Ujawniono zdjęcia wraku zebrane z miejsca katastrofy UFO w Kanadzie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wśród odtajnionych niedawno w Kanadzie dokumentów znaleziono nieznane dotychczas informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających, a konkretnie o katastrofie jednego z nich. Znajdują się tam zdjęcia wraku UFO zrobione po jego katastrofie na terytorium Kanady.

 

Podczas gdy Stany Zjednoczone oficjalnie zaprzeczają, że kiedykolwiek miały miejsce jakiekolwiek katastrofy UFO na terenie tego kraju, Kanada ujawniła niedawno tajne dotychczas dokumenty wskazujące na to, że takie zdarzenie mogło tam mieć miejsce. Dzięki ich odtajnieniu pojawiły trzy różne raporty z katastrofy UFO, w tym dwa opisujące szczątki zebrane w miejscu.

 

Z jednego dokumentu wynika, że siły powietrzne USA chciały uzyskać dostęp do wraku w Kanadzie, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę głębokie powiązania obu krajów z badaniami UFO i procedurami raportowania znanymi jako CIRVIS. Zaprezentowany wrak UFO, zwłaszcza niezwykły kształt powierzchni, sugeruje, że technologia została użyta do wytworzenia pól elektromagnetycznych, które dynamicznie kompresują lub rozszerzają czasoprzestrzeń lokalnie wokół obiektu, prawdopodobnie o grubości nie większej niż kilka milimetrów lub mniejszej.

Dlaczego takie obiekty kurczą się lub rozszerzają we wszystkich kierunkach lub dublują się, a nawet mutują? W tym przypadku należy przytoczyć koncepcję „kompresji Lorentza” i kontrolowanego soczewkowania grawitacyjnego. To chyba najsensowniejsze obecnie wyjaśnienie sprawy.

 

Skurcz Lorentza, zwany także relatywistycznym skróceniem długości poruszającego się ciała lub łuski, jest efektem przewidzianym przez relatywistyczną kinematykę. Oznacza to, że z punktu widzenia obserwatora poruszające się względem niego obiekty mają krótszą długość (wymiary liniowe w kierunku ruchu) niż ich długość własna.

 

Czynnik wyrażający pozorne kurczenie się wymiarów, im bardziej różni się od jeden, tym wskazuje większą prędkość obiektu. Efekt jest istotny tylko wtedy, gdy prędkość obiektu względem obserwatora jest porównywalna z prędkością światła.

 

Soczewka grawitacyjna to masywne ciało, które zmienia kierunek propagacji promieniowania elektromagnetycznego poprzez swoje pole grawitacyjne, tak jak zwykła soczewka zmienia kierunek wiązki światła. Soczewki grawitacyjne mogą znacznie zniekształcić obraz obiektu tła.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj