Upadkowi meteoru nad Kalifornią towarzyszyła nieoczekiwanie obserwacja UFO

Kategorie: 

Mieszkańcy stanu Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, patrząc na świetlistą smugę na niebie, byli świadkami niewytłumaczalnego zjawiska. Upadkowi meteorytu nad Kalifornią towarzyszyło UFO.

 

Naoczni świadkowie zamieścili w Internecie wideo, na którym widać, jak jasny obiekt odrywa się od spadającego ciała niebieskiego i leci w przeciwnym kierunku.

 

W tej sytuacji wypada przypomnieć upadek meteorytu czelabińskiego, który wystraszył Rosjan 15 lutego 2013 roku. Na podstawie pobranych próbek ustalono, że meteoryt leciał nad miastem nie więcej niż 30 sekund, ale poczynił wiele zniszczeń.

 

Niektórzy uważają, komentując kalifornijskie wydarzenia, że to obce cywilizacje czuwają nad bezpieczeństwem ludzi i dlatego nie powtórzyła się katastrofa, która miał miejsce w rosyjskim Czelabińsku trzy lata temu. Zresztą nawet wtedy doszukiwano się interwencji UFO, czego dowody mają być widoczne w licznych nagraniach tego wyddarzenia wykonanych z powsszechnych w Rosji rejestratorów jazdy.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Realista36

Interesuję się UFO, obcymi

Interesuję się UFO, obcymi cywilizacjmi oraz śledzeniem i oceną stanów faktycznych wydarzeń na Ziemi od kilkunastu lat, tych oficjalnych jak i nie, ale w tym wypadku najprawdopodobniej, pierwszy wniosek, który mi się nasuwa, to oderwanie się większego kawałka meteorytu i wolniejsze spalanie się go w atmosferze z powodu jego wielkości, masy lub jednego i drugiego. Drugi wniosek(przypuszczenie)- katapultowanie się załogi lub pilota z powodu awarii statku lub innej przyczyny. Trzeci wniosek- zmiana toru lotu meteorytu przez statek obcych, upewnienie się, że meteoryt nie wyrządzi szkód i powrót w przestrzeń.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Talin,to "odgrzewany

Talin,to "odgrzewany kotlet".Pisałem już przy artykule o tym że obserwujemy tutaj asekuracyjny lot statku ,który odchylał tor lotu meteorytu,a po upewnieniu się że nie wyrzadzi szkód ,powrócił do swojego statku matki.Tam jest opisane dokładniej jak to czyni.

Skomentuj