Ujawniono kolejne nagranie UFO widzianego przez amerykańskie wojsko

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Jeszcze pod koniec kwietnia informowaliśmy, że Departament Obrony Stanów Zjednoczonych potwierdził autentyczność nagrań, przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające w kształcie ostrosłupów, lub piramid, widziane w okolicy amerykańskich okrętów wojennych. Producent filmowy Jeremy Corbell, który jako pierwszy opublikował sensacyjne filmy, udzielił wywiadu dla stacji FoX News, gdzie uczestniczył w dyskusji na temat znaczenia tego filmu dla bezpieczeństwa USA. Dyskusja, dotyczyła również innych nieujawnionych nagrań UFO, które wkrótce trafią do opinii publicznej. Całkiem niedawno, Corbell ujawnił kolejne z nich...

Materiał filmowy został nakręcony 15 lipca 2019 roku w CIC (Combat Information Center) na statku USS Omaha niedaleko San Diego. Ujęcia przedstawiają finał obserwacji UFO, (lub UAF jak nazywa je amerykańskie wojsko), w którym niezidentyfikowany obiekt w ułamku sekundy znalazł się pod powierzchnią oceanu. Zgodnie z raportami, nie odnaleziono wraku pojazdu, mimo iż do poszukiwań wykorzystano łódź podwodną.

Ujawnione wcześniej nagranie, uwieczniało trójkątny obiekt UFO, widoczny z pokładu okrętu USS Russell. Krótki klip, nakręcony za pomocą jakiegoś sprzętu noktowizyjnego, ukazuje obiekty, unoszące się wysoko nad pokładem niszczyciela Marynarki Wojennej. Obiekty, które początkowo określano jako „drony”, miały bzyczeć na okręt wojenny USA u wybrzeży południowej Kalifornii. Wspomniany okręt, również stacjonował wówczas w rejonie San Diego.

Wygląda na to, że tematyka UFO powoli wdziera się do mainstreamu i zaczyna być traktowana bardzo poważnie. Trzeba zresztą przyznać, że w ostatnich latach Pentagon zachowuje się bardzo otwarcie jeśli chodzi o weryfikowanie podobych "przecieków". Słynne nagrania UFO znane jako "FLIR", "GIMBAL" i "GO FAST" to najlepszy przykład takiego podejścia. W ramach szybkiego przypomnienia, jeszcze w grudniu 2017 roku, New York Times opublikował wyniki śledztwa w sprawie pościgu pilotów myśliwców należących do armi USA za pojazdami UFO. Reporterzy ujawnili wówczas wspomniane wcześniej trzy nagrania z osobnych obserwacji pojazdów UFO. Biorąc na wzgląd nadchodzący raport wszystkich służb USA dotyczący zagadnienia UFO, tego typu ruchy napawają sporym optymizmem.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika J23

W końcu będzie musiało im

W końcu będzie musiało im przejść przez gardło że w pojazdach UFO podróżują właściciele tej planety a kosmitami to jesteśmy my ,których tu hodują .Są nie materialni choć potrafią przybrać postać materialną .Nie jest ich wielu , sterują hodowanym stadem w ten sposób że wpływają na wybrane sztuki stada tworzą z nich ważne osobistości w stadzie ,polityków i nie tylko , a Ci świadomie lub nie ,wykonują polecenia hodowców .Aktualnie postanowili zredukować pogłowie stada i politycy posłusznie wykonują ich polecenia ,pandemia ,testy ,szczepienia ,zgony .Dlatego tak trudno przekazać członkom stada takie informacje ,ponieważ stado myśli że to ich planeta ,że są jedynymi istotami inteligentnymi a kosmici to jakieś zielone ludziki miliardy kilometrów od nich i szuka ich przez teleskopy

Skomentuj