Ujawnił się kolejny domniemany podróżnik w czasie!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Co jakiś czas, w internecie pojawiają się informacje o samozwańczych podróżnikach w czasie. Część z nich zapowiadało drastyczny wzrost postępu technologicznego, podczas gdy inni nadciągającą katastrofę. Ubiegły rok owocował wieloma tego typu przypadkami i jak się okazuje, trend ten przetrwał również do 2018 roku.

Najnowszym z długiej listy "podróżników w czasie" jest niejaki Michael Phillips. Mężczyzna, który w filmie opublikowanym na kanale YT ApexTV, twierdził że urodził się w 2043 roku. Jako potwierdzenie swoich słów, opowiedział on o wielu z nadchodzących zdarzeń które znacząco zmienią nasz świat.

Pierwszą z interesujących historii jego  autorstwa jest ta zgodnie z którą Stany Zjednoczone przyznały, że zamachy z 11 września zostały zorganizowane przez rząd. Miało to rzekomo służyć unifikacji narodu i zapobiegnięciu nadejścia niszczącej wojny domowej. Sam Phillips twierdził, że został wysłany w przeszłość na rozkaz rządu i że maszyna którą się posłużono najprawdopodobniej pochodziła od przedstawicieli innej cywilizacji. Mężczyzna opowiedział też nieco na temat nadchodzącej III wojny światowej, która ma rozpocząć się po ataku Kim Jong Una na Hawaje.

Działalność północno koreańskiego lidera ma wywołać reakcję łańcuchową która sprowokuje Stany Zjednoczone do wykorzystania broni atomowej. Rzeczywista III wojna światowa ma rozpocząć się w 2020 roku. Konflikt ma toczyć się pomiędzy stronnictwem Rosyjsko-Chińskim a Amerykanami wspieranymi przez państwa NATO. Podobno wykorzystywano podczas niego bomby atomowe, ale jedynie w ograniczonym stopniu na polach bitew.

To jednak nie wszystko ponieważ ten domniemany podróżnik w czasie, zapowiedział również nadchodzące w 2022 roku trzęsienie Ziemi w Los Angeles o sile 10.2 stopnia w skali Richtera. Jak twierdził Phillips, unicestwi ono całą metropolię. Ponadto, w 2025 roku ludzkość ma wylądować na Marsie, a już w 2032 powstaną pierwsze kosmiczne bazy na czerwonej planecie. Mężczyzna opowiedział też na temat następcy Donalda Trumpa, który po swojej drugiej kadencji ma zostać zastąpiony przez niejakiego Michaela McIntosha.

Jak to zwykle bywa, tego typu zapowiedzi od domniemanych podróżników w czasie są niewiele warte. Nawet jeżeli uznalibyśmy iż istnieje ktoś taki jak Michael McIntosh i że nie jest to poprostu żart twórcy tego nagrania i jeśli uznamy że zaprezentowana przez Phillipsa wizja III wojny światowej nie jest poprostu mocno zgeneralizowanym obrazem obaw dzisiejszych ludzi to w dalszym ciągu pozostaje jedna kwestia. Na tą chwilę, podróż wstecz własnego kontinuum czasowego powinna być niemożliwa. Szczególnie jeżeli zakładamy iż nasz wszechświat funkcjonuje w ramach teorii wieloświatu. W takim wypadku o wiele sensowniej byłoby więc założyć iż jest to jedynie skok po atencję ze strony internautów. No, ale o tym jaka jest prawda, przekonamy się i tak już wkrótce.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Dzwoneczek

Chciałbym też odnieść się do

Chciałbym też odnieść się do teorii "uciekającej w kosmos Ziemi" przed wehikułem czasu. Bo przecież wszyscy tu na Ziemi posiadamy taką samą prędkość co nasza planeta. Dym papierosowy w pociągu też nie ucieka w czasie jazdy "do tyłu".

Portret użytkownika Dzwoneczek

Czy przekonamy się o tym

Czy przekonamy się o tym wkrótce? Nie koniecznie. Jeżeli prawdą jest, że obserwator zawsze wpływa na wynik eksperymentu, to niewykluczone, że ów osobnik - uznając, że mówił prawdę przyczynił się do zmiany przyszłości i defacto opowiadał o wydarzeniach realnych w którejś z jego lini czasowej, z którejkolwiek by nie pochodził.

Portret użytkownika spacepol

Cwaniak. 2022, 2025...

Cwaniak. 2022, 2025... doskonale wie, że do tego czasu wszyscy o nim zapomną i nikt na ścianie nie wywiesi sobie jego "proroctw". Pier***c powinien powiedzieć, że za dwa dni wybuchnie wulkan w Japonii to już byśmy wiedzieli czy mówił prawdę. 
Mamy 2018 rok. Kto z was, za pięć(!) lat będzie pamiętać aby sprawdzić czy się zdarzy to co mówił? Już za miesiąc nie będziecie o tym myśleć! 
To prosty psychologiczny podstęp. Nic więcej. 
A w którym roku niby ma być wybrany ten następca Trumpa? Nie powiedział? Ciekawe dlaczego? Toć to tak istotna informacja!

Portret użytkownika Dareczek

Kupa bzdur! 

Kupa bzdur! 

Mężczyzna opowiedział też na temat następcy Donalda Trumpa, który po swojej drugiej kadencji ma zostać zastąpiony przez niejakiego Michaela McIntosha

Jeśli tak, to ów McIntosh powienien mieć już trochę lat i sporo doświadczenia. Napewno juz dawno byśmy o nim usłyszeli. 

Portret użytkownika ramirez

ci wszyscy marzyciele od

ci wszyscy marzyciele od Wehikułu Czasu zapominaja o najprostszej rzeczy: przecież Ziemi a nie stoi w miejscu, tylko kręci się jak szalona i śmiga przez galaktykę razem z całym układem słonecznym. Skok w czasie oznacza wyskoczenie w głębokim kosmosie, tam gdzie Ziemi była wiek temu.

Portret użytkownika BASIA

No dobra, załóżmy , że jest

No dobra, załóżmy , że jest to możliwe. Nasza ziemia obraca się szybko, wokół własnej osi. W dodatku pędzi po obrzeżach drogi mlecznej w szybkim pędzi.Cała nasza galaktyka pędzi w przestrzeni kosmicznej / nie wiadomo gdzie /. Wstajemy, żyjemy parenaście godzin i znowu kladziemy sie spać.Dzień/noc. Gdyby udało się / hipotetycznie /, wyrwać z drogi mlecznej i obserwować ją z boku, dzień i noc, nasz codzienny rytm, nie byłby już istotny. To jak film, tylko w przyśpieszeniu. Problemem zostanie fakt, że nie dałoby sie tego przyspieszonego filmu cofnąć, oczywiście człowiekowi. ale Bogu ? Kaznodziei 3,15 "  Co istnieje, to już było, co zaś ma być, to już zaistniało;+ a prawdziwy Bóg+ szuka tego, co jest ścigane." - daje do myślenia. 

Portret użytkownika Nieważny

Ja tworzę światło i stwarzam

Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko. /../ Ja własnoręcznie rozpiąłem niebo i rozkazuję wszystkim jego zastępom. /../ Tak, Ja jestem Bogiem i nie ma innego, Bogiem, i nikogo nie ma jak Ja. Obwieszczam od początku to, co ma przyjść, i naprzód to, co się jeszcze nie stało. Mówię: Mój zamiar się spełni i uczynię wszystko, co zechcę” (Iz 46,9,10). TO gość ma poczucie kontroli nad tym hologramem.Myślę więc jestem...piję więc mnie niema.

Portret użytkownika n..

Widzę @nieważny, że niestety

Widzę @nieważny, że niestety posiadasz tłumaczenie Biblii, z którego ludzie bezprawnie usunęli, znane ludzkości od wieków imię własne Boga: Jehowa!

Gdy mówiłem do starego księdza na wsi "proszę pana", to jakoś dziwnie wybałuszał oczy i nie był zadowolony, ale jak ksiądz naucza o Bogu Wszechmocnym, Ojcu Jezusa, że to "Pan", to jest ok.?
A przecież "Pan" to jest imię pogańskiego, fałszywego boga!
Czy prawdziwemu Bogu, Stwórcy, Jehowie jest to zupełnie obojętne?
Dlaczego zatem parafianie nie znają, i nie wymawiają imienia Bożego?

Całej prawdy dowiesz się z tego filmu, którego link zamieszczam poniżej.
To jest film zupełnie niezależnej produkcji, a rzetelni naukowcy przedstawiają niezbite dowody! Bezwzględnie demaskują fałsz i obłudę kościołów odnośnie imienia Bożego!
Szczerze polecam wszystkim ludzom, którzy  bardzo cenią sobie poznawanie prawdy!

https://m.youtube.com/watch?v=DdM-qlNoDg0

Portret użytkownika Pio'76

Klego Homo - albo puszka,

Klego Homo - albo puszka, albo Kasandra.

Ten kolo (Alex Jones?) z infowars to skompromitowany świr. Nawet służby nie chcą go sprzątnąć bo tak skutecznie ośmiesza środowisko poszukiwaczy spisków. Chyba nie ma bzdury jakiej by nie ogłaszał na swojej stronie. Prymitywnie manipuluje informacjami. Wyciąga pojedyncze zdania z publikacji odbirając im kontekst i robi shitstorm wśród podatnych na tego typu rewelacje Smile

Portret użytkownika Maksmemo4155_20.04.3783

Bajki. Bajki. Wiem bo

Bajki. Bajki. Wiem bo widziałem. Kogo obchodzi przyszłość. Nie można o niej mówić. Ten osobnik robi wokół siebie dużo szumu. Nic nie jest prawdą. Przyszłość nadchodzi z każdą mijającą sekundą. Nie wolno o niej mówić. Świat zaskoczy was niejednokrotnie. Przypatrujcie się zmianom oto nadchodzą. Jesteście świadkami pięknych rzeczy rodzących się na waszych oczach. Czas jest bliski. Jutro, za tydzień, za rok... Nie wiecie kiedy. Czas to zagadka. Jedna sekunda może być wiecznością a mimo to upływa i nie ma odwrotu od tego co nastąpi w kolejnej sekundzie. 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Mumei

Witam. Może mówić prawdę tyle

Witam. Może mówić prawdę tyle że to inna linia czasowa. Im dalej podróżujemy wstecz tym większa granica rozbieżności. Na naszej linii czasowej Sojusz dba o to aby III WS nie wybuchła. Mamy tu przykład próby porozumienia Kima z Trumpem. Cieszmy się że Clinton nie została prezydentem. Wtedy mogło by być źle.

 

Skomentuj