karl E. Nell, wywołał sensację swoimi deklaracjami. Pułkownik Nell, znany ze swojej długiej służby wojskowej oraz zaangażowania w modernizację armii, wezwał do ujawnienia tajnych projektów związanych z UFO do października 2030 roku.

 

Jego zdaniem, taki krok jest konieczny, aby wyprzedzić rywali Stanów Zjednoczonych i uniknąć 'katastrofalnego' wycieku informacji. Nell podkreślił potrzebę transparentności w kwestii tajnych programów UAP, porównując to zadanie do Projektu Manhattan - wysiłku, który doprowadził do stworzenia bomby atomowej. Jego celem jest pełne ujawnienie informacji o UAP do końca obecnej dekady.

 

Nell zaznaczył, że jego harmonogram może ulec zmianie, jednak wyraził nadzieję na osiągnięcie tego celu. David Grusch, znany informator w sprawie UFO i weteran Sił Powietrznych USA, który obecnie pełni funkcję dyrektora operacyjnego w fundacji Sol, również podkreślał znaczenie przejrzystości dla przyszłych pokoleń. Fundacja Sol, której celem jest badanie szerokich konsekwencji zjawisk UAP, jest współzałożona przez genetyka dr. Garry'ego Nolana, który również jest jej dyrektorem wykonawczym.

 

Wśród uczestników konferencji pojawiły się również obawy dotyczące potencjalnych niebezpieczeństw wynikających z ujawnienia informacji o tajnych programach UAP. Belg Jonathan Berte, przedsiębiorca zajmujący się sztuczną inteligencją, zasugerował, że technologiczne przełomy wynikające z UAP mogą pogorszyć zmiany klimatu, podobnie jak miało to miejsce podczas rewolucji przemysłowej w XIX wieku.

 

Chris Mellon, były urzędnik Ministerstwa Obrony odpowiedzialny za wywiad, wyraził obawy o możliwe społeczne niepokoje, ekonomiczne zamieszanie i międzynarodowy wyścig zbrojeń, które mogą nastąpić po dalszych ujawnieniach na temat UAP. Mimo to, Mellon poparł dalsze ujawnienie informacji o UAP.

 

W swoich wypowiedziach, Col. Nell wyraził nadzieję na bezpośrednie 'zaangażowanie' z 'nie-ludzkimi inteligencjami', które mogą pilotować UAP, co otworzyłoby nową erę 'interaktywnych' odkryć naukowych. Jednakże, jego głównym celem jest uniknięcie 'katastrofalnego ujawnienia' - chaotycznego uwolnienia informacji mogących wywołać zamęt, niezależnie od tego, czy będą to działania niezależnych aktorów, czy rywali Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej.

 

Te rewelacje rzucają nowe światło na długotrwałą debatę dotyczącą UFO i UAP, stawiając pytania o to, co jeszcze może być ujawnione w nadchodzącej dekadzie i jakie będą konsekwencje tych ujawnień dla społeczeństwa i świata nauki.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj