Ukraińcy przerażeni inwazją dziwnych zwierząt

Kategorie: 

youtube.com

Rolnicy z okolic Połtawy boją się "kangurów" z kłami, które zabijają im króliki i drób. Zdaniem miejscowych, niesamowicie wytrzymałe osobniki z dużymi kłami przypuszczają ataki nieopodal wsi Bondari (ukr. Бондари). Jedna z mieszkanek relacjonuje: "Pewnego dnia mój syn i ja udaliśmy się na grzyby. Zaszliśmy na skraj lasu do opuszczonego domu, gdzie niegdyś mieszkała nasza babcia. Syn wspiął się na strych i zobaczył sześć zmumifikowanych szczątków nieznanych zwierząt - jeden duży i pięć małych. 

 

Przednie nogi były u nich krótkie, a z tyłu długie. Posiadały też bardzo długie ogony. Ostre zęby powyginane były w półkola”. Osobniki odpowiadały wyglądem do znanego z Meksyku i okolic kryptozwierzęcia, chupakabry. 

Ludzie ze wsi nie dowierzają, że stwory te mogły żyć obok nich i próbują szukać pomocy na zewnątrz. Lokalne władze, zaniepokojone doniesieniami chłopów, zwróciły się do specjalistów z Instytutu Zoologii Narodowej Akademii Nauk Ukrainy. Wiadomość o potworach, zwanych przez miejscowych właśnie jako chupacabra, docierały do naukowców już wcześniej. Raporty o nieznanych drapieżnikach pochodzą z różnych regionów Ukrainy, ale zoologowie sceptycznie traktują te rewelacje i zaprzeczają istnieniu nowych groźnych stworzeń. Tłumaczą, iż na strychu chaty w Bondari odkryto zasuszone ciała lisów. Polowanie na lisy stało się znowu opłacalne. Ich futro jest warte około stu hrywien. Myśliwi, zabijając lisa, często porzucają pozbawioną futra tuszę. Tak mogło być w tym przypadku. Jeśli chodzi o martwe króliki i kury, to sprawcą ich unicestwienia są kuny. 
 
 
 
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mxk

Strasznie strachliwi Ci

Strasznie strachliwi Ci Ukraińcy jakby zobaczli mojego fafluna 90% społeczeństwa schodzi na zawał.
Muszę więc pilnować żeby żadne jego zdjęcie nie wyciekło do sieci bo będą jaja.
Swoją drogą to co jest pokazane na tym filmie moja teściowa w wieku 73 lat dogania w 30 sekund i w ciągu 2h mamy gotowy............... smalczyk.
Więc jak mają problem mogę wypożyczyć teściową żeby popracowała trochę nożami pod warunkiem że smalec przywiezie.
 
Pozdro dla Ciężko wytraszonych.

Portret użytkownika elo

W Europie jest 192 czynne

W Europie jest 192 czynne elektrownie atomowe. Wystarczy że wybuchnie jeden superwulkan np. ten niedaleko Sycylii albo ten w Niemczech i to już będzie koniec Europy i koniec pisania postów na forum też. W sumie szkoda...
Dlaczego ?
Ponieważ większość tych elektrowni atomowych jest chłodzona wodą, zatem 1 większe tsunami spowoduje nadmiar wody lub jej brak - niestety jedno i drugie jest zgubne dla większości elektrowni tego typu. Zaczną się wtedy przegrzewać i wydzelać radioaktywny pluton. W miarę bezpieczne dla środowiska wyłącznie 1 elektrowni atomowej to okres 5-6 miesięcy kiedy wszystkie pręty paliwowe wystygną.
Co możemy zrobić ?
1. Wyprowadzić się do Nazistów na Antarktyde o ile nie mamy Semickich genów.
2. Modlić się.
3. Poprosić UFO o ewakuację.
4. Hibernować w jakiejś jaskini wzorem dawnych mistrzów i wrócić po minimum 200 latach. (Ale trzeba umieć prejść w takowy stan, no i wyjść z niego też. :p)
5. Uciec gdześ ... tylko dokąd ? Biggrin Biggrin Biggrin
6. Zapisać się do masonerii lub PO czy też innej czołowej partii politycznej w Europie i tam awansować na wysokie stanowisko,  gdzyż tylko tacy urzędnicy mają zapewnione miejsce w podziemnych miastach schronach, które aktualnie budowane są ze zdwojoną prędkością.
7. Olać to wszystko i przyzwoicie zdechnąć gdy przyjdze na nas pora.
 

Portret użytkownika pasjonat

czarnobyl wiecznie zywy chyba

czarnobyl wiecznie zywy chyba nie sadza ze taka katastrofa nie niesie jeszcze zniwa w postaci  dziwnych mutacji czy wad rozwojowych...a to na filmie wyglada jak jakis kojot czy szakal... nic nadzwyczajnego...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zdzich

mam ogrodzone siatka miejsce

mam ogrodzone siatka miejsce dla 5 kur cala działka też jest ogrodzona jakies dwa lata temu znalazlem kure w kawalkach i do tego wkrecona w siatke jak by cos ja chcialo przeciagnać przez nia na druga strone. z tego  co wiem to kuny wypijaja tylko krew i zostawiaja praktycznie nietknieta kure, kot by raczej przeniosl przez siatke a nie przeciagał przez nia na dole, pies z oczywistych powodow niedostanie sie tam a nawet jesli to tez by raczej kury przez siatke nie przeciagał. do dziś jest to dla mnie zagatka

Strony

Skomentuj