Ujawniono policyjne raporty w sprawie UFO z miasta Bradford

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Policja w mieście Bradford w Anglii ujawniła szczegóły trzech incydentów z udziałem UFO. Mowa tu o aktach upublicznionych na wniosek gazet Telegraph i Argus zgodnie z ustawą o wolności przepływu informacji. Nie są to wyjątkowo długie opisy ale wskazują jasno i wyraźnie że zjawiska UFO faktycznie mają miejsce i są zgłaszane nie tylko ufologom ale również i służbom mundurowym.

Pierwszy incydent opisany w aktach, miał miejsce w sierpniu 2015 roku. Obejmował on naocznego świadka, który widział coś, co zostało opisane jako „wyjątkowo szybki” podłużny obiekt z trzema czerwonymi i trzema niebieskimi błyskającymi światłami.

Drugi obiekt, który został zauważony w sierpniu 2017 r., Nazwano trójkątnym kształtem z czerwonymi, niebieskimi i białymi światłami. Zgodnie z relacją świadków, widać było, że wisiał przez chwilę na niebie, nim powoli zniknął z pola widzenia.

Być może najbardziej interesujący był jednak trzeci raport z kwietnia 2018 r., W którym opisano „białą kulę” na niebie. Kobieta która zgłosiła policji swoją obserwację twierdziła że została obudzona przez ten obiekt. Jej zdaniem UFO miało postać białej kuli na niebie, która zamieniła się nagle w niebiesko-fioletową kulę. 

Warte wspomnienia w kontekście zdarzeń z Bradford jest również zdarzenie zgłoszone 26 listopada ubiegłego roku. Na nagraniu upublicznionym na platformie Youtube widać wyraźnie jak kierowca podróżujący po tamtejszej autostradzie obserwuje świecący czerwony obiekt niewiadomego pochodzenia. Co ciekawe zgłoszenie to zostało nawet wysłane do gazety The Telegraph współodpowiedzialnej za udostępnienie raportów o których wspominaliśmy wcześniej.

Ostatnie lata były pełne tego typu odtajnionych raportów pochodzących zarówno z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy też innych krajów które otwarcie wypowiadają się na temat zjawisk UFO jakie mają tam miejsce. Wygląda na to że ostatnimi czasy stanowisko światowych rządów uległo zmianie na lepsze. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj