Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii

Kategorie: 

redicecreations.com

Część naukowców twierdzi, że NASA ukrywa aktualnie, że Układ Słoneczny ogarnia, nieznana chmura energii międzygwiezdnej. Teraz, kiedy już nadeszła wywiera ona wpływ na wszystkie planety i na nasze Słońce. Co ciekawe w tym samym czasie, gdy nasz system planetarny wleciał w ten obszar przestrzeni uaktywniły się piramidy na całym świecie.

 

Jakaś dziwaczna energia atakuje naszą okolicę, a niektóre z największych i najbardziej znanych na świecie piramid generują intensywne ilości energii. Kilka przypadków niezwykłych wiązek energetycznych wystrzelających z piramid jest dobrze udokumentowane. Prawie w tym samym czasie, ludzie na całym świecie zaczęli słyszeć i nagrywać przerażające dźwięki i odgłosy, które wydają się pochodzić jakby z samej Ziemi.

Na ilustracji widac jakiś rodzaj błyskawicy uwalnianej z okolicy piramidy

Gdy zagrzmiało z okolicy piramidy Kukulcana podobno turyści krzyczeli, inni robili filmy i pstrykali zdjęcia z aparatów w telefonach komórkowych. Ale nie nastąpiło trzęsienie ziemi a zamiast tego jakaś wiązka wystrzeliła w niebo, w kosmos. Oniemiali ludzie patrzyli na to i zastanawiali się, co to oznacza.

Ale to nie wszystko, już dwukrotnie, bo w2009 i w 2010 słynna piramida słońca w Bośni zachowała się podobnie i cienki promień czystej energii poszybował w kierunku przestrzeni kosmicznej. Badający to zjawisko naukowcy ustalili, że ponad wszelką wątpliwość zachodzi jakaś reakcja energetyczna.

 

Niedawno również chiński rząd zaczął bacznie obserwować na oznaki aktywności piramidę Xianyang . Krążą pogłoski, że w zeszłym roku zespół naukowców badał tamtejsze piramidy i ustalił, że mogą mieć pozaziemskie pochodzenie.

 

Biorąc pod uwagę wypadki z piramidami i przyjmując emisję energetyczną, jako fakt nie sposób nie zadać pytania gdzie jest kierowana ta energia i dlaczego? Można też zadać pytanie, co aktywowało tajemniczą moc w tych budowlach? Prawdopodobnie, piramidy przywraca do życia coś nieznanego, przybywającego do nas z kosmosu, tak jakby były do tego zaprojektowane.

 

NASA i Europejska Agencja Kosmiczna od kilku lat ostrzegają o zbliżających się katastrofach, które mogą rozegrać się od 2012 do 2013 roku. Głównie zwracają uwagę na możliwą hiperaktywność Słońca, jak na razie niewielu traktuje to poważnie.

 

Wybitny rosyjski astrofizyk, Aleksiej Dmitriew twierdzi, że wie, co się dzieje i jest to o wiele gorsze niż wynika z ostrzeżeń NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wszedł w ogromny, potencjalnie niebezpieczny, międzygwiezdny obłok energii.

 

Dr Dmitriew wykazał, że oba próbniki Voyager 1 i Voyager 2 zgłaszały dawno, że cały Układ Słoneczny jest zagrożony. Co gorsza, Merav Opher, współpracujący z NASA heliofizyk z George Mason University twierdzi, że ten międzygwiezdny obłok energii jest niestabilny i burzliwy.

 

Rosyjski naukowiec twierdzi, że chmura energii wpływa na atmosfery planet, a zwłaszcza naszego Słońca. Międzygwiezdny obłok energii pobudzać i wchodzi w interakcje ze Słońcem, Powoduje jego większą aktywność, co prowadzi do większej wydajności i niestabilności gwiazdy.

 

Interakcja strumieni magnetycznych chmury z magnetosferą Słońca i Ziemi, może powodować mutacje jądra Słońca lub naszej planety, anomalne wiry polne i magnetyczne permutacji tworzące superburze czy szalone zmiany pogody. A co najbardziej niezwykłe, powoduje atmosferyczne i podziemne harmoniczne odgłosy, które można słyszeć prawie na całej planecie.

 

Piramidy, naturalne zbiorniki energii Ziemi i zaawansowane kondensatory zdają się czerpać siłę z pola magnetycznego planety. Być może, iż są to swoiste zawory bezpieczeństwa wypuszczające nadmiar wybuchowej czystej energii pochodzącej z obłoku kosmicznego ogarniającego nasz bezbronny, układ planetarny.

 

Harmoniczne odgłosy zostały po raz pierwszy zarejestrowane na wiosnę2011 roku. Od tego czasu trwają gorące dyskusje na temat pochodzenia tego fenomenu. Wiele z takich nagrań ukazało się na YouTube i pochodziły z krajów rozsianych na całym świecie. Filmy są umieszczane przez zaintrygowanych, czasem przerażonych ludzi, domagających się informacji, co to za dźwięki. Chociaż niektóre są bez wątpienia fałszywe, wiele z nich to oryginalne nagrania harmoniczne pochodzące z pod ziemi i z atmosfery.

 

W niedawnym wywiadzie z magazynu Geochange wspomniano o dziwnych harmonicznych dźwiękach z ziemi, wybitny naukowiec, profesor dr Elchin Khalilov, wypowiedział się na ten temat w następujący sposób:

"... jedna z możliwych przyczyn tych dźwięków... może leżeć w jądrze Ziemi. Faktem jest, że przyspieszenie dryfu ziemskiego północnego bieguna magnetycznego, które wzrosło ponad pięciokrotnie w latach 1998 i 2003 i jest na tak samo wysokim poziomie, powoduje dzisiaj intensyfikację procesów energetycznych zachodzących w jądrze Ziemi, ponieważ jest to proces zachodzący i w rdzeniu wewnętrznym i zewnętrznym, które tworzą ziemskie pole geomagnetyczne. Tymczasem, w dniu 15 listopada 2011 roku wszystkie geofizyczne stacje badawcze w sieci ATROPATENA, które rejestrują w trójwymiarze wariacje ziemskiego pola grawitacyjnego niemal równocześnie zarejestrowały potężny impuls grawitacyjny. Stacje są rozmieszczone w Stambule, Kijowie, Baku, Islamabadzie i Dżakarcie, pierwsza i ostatnia z nich jest oddalona o około 10 000 km. Takie zjawisko jest możliwe tylko wtedy, gdy źródło emanacji jest na poziomie jądra planety. To ogromne uwolnienie energii z jądra Ziemi w końcu ubiegłego roku było jakimś rodzajem sygnału startu wskazującym przejście wewnętrznej energii Ziemi w nową aktywną fazę.

Harmoniczne dźwięki, jako teoretyzuje profesor, wywodzą się z jądra Ziemi. Podobne dźwięki są czasami słyszalne przed wielkim trzęsieniem ziemi.

 

Tym razem jednak, dźwięki nie są zwiastunem zjawisk sejsmicznych, ale są efektem generowanym przez skręcające się pole magnetyczne. Wszystko to w reakcji na przybycie ogromnej chmury międzygwiezdnej energii, która wdarła się w nasze okolice Drogi Mlecznej.

 

Czego zatem można się spodziewać w następnych miesiącach? Dmitriew ostrzega, aby przygotować się na najgorsze. Na globalną katastrofę, która wystąpi nie za dziesiątki lat od teraz, ale w najbliższym czasie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Monolitek

Dokładnie tak jest. Aby

Dokładnie tak jest. Aby rozumieć te zjawiska w pierwszej kolejności trzeba posiadać minimum wiedzy technicznej zwłaszcza z takich dziedzin jak elektronika, elektrotechnika, fizyka. Tam najwyraźniej doszło do emisji jakieś energii. Należy pamiętać że światło w tym przypadku słupa światła - jest falą elektromagnetyczną, czyli dokładnie sprowadza się to fal jakie my używamy w swojej komunikacji chociaż w innym zakresie. Kto to rozumie ten zrozumie i resztę, ale na nasze nieszczęście nasze niby wysoko rozwinięte społeczeństwo to w większości analfabeci techniczni, którzy nic z tego nie rozumieją. Nieliczni jednak świetnie się orientują co się dzieje. I faktycznie jest taki człowiek który już jakiś czas temu pokazał o co tu chodzi. Aby to zrozumieć należy oglądnąć filmy po kolei a aby je zobaczyć trzeba wpisać w go.gle tytuł - alternatywnepaliwo, free energy - tam wszystko jest pokazane jak na dłoni z tym że to wiedza głównie techniczna, ale są momenty że to co uważa jeszcze wielu za cud okazuje się realnym zjawiskiem tam pokazanym i wyjaśnionym. A więc znajdź w go.gle  - alternatywnepaliwo, free energy.

Portret użytkownika Boze daj rozum!

widze ze sami naukowcy tutaj

widze ze sami naukowcy tutaj siedza, kazdy ma jakas teorie co sie dzieje. Co do dziwnych narodzin, hahaha porod przy swiecach??? Pracuje na porodowce i wiem ze nie ma takiej mozliwosci zeby swiece zapalic!
w dupach sie wam poprzewracalo, wiazki energii z piramid hahaha. Pewnie jakis turysta baka puscil i tyle. Ja tez slysze dziwne odglosy z ziemi ale to dlatego ze druga linie metra buduja
Ladne slonce sie zapowiada w ten weekend wiec prosze uwazac na przegrzanie glowek

Portret użytkownika Alena

Jest czerwiec 2012,pogoda

Jest czerwiec 2012,pogoda umiarkowana , konsumpcyjna bo troche pada ,"Koniec Swiata" /czyli ruchome Swieto w naszych kalendarzach/  -odroczony,wiec czego jeszcze chciec od zycia Smile ? Zycze Wam wszystkim udanych ,pieknych wakacji Smile

Portret użytkownika Naukowiec

Nie wierzcie w te bzdury!!!

Nie wierzcie w te bzdury!!! to wszystko jest wyssane z palca!!! Tacy naukowcy jak Einstein albo Newton się przewracają w grobie jak widzą co wy tu wypisujecie!!! Nie nabierajcie ludzi na pseudo "apokalipsy", a ludzie niech się nie dadzą omamić waszym Wróżbom z kuli!!!

Portret użytkownika Wahyuni

Mysle tak samo. Mysle, ze JK

Mysle tak samo. Mysle, ze JK zdobylby pzueydentrre bez trudnosci, ale jego odejscie z PiS (jako Prezydent, musialby) doprowadziloby w niej do wielu konfliktow, a byc moze i jej podzialu, a na pewno oslabienia. Wierze, ze JK moze grac o wiele wyzsza stawke. Zdobyc pzueydentrre wskazujac jakiegos kandydata (choby Gilowska, Legutke, Andrzeja Nowaka, czy Ziobre, Kowala, etc), a pozniej doprowadzic PiS do zwycieskich wyborow parlamentarnych, z nim jako premierem.Tragedia w Smolensku pokazala potencjal wolnosciowy Polakow i ich zmeczenie cynizmem, interesownoscia i maloscia rzadzacych. Rozumiem pokuse kandydowania obecnie--objecie urzedu opuszczonego przez brata w wyniku tragicznej katastrofy. Ale mysle--i wierze, ze On takim jest--JK ma na uwadze glownie interes Polski, a nie swoj wlasny. Niech nas poprowadzi do zwyciestwa i rozpocznie oczyszczanie Polski.Co do rad roznych, zwlaszcza plynacych z obozu przeciwnikow, tudziez roznych intrygantow (rowniez w PiS), to ich cel jest oczywisty--roztrwonic potezny kapital, ktory PiS teraz ma, oslabic go a pozniej zniszczyc. Nie wierze, ze nagle taka zlowieszcza organizacja jak ITI zmieni swoja polityke informacyjna, albo, ze PO zmieni swoj styl rzadow. Wszystko wroci do normy, i tylko patrzec, jak Niesiolowski, a chwile pozniej Palikot zostana spuszczeni ze smyczy i zaczna ponownie saczyc jad majacy zatruc nasza dusze, zniechecic i skonic do poddania.

Portret użytkownika gerasim

Wiazki nad piramidami sa

Wiazki nad piramidami sa rejestrowane od dawna. Rosjanie pokazuja je na ekranach radarow wojskowych. A to oznacza ze kazdy inny kraj moze je obserwowac, tylko jesli ma pyramidy i radary. Na dodatek te pionowe wiazki energetyczne sa obecne rowniez nad piramidami nowoczesnimy, zbudowanimi nie koniecznie z kamienia. Taka jest po prostu natura piramid, sa one miedzy innymi antenami energii kosmicznej dla ziemi. Jak sa gory, sa one naturalne pyramidy, a jak brak gor, to buduje sie je zeby odpowiedny kraj mial anten dla energiach z kosmosu, a ona jest potrzebna do rozwoju ewolucji i swiadomosci danego teritorium.

Portret użytkownika gerasim

Wiazki nad piramidami sa

Wiazki nad piramidami sa rejestrowane od dawna. Rosjanie pokazuja je na ekranach radarow wojskowych. A to oznacza ze kazdy inny kraj moze je obserwowac, tylko jesli ma pyramidy i radary. Na dodatek te pionowe wiazki energetyczne sa obecne rowniez nad piramidami nowoczesnimy, zbudowanimi nie koniecznie z kamienia. Taka jest po prostu natura piramid, sa one miedzy innymi antenami energii kosmicznej dla ziemi. Jak sa gory, sa one naturalne pyramidy, a jak brak gor, to buduje sie je zeby odpowiedny kraj mial anten dla energiach z kosmosu, a ona jest potrzebna do rozwoju ewolucji i swiadomosci danego teritorium.

Portret użytkownika Roni Tornado

Moje podsómowanie obecnej

Moje podsómowanie obecnej rzeczywistości w wierszu :Człowiek zawsze chciał dobrociale wciąż wiecznie psoci.Chce żyć w leprzym świeciea nie wie co to miłość* przecie.Każdy nowej ery oczekujea nie wie czy się do niej przystosuje.Tam inne panują wartości :współczucia, tolerancji i miłości. *miłość-  to uczucie czysto duchowe nie mające nic wspólnego z fizycznością.

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika adept48

To nasz układ wleciał w

To nasz układ wleciał w międzygwiezdny obłok energi . NO I MAMY WYJAŚNIONE.Tylko to jest opis rodem z naszego ziemskiego kojarzenia .  typu - zaszło słońce  wzeszła Wenus . .. BO TO WSZYSTKO MA SIĘ KRĘCIĆ WOKÓŁ NAS. a tak nie jest .. .I tu powołam się na pań Rajskich i J.Czapiewskiego .informację Ze widzimy tylko 1/8 tego co wokół nas . Jak ślepcy jesteśmy a chcemy oceniać iterpretować,a w sumie to fantazjujemy ,wymyślamy..... Wiedza nie jest niczyją własnością - i porównywanie tej ksiażki jest nieporozumieniem.. każda książka tak wspaniale opisana z tak ogromną przejrzystością jest jest uzupełnieniem wiedzy .. cieszmy się ,że mamy te dzieła w języku polskim.Są istoty i to one, te z wyższych gęstośći  planują i tworzą coś co zostało zainicjowane jakimś planem najwyszym. czyli nie jakaś zupa w oceanie dała życie na Ziemi a są to działania ISTOT.... i tu polecam by zerknac do ksiażki pań J i M.Rajskich iJ.Czapiewskiego - CO TO JEST ISTOTA . Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy wiedzy ,miło wiedziec ,że się nie jest samotnikiem .

Portret użytkownika Ryszard

Witam, bardzo ciekawy arykuł

Witam, bardzo ciekawy arykuł i dyskusja z której wynika, że wielu z Was mysli podobnie jak ja i moi Przyjaciele gromadzacy sie wokół studni Wody Życia w Kraskowie, gdzie jest miejsce spotkan takich Ludzi jak Wy którzy poszukuja wiedzy i sie ta wiedzą dziela ponosząc przez to naszą wspólną świadomośc. Panią Rajską znam osobiście i była już u nas w Kraskowie w tzw kopalni kwarcu Krasków u zródła Wody Życia. Wiedza która prezentuje była dla wielu z nas nowa, ale jest wsród nas wielu którzy zawsze wiedzieli, że ten Swiat inaczej funkcjonuje niż się nam mówiło i książka Pani Joanny Rajskiej jedynie po prostu potwierdziła co oni zawsze wiedzieli i utwierdziła ich w przekonaniu że jednak nie są świrami. Cieszę się, że są takie fora dyskusyjne jak Wasze, a kto będzie miał ochotę może odwiedzic nas na stronce www.wodazycia.com lub w realu w kopali kwarcu Krasków w Kraskowie.   

Portret użytkownika nula

Dziękuje bardzo wszystkim za

Dziękuje bardzo wszystkim za słowa otuchy.Postaram się myśleć pozytywnie choć to teraz takie trudne.Aż łezka zakręciła się w oku obym więcej takich ciepłych ludzi spotykała coddziennie na swojej drodze.Cały czas sie zastanawiam czemu jestem taka,moze kiedyś znajdę odpowiedź?.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Jeszcze raz bardzo dziekuje.

Portret użytkownika Roni Tornado

Moje narodziny też były

Moje narodziny też były dziwne. Akurat wtedy, kiedy się rodziłam to inne dzieci w szpitalu się nie rodziły, tylko ja. Podczas moich narodzin "wysiadło" światło w całym szpitalu i nawet na sąsiednich ulicach ! Wtedy personel szpitala uruchomił agregat prądotwórczy i on też się natychmiast zepsół. Rodziłam się przy zapalonych świecach. Tuż po moich narodzinach prąd już był i światło. Dziwne było też to, że lekarze nie chcieli mnie oddać mojej mamie.

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika Mozart

a ja podczas porodu osikalem

a ja podczas porodu osikalem lekarza Biggrin Problemy zemna były od 6 roku kiedy problemy zapoczątkowała moja operacja (niezstąpione jądra Biggrin smiesznie brzmi :D) pozniej praktycznie co rok mialem na  zmiane albo jakies  złamanie (w swoim zyciu mialem ich 6 ) albo zszywanko przez te wsyzstkie lata wypadków towarzyszył mi jeden specyficzny sen ciezko jest go opisac ale w przyblizeniu  widzialem i czulem jak "kamienie" sie rozszerzaja  i zaczynaja mnie dusic ale nie dusic w sęsie braku powietrza tylko takie specyficzne uczucie ciezkie do opisania. Gdy sen zniknął zniknęły coroczne problemy ze złamaniami. Mam 24 lata pół roku temu mialem wypadek samochodowy (uderzenie w drzewo przy predkosci 70-100 km/h) siedzialem na miejscu pasazera bez pasów uderzenie było tak silne ze kolega siedzący z tyłu złamał noge w udzie z przemieszczeniem i poszarpaniem wewnetrznym miesni. Strażacy stwierdzili ze to dziwne ze tylko tyle sie nam stało ja mialem cała twarz obitą i porozcinane wargi (8 szfów). Niewiem czy te moje przeboje to skutek roztrzepania i niemoznosci wysiedziec na tyłku przez kilka minut czy poprostu pech :). ps: mialem tylko o tym lekarzu napisac sory ze esej Biggrin

Portret użytkownika Roni Tornado

Konrad, oprócz Dzieci Indygo

Konrad, oprócz Dzieci Indygo są również Dzieci Kryształowe, Dzieci Tęczowe, Dzieci Gwiazd (Gwiezdne), Dzieci Anioły a nawet Dzieci Przejściowe ( mają wiele cech i zdolności pomieszanych z innych typów Dzieci ).

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika nula

Cieszę się,że nie jestem

Cieszę się,że nie jestem sama,że jest trochę osób podobnych do mnie.Ktoś pisał,że trzeba mieć nadzieję,że bedzie lepiej ale ja z każdym dniem tracę ta nadzieje.JEszcze teraz tym bardziej jest mi źle bo nie mogę znaleźć pracy.Niestety byłam zmuszona odejść z byłej pracy nie wytrzymałam psychicznie.Moja kierowniczka doprowadziła mnie do takiego stanu,że na samą myśl o pracy dostawałam torsji naszczęście już po wszystkim.Tylko pytanie co dalej........Nawet jakbym znalazła pracę to boję się panicznie czy sytuacja się nie powtórzy.Ja nie potrafie nikogo skrzywdzić ,może ludzie to wyczuwają a póżniej wykorzystują.I bądź tu człowieku dobry,to cię zgnoją,upodląi wykończą psychicznie.Niestety wyścig szczurów,ja nie chce takiego świata ,niech to wszystko pierdyknie,mam serdecznie dość.Pozdrawiam.

Portret użytkownika NIKT

Droga nula, nie jestes z tym

Droga nula, nie jestes z tym problemem sama.  Takich ludzi jest coraz wiecej, obojetnie czy zyja w Polsce czy w Niemczech lub w USA. Badz prosze pozytywnie nastawiona na przyszlosc. Twoj problem dotyka ludzi dobrych i oddanych. Dotyka ludzi, ktorzy sa wrazliwi . Zapewniam Cie ze wszystko sie zmieni na lepsze. Wytrzymaj jeszcze troche. Zobaczysz ze bedzie dobrze.Pozdrawiam Cie serdecznie.

Portret użytkownika Damian

Wiecie co miałem dziny

Wiecie co miałem dziny przypadek dziś i nie wiem jak to interpretowac może wy tp bedziecie potrafili wytłumaczyc. mianowicie około 13 mój zegarek taki elektroniczny z termometrem oszalał zaczoł dzwonic i pokazywał dziwne temperatury 72 stopnie celciusza potem -90 wyłaczyła sie data zegarek sie przestawił i w tym samym czasie głośniki od komputera wydawały dzwiek jakby od sprzezenia zlbo zwarcia ale one działaja juz dobrze a zegarek już nie... jak sadzicie co to mogło byc??

Portret użytkownika nula

Tak tylko dlaczego ludzie

Tak tylko dlaczego ludzie którzy sa z natury dobrzy ,mają tak zle w tym życiu.Zawsze dostaje po tyłku.Już od dawna czuję, że nie pasuje tu do tego świata jestem  na niego za wrażliwa.Przeżywam wszystko mocniej niż inni.Czasami mam tego dość ,bo nie potrafię tu egzystować.Pomocy co zemną jest nie tak.

Portret użytkownika Arkturus

Ja też nie jestem z tego

Ja też nie jestem z tego świata. Zawsze czułem się jakiś inny. W pewnym momencie gdy zająłem sie rozwojem duchowym, wiele mi się wyjaśniło, ale to nie znaczy że przestałem czuć sie inny. Nie jestem stąd, jestem tego pewien. nie jest stąd również  wiele innych istot, ktore inkarnowały się tu żeby podnieść wibracje Ziemi przed zbliżającą się transformacją. Inkarnowanie się w te ciężkie wibracje było czynem szlachetnym, jednak poradzić sobie tutaj takim istotom jest bardzo trudne. Wszystko jest tu dla mnie takie obce, te relacje, ten prymitywizm wśród ludzi.
Jedyne co mnie tu trzyma to zbliżająca się transformacja, wiem, że to jest mój główny cel pobytu tutaj. Tak naprawdę to niewyobrażam sobie dłużej żyć w takim świecie. Na nowej Ziemi myslę, że będzie już całkiem znośnie :). Jeżeli okazaloby się, że jednak nic się nie zmieni (choć jest to tylko teorretyczne stwierdzenie), to poprostu opuszczę ten świat. Myślę, że w ciągu półtora roku wszystko powinno sie wyjaśnić.
 
Pozdrawiam wszystkich którzy mnie rozumieją.

Portret użytkownika alien

Dokładnie... jak bym czytała

Dokładnie... jak bym czytała własne przemyślenia.Całe życie nie mogłam zrozumieć czemu ludzie tak sie niszcza nawzajem.. co bedzie ze mna, skoro ja nie chce nikogo wykorzystywac, nie chce z nikim wygrywac... itpWiedzialam, ze nie pasuje.I wiem, ze jesli nic sie globalnie nie zmieni, to tez dla mnie tu miejsca nie bedzie WinkPozdrawiam ciepło Lol

Portret użytkownika Maggie

wiesz ja dokladnie tak samo 

wiesz ja dokladnie tak samo  czuje.Mowie do meza,ze to nie moj swiat,nie pasuje tu.Ci nieludzccy ludzie,sa jak  reptalinie.Nie maja szacunku do zycia ludzkiego innych istot na tej ziemi.I do naszej ziemi,ktora nas karmi,daje nam przetrwanie a takze duzo piekna.Marze by tacy ludzie jak my zostali na jednej planecie,a reszta niech idzie gdzie ich miejsce.Po prostu ignoracja,arogancja i chamstwo.

Portret użytkownika WSA

Też jestem za wrażliwy na

Też jestem za wrażliwy na otoczenie. Osobiście jest to dla mnie bardzo trudne. Niesprawiedliwość ma taką siłę, że moim zdaniem, to wszystko musi lec w gruzach. Czy z tego wszystkiego coś narodzi się lepszego? Trudno powiedzieć. raczej nie, a już na pewno nie za mojej kadencji na tym padole. Trzeba oczwiście mieć nadzieję, ale to już tylko Tobię radzę, bo się załamiesz. Ja swój finał znam, a przynajmniej przypuszczam.

Portret użytkownika Roni Tornado

Widać, że ani Wy, ani ja nie

Widać, że ani Wy, ani ja nie jesteśmy odosobnieni z tą innością Smile Ja też od zawsze czułam, że nie pasuję do tego świata. Jestem zbyt dobrą osobą i za łatwo wybaczającą innym. Jest mi ciężko żyć ze świadomością, że tuż obok mnie, na tej planecie ludzie cierpią z powodu prześladowań, niesprawiedliwości, stereotypów, nietolerancji, rasizmu, seksizmu, szowinizmu, ludzkiej nienawiści, itp. Chcę aby nastąpił kres zła : wszystkich systemów religijnych niewolących ludzką świadomość, krzywdzących stereotypów, chęć władzy i dominacji nad innymi. Ludzie jednak mają złą naturę i widać na prawdę, że złe cywilizacje pozaziemskie rzeczywiście ingerowały w ludzkie DNA, zmieniając człowieka w ograniczonego potwora, zadającego innym Istotom cierpienie. A to wszystko po to aby ludzie generowali z siebie niskowibracyjną aenergię, którą żywią się złe Istoty.

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika antyilluminat

Za dużo jest

Za dużo jest niesprawiedliwości na naszej matce  ZIEMI. Dlatego wierzę, że zmiany nastąpią... " I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły..." 

Portret użytkownika OBCY37

zmiany są cykliczne i tak sie

zmiany są cykliczne i tak sie dzieje od tysięcy lat.strach w niczym nie pomoże kto ma zostac ten zostanie.lepiej będzie przygotowywac się na spotkanie i cieszyć się trzeba ze fajne czasy wreście nadchodzą dla nas dla ludzi ale bez bojazni.woda podstawa,konserwy leki podstawowe i zdala od miast.grupy 10 osobowe lub całe rodziny.dobra pala i kosa.

Portret użytkownika Roni Tornado

A jeśli jakaś zła cywilizacja

A jeśli jakaś zła cywilizacja pozaziemska zbudowała piramidy, aby służyły jako tarcza zapobiegająca przedostawaniu się wysokowibracyjnej energii z Kosmosu do Ziemi ? Są oprócz dobrych, złe pozaziemskie cywilizacje, które nie chcą dopuścić do transformacji Ziemian i chcą nadal sobie nas hodować jako generatory negatywnej, niskowibracyjnej energii, którą się żywią.

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika veda

Prosze zachowac

Prosze zachowac spokoj.
Chmura Energii do ktorej wpadl uklad sloneczny to tzw. Nibiru.
Energia ta powoduje powiekszanie sie rozmiarow tego co juz jest.  Swiadomosc bedzie wieksza, Dobro bedzie wieksze, ale i to co negatywne, powiekszy sie.
Kto miluje i rozumie, zazna wiecej miloscii i madrosci, zas ciemnosc pograzy sie w jeszcze wiekszej ciemnosci.
Jasnosc zwyciezy Ciemnosc, coraz mniej ludzi da sie robic w balona przez rzadzacych darmozjadow, wiekszosc przejrzy na oczy i przestanie reagowac na sily ciemnosci. Owieczki sie obudza, wilk wycofa sie do ciemnej nory, gdzie pozostanie az do nastepnego przesilenia.
 
Nie bojcie sie.
Duszek.
 
 

Portret użytkownika baca

małe ale bardzo wazne

małe ale bardzo wazne pytanie: gdzie konkretnie są te masy filmow?nic takiego oczywiscie na youtubach nie ma, poniewaz ten caly propagandowy wrzask o 2012 o plejadanach, new age, powracajacych Jezusach i tak dalej to tylko czesc masterplanu. dowody?ani Alex Jones, ani Julian  Lasange, ani Jessy Ventura, ani Watykan, ani "oburzeni", ani ruch "szukajacych prawdy", ani David Duke, ani David Icke nie mowia ani razu KTO tak naprawde stoi za NWO. nie padaja zadne nazwiska.oni tak jak Lenin, tak jak Hitler, tak jak NKWD tak jak UB, tak jak Watykan, nawet nie zajakna sie na temat chocby Rotschildow i pragna wyrznac jak najwiecej ludzi. te cale gadki koscielne o nadstawianiu drugiego policzka i MILOWANIU bliznich az mnie mdla po tym co wiadomo na temat europejskiego sredniowiecza i strasznym losie rdzennych mieszkancow ameryki poludniowej.kosciol katolicki wg doktryny Watykanu, to jest tylko kon trojanski ob zyd liwych ludzi a jego rola jest identyczna dla chrzrescijanstwa jak NKWD lub UB dla komunizmu, identyczna jak CIA, i FED dla kapitalizmu - to tylko sposob na wyrzynanie ludzi. sposob na zycie za darmo, na zboczenia seksualne, na pedofilie, na maksymalny wyzyskci ktorzy tworzyli faszyzm, komunizm, kapitalizm, katolicyzm - to wciaz CI SAMI. Stalin przejrzal na oczy i od razu zabil Bieruta kiedy wyszlo co ten zrobil za holokaust na Polakach, oni zabili wiec Stalina, marszalek Żukow zabil zatem osobiscie Berie i w jedna dobe zlikwidowal 10 tysiecy NKWD owskich oprawcow. wymazal cale NKWD i ucial leb ob zyd liwej mafii. ta oslawiona III wojna swiatowa tylko dzieki niemu "odwlekla sie" o 50 lat. potem i w Polsce nastapilo troche zdrowego sprzatania i nastapily NAJSZCZESLIWSZE lata siedemdziesiate. ob zyd liwcy natomiast od razu zaczęli montowac "prawa czlowieka" i tworzyc komitety obrony robotnikow oraz solidarnosc. - efekty? wszyscy je widzimy w praktyce.oni juz wtedy po zabiciu Stalina chcieli z pomoca armii czerwonej objac rzady nad swiatem. dlatego marszalek Żukow "skazany" jest na przemilczenie. nigdy nie zrobia o nim super duper produkcji w Hollywood tylko zamiast tego robia w kolko filmy o superbohaterach - debilach, o jakis batmanach albo spidermanach - czyli tak zalosnych jak... najwiekszy debil z kreskowki.nie dajcie sie oglupiac, please.nie jest powiedziane: "po czynach ich poznacie"?

Portret użytkownika Anna

Nie pozwólmy się straszyć.

Nie pozwólmy się straszyć. Wszystko to, co się dzieje obecnie na naszej Matce Ziemi służy jej wzniesieniu się do 5. wymiaru, co jest zupełnie naturalnym zjawiskiem w procesie ewolucji wszechświatów. Działają na Ziemię i nas nas potężne energie kosmiczne, aktywują się helisy naszego DNA, aktywują się piramidy. Niedługo Ziemia zostanie ostatecznie przyłączona do nowej - krystalicznej sieci informacyjno-energetycznej. Nie ma miejsca na strach! Wchodzimy wraz z Gają w nową, zupełnie inną epokę. Trzeba otworzyć się na MIŁOŚĆ i ufać temu, że te zmiany idą w dobrym kierunku. Mamy potężnych przyjaciół, zarówno na Ziemi, jak i poza nią...Zamiast stać z boku w oczekiwaniu na zagładę i obserwować przerażające znaki na niebie i ziemi, uzbrójmy się w miłość i odwagę!WSZYSTKO TO DZIEJE SIĘ ZGODNIE Z NAJWYŻSZYM PRAWEM USTANOWIONYM PRZEZ STWÓRCĘ WSZECHŚWIATÓW.

Portret użytkownika Cosiek

Nie chcę straszyć, ale według

Nie chcę straszyć, ale według wielu źródeł, gdy nastąpi kulminacja tego przejścia, gdzie będziemy w strefie największego działania energii, ma dojść do spalenia przewodów elektronicznych, także wszystko co do tej pory działało na oparciu prądu - ma nie działać i to już nie będzie do naprawy. Najpierw przestaną działać satelity, potem lawinowo reszta. Druga sprawa to to, że ponoć ma zginąć około 6 mld ludzi, bodajże przez kataklizmy jak i przez to, że zwyczajnie nie wytrzymają biologicznie promieniowania z centrum galaktyki. Według duchowych przekazów ma to być usunięcie negatywnych istot z naszej planety. (np. ,,ci o niskiej wibracji zostaną dotknięci w szokujący sposób''). ,,Wibracje Światła są obecnie bardzo silne i będą wciąż wzrastać, aż do kulminacji 21 grudnia 2012. '' Swoją drogą legendy Atlantydów opisują to samo przejście przez obłok energii. 

Portret użytkownika Neshi777

Usunięcie 6mld ludzi ? hmm

Usunięcie 6mld ludzi ? hmm 85% ludzkości jest zła ... no to świtna nowina wiedząc że Ci się nie nadają do przejścia. Więc stwierdzam, że jeśli tak to: najprawdopodobniej przeżyją tylko Ci co się schronią odpowiendio dobrze a Ci to ludzie ze smietanki rządzącej światem i im służący (jako bydło). reszta ludzkości wodzona za nos wykorzystywana i kontrolowana już od samego początku zostanie zniszczona... czego to dowodzi???  że w większości rpzeżyją cwaniaczki i ludzie bez jakichkolwiek norm moralnych + odsetek, który ma szczęście lub pecha (jeśli mają być wykorzystywani jako siła robocza ... baranki) W takim przypadki jaki jest tego wszystkiego cel? Albo Świat jest w samej swojej zasadzie zły i nie zasługuje żebym po nim stąpał albo coś nie gra z tą teorią. Rozumiem, że może być coś po śmierci w końcu skądś przyszliśmy jednakże z drugiej strony jest to dla mnie promowanie zła i cwaniactwa a to miało być zmienione. Czyli tak czy inaczej albo teoria jest nieprawdziwa / błędna w temacie tych wielkich przesłań albo nieodpowiednia dla mnie O_o. Tłumaczenie, że trzeba zginąć żeby inni mieli lepiej a przeżyją bezduszne istoty pastwiące się nad masami to nie dla mnie

Portret użytkownika ktoś bliżej nieokreślony

Za bardzo sensacyjny ton tego

Za bardzo sensacyjny ton tego artykułu:1. "dziwaczna energia atakuje naszą okolicę" - atakuje czy zwyczajnie to nasz Układ Słoneczny w nią po prostu wleciał, bo jest na drodze naszego ruchu w galaktyce?2. "Wszystko to w reakcji na przybycie ogromnej chmury międzygwiezdnej energii, która wdarła się w nasze okolice Drogi Mlecznej." - jak powyżej.Wszystko we Wszychświecie jest ruchem i prędzej czy później może dojść do spotkania dwóch różnych obiektów. Skoro już tak jest, że jest to "atak" i ta "wredna" energia "specjalnie" stanęła nam na drodze oznacza, że ma świadomość, więc w takim przypadku musimy nadać jej cechy istoty żywej i świadomej swojego istnienia jak i tego, że z premedytacją podjęła "atak" na nasz świat oraz to, że piramidy, które zostały wybudowane przez nieznaną rasę w przeszłości są systemem obronnym planety. Więc zgodnie z tym nasza Matka Ziemia, której - nawiasem mówiąc - w tym przypadku też musimy nadać cech istoty samoświadomej (a także Słońcu, planetom... atomom) nie ma możliwości obrony naturalnej przed tym "czymś". W takim przypadku musimy przyjąć, że dawna rasa, która byłaby koszmarem dla naszej nauki (ponieważ nie uznajemy, że ktokolwiek inteligentny we wszechświecie oprócz nas istnieje) musiał się spotkać z tym "problemem" i ratuje nasze cztery litery od zguby.Ale w takim przypadku nasza nauka musiałaby przyjąć, że tzw. materia martwa posiada świadomość i tak naprawdę jak najbardziej żyje, więc grabieżcza polityka gospodarki musiałaby się zakończyć i to natychmiast, ponieważ oznaczałoby, że w imię naszej radochy zabijamy wszystko dookoła co żyje i ma świadomość siebie. Ludzie raczej by na to nie poszli, prawda?Tak podchodzę do artykułów utrzymanych w formie "sensacji". Smutne jest też to, że nawet programy dokumentalne zaczynają robić w formie "sensacji". Czyżby "zwykłe klepanie" tekstu już nie było w modzie?

Portret użytkownika NIKT

Juz kilka razy pisalem o tym,

Juz kilka razy pisalem o tym, ze nasz uklad sloneczny wpadnie w czerwcu 2011 roku w potezna chmure fotonowa. Duzo na ten temat jest napisane w ksiazkach ezoterycznych. Byl tez krotki komunikat w sieci, pochodzacy z NASA ( lecz zostalo to wycofane ) . O chmurze fotonowej, ktora zmieni cala nasza materie, nasze DNA i wile innych, pisze tez Joanna Rajska w swojej ksiazce  " Miedzy Chaosem a Swiadomoscia - Hiperfizyka "http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/fala.htmlPolecam. Pozdrawiam. 

Strony

Skomentuj