Upgrade umysłu ?

Kategorie: 

http://pixabay.com/pl/

Z dużym niepokojem przyglądam się pewnym wydarzeniom, jakie coraz bardziej nasilają się na świecie a na które niestety nie można przymknąć oczu.

 

Co powoduje te wszystkie potworności o których ciągle słyszymy, noworodki kiszone w beczkach, palone w piecach do ogrzewania, dzieci maltretowane i katowane śmiertelnie, coraz częściej słyszy się o samobójstwach np. przez powieszenie, strzelaniu w szkołach czy na plaży.

 

W jakim stanie musi być psychika, która pozwala komuś na coś takiego, czy to życie ludzkie traci na wartości, czy może stoi za tym coś, co po prostu nam ludziom się w głowach nie mieści.

 

W teoriach spiskowych, istnieją takie, które informują iż już od dawna nauka pracuje nad sterowaniem ludźmi za pomocą fal o ekstremalnie niskiej częstotliwości.

 

Na tej właśnie częstotliwości pracuje ludzki mózg i podobno narażony na odpowiednią częstotliwość, jest w stanie wprawić człowieka w radość, agresję a nawet głęboką depresję.

 

Czy manipulacje urządzeniami transmitującymi odpowiednie fale, można by wywołać w kimś stan emocjonalny, w którym człowiek nie jest sobą i może dokonać takich potworności?

 

Jedno jest pewne, ludzkość potrzebuje nowej broni, takiej która nie zostawia skażenia radioaktywnego a która pomoże wygrać wojnę

 

w teoriach spiskowych wiele kontrowersji budzą instalacje typu H.A.A.R.P które rzekomo mogą mieć zastosowanie w tego typu eksperymentach, jak jednak wyjaśnić iż fale działają tylko na niektórych?

 

Trudno powiedzieć, jednak fakty są takie, że świat się stacza i jest nad przepaścią, której często nie widzimy.

 

Do jakiego stopnia dzisiejsza technologia jest w stanie zaprogramować nasze umysły?

 

Czy to jest ziemska technologia?

 

Co o tym sądzicie?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika martini

Wystraczy ogladnac film The

Wystraczy ogladnac film The Kingsman secret servis, niby taki film akcji o szpiegach,  itp, ale prosze przyjzec sie dobrze na czym polega technologia wykorzystana przez :zły charakter: w filmie i jak zachowuja sie ludzie pod wpływem pewnych prostych i małych urzadzen...takie urzadzenie ma kazdy z nas nawet małe dzieci w wieku kilku lat... Sprawdzicie i przemyslcie co i jak pozdrawiam;)

Portret użytkownika Io600

Myślę, że skupiasz się na

Myślę, że skupiasz się na czymś na co masz wpływ i zastanawiasz się czy jest to dla ciebie szkodliwe. Jak masz na to wpływ, na pilot do telewizora, czy LLP to po co oglądasz i słuchasz tych rzeczy, czyli negatywnych wiadomości z kraju i świata? Po prostu tego nie rób i problem z głowy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zlasarna

Ja bym proponował zrobić krok

Ja bym proponował zrobić krok w tył i przeanalizować zagadnienie walki "Dobra ze Złem"!!!! To jest najwiekszy wał jaki wciśnieto ludziom !!! Teraz wszyscy walcza z szatanem Smile = my + islam + hindusi -- wszyscy walczą z tym złem !!!
 
DLATEGO WLAŚNIE TYLE ZŁA JEST NA ŚWIECIE- BO CZY DOBRO MUSI LUB MOŻE WALCZYĆ / CZYM STAJE SIE DOBRO KTORE ZABIJA ?
DOBRO JEST WARTOSCIA SAMA W SOBIE !!!
NIE MUSI O NIC  Z NIKIM WALCZYC !!
NA TYM SWIECIE TRWA WALKA ZŁA ZE ZŁEM !!!
WSZYSCY DORZY LUDZIE KRYJA SIE PO KATACH - STARCH NA TYM SWIECIE MOWIC PRAWDE GDYZ NIE JEST MILE WIDZIANA ......

Portret użytkownika H.R.

To raczej nie teoria

To raczej nie teoria spiskowa, a przynajmniej nie w takiej wersji, jaka przedstawiasz. Tu rację ma WEREDNA. Poziom IQ drastycznie spada. W początkach XX stulecia ustalono, że ok 70% ludzkiej populacji nie potrafi używać mózgu. Czyli, że to po prostu głupki, debile. Jako, że nic nie jest constans, więc i to zagadnienie też. Z moich, prywatnych obserwacji wynika, że ilość kompletnych głupków w ludzkiej populacji znacznie wzrosła od tamtego czasu i aktualnie może nawet znacznie przekraczać 90% (!). To jest tragiczne, ale prawdziwe. To, o czym piszesz, to przejawy kompletnego zdurnienia i coraz powszechniejszej, kompletnej bezmyślności. Dla tego niespotykanie dotychczas kwitną takie dziedziny jak np. reklama i demokracja. Reklama przynosi coraz większe dochody, a może to robić jedynie, gdy jest bardzo skuteczna. A demokracja? Demokracja, to idiotyzm w samym swym założeniu. Oczywiście idiotyzm z punktu widzenia człowieka myślącego. Dlaczego idiotyzm? A kto ma w demokracji zawsze rację i na czym ona się opiera i co jest jej fundamentem? WIĘKSZOŚĆ! W demokracji to WIĘKSZOŚĆ ma ZAWSZE rację. A kto stanowi większość w ludzkiej populacji ??? No, kto ??? ... I tu istotnie mamy do czynienia z teorią spiskową, ponieważ w demokracjach rządzą zawsze i wyłącznie cwani kanciarze i oszuści. Dla tego demokracja stała się już, nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej, ustrojem OBOWIĄZKOWYM na świecie. Gdziekolwiek na świecie ktoś jest przeciwny temu typowi ustroju w swoim kraju, natychmiast spadają na niego bomby i rakiety "wiodącej demokracji świata", a jej oddziały pacyfikują taki kraj pod pretekstem szukania jak nie broni chemicznej, to atomowej, lub terrorystów itp. Przyklaskuje temu tzw. enigmatycznie "społeczność międzynarodowa", której jak dotąd nikt z tych "demokratów" nie raczył nawet zdefiniować i powiedzieć kto to niby jest. Bardzo możliwe, że chodzi im o tę "demokratyczną większość" mieszkańców świata, czyli o bezmózgów, którzy mają zawsze rację, bo są większością.

Portret użytkownika Dżolka

To o czym piszesz jest planem

To o czym piszesz jest planem systematycznie wdrażanym od dawna przez wiadomo kogo. Dodawanie odpowiednich środków do żywności, wody, powietrza jak np. fluor powoduje spadek inteligencji. Media są w łapach wiadomo kogo i osoby decydujące się oglądać to hipno będą miały nieustające wrażenie że "strasznie źle" dzieje się na świecie itd itd a to jest właśnie ICH celem. Codzienna porcja strachu dla chętnych to oglądać i najśmieszniejsze jest to, że jeszcze za to płacą! Jak widać po artykule [email protected], też wszedł w hipno TV i jest doskonałym przykładem jak to działa. Jedyne rozwiązanie to oczyścić swoje otoczenie i siebie z tego szlamu po to, żeby zacząć widzieć i kojarzyć fakty. TV do śmietnika, pasta bez fluoru i takie tam a od razu robi się lżej i szerszy horyzont. Ja pożegnałam się z psychicznymi dołami 7 lat temu, jak TV wy...łam na śmietnik. Koniec z wojnami, dziećmi w piekarnikach i innymi wiadomościami. Sama wybieram to, o czym chcę wiedzieć oraz formę przekazu.

Portret użytkownika H.R.

Zgadzam się z tobą, to jest

Zgadzam się z tobą, to jest planowo wdrażany spisek. Jednak nie do końca masz rację co do powodów, z jakich populacja ludzka durnieje. Ja, od wiwlu lat, gwarantuję ci, że o wiele, wiele dłużej od ciebie, używam pasty z fluorem, ogladam TV, a wcześniej, gdy TV była w powijakach, słuchałem radia, czytałem gazety ociekające propagandą, też jak i inni jem to, co może zawierać rzekome środki zmiękczajace mózg, lub charakter, a mimo to przez cały czas zachowałem zdrowy rozsadek. Mało tego, bo nabyłem jeszcze zdolności widzenia kłamstwa ukrywanego za rzekomo przyjaznymi i mądrymi słowami. Więc wygląda na to, że powód durnienia jest inny, być może bardzo prozaiczny, czyli zwykłe lenistwo do którego bezustannie zachęca system powszechnej edukacji, przez ustawiczne obniżanie poprzeczki wymagań. Wystarczy TYLKO tyle, aby w bardzo szybkim tempie uzyskać, a raczej wyprodukować ogromne masy głupków, którzy uwierzą we wszystko. Żeby zabezpieczyć się w skuteczny sposób przed zdurnieniem, wystarczy zainteresować się jednym z najważniejszych działów matematyki jakim jest logika. Jeżeli komuś uda się zrozumieć i opanować ten dział, to żaden fluor w paście do zębów, ani TV nie będzie mu już w stanie zagrozić. Przykładem sondowania zgłupienia towarzystwa odwiedzającego "WM" są artykuły admina. Nie wiem czy zwróciłaś na ten drobny szczegół uwagę? One tak naprawdę niczego nie zawierają, a jedynie rzucają hasłowo temat znany od dawna, po czym następuje odzew ze strony wybranej grupy badawczej społeczeństwa. Być może po tym spostrzeżeniu nie będę miał już wstępu na tę stronę, ale adminie, nie masz się o co denerwować, ponieważ obaj widzimy, że obraz intelektualnego poziomu odwiedzajacych nie budzi zaniepokojenia i jest zgodny z fundamentem demokracji, a jak sam chyba zauważyłeś, bardzo często moje komentarze nie docierają do zdecydowanej większości, więc nie jestem groźny. Poza tym, nie należę do ludzi, którzy pragną zbawiać ludzkość i nieść ulgę w cierpieniu uciskanym, bo uważam, że każdy dostaje to, na co zasłużył, a głupich nie należy ratować, bo to przyniesie śmiertelne zagrożenie samemu ratownikowi.

Portret użytkownika Dżolka

H.R to, że na Twoje myślenie

H.R to, że na Twoje myślenie nie ma wpływu fluor, TV itp może wynikać z wielu przyczyn. Ludzie mają różny poziom odporności i możliwości przyswajania a także oczyszczania organizmu. Możliwe, że Twój organizm lepiej sobie radzi ze świństwami, niż organizmy większości ludzi. Druga sprawa to polityka Admina, nie dość, że sam wstawia jakieś badziewie, to jeszcze promuje jakieś po... ne teksty użytkowniak TheTruth - najwyraźniej bada stopień zidiocenia użytkowników IM. Mnie to nudzi już od dawna. Zaglądam po to, żeby zobaczyć jak daleko Admin zabrnął. Czasem jakaś ciekawostka pojawi się, ale tylko w komentach niektórych użytkowników i to tyle co można wypatrzeć na IM.

Portret użytkownika WEREDNA

Powodem tych wszystkich

Powodem tych wszystkich okropności jest niskie EQ i IQ, a obecnie mamy tendencję spadkową obu! Brak chęci doskonalenia się, stagnacja, lenistwo, egoizm wspierane przez media rządzone przez tych, którym sie myśleć chce. Już jesteśmy ograniczeni jak prosiaczki zamknięte dożywotnio w oborach przeznaczone na rzeź, nieświadomi otaczającej nas rzeczywistości, przed oczami migają nam kolorowe obrazki, a my grzecznie się faszerujemy zmodyfikowanymi "pysznościami". Patrzę na ludzi oraz ich czyny i płakać mi się chce jakie to wszystko puste i smutne gdy zdejmie się całą tę iluzję. Ja również z tym bydłem zaślepionym muszę brnąć, jeszcze przez pewien czas...pozdrawiam towarzyszące krowy i świnie !

Portret użytkownika Potuliusz

Pytania dobre tylko w

Pytania dobre tylko w domysłach radziłbym wziąść pod uwagę to, na co tutaj uwagę zwrócił Juszka.
Przyczyna spaczenia ludzkich umysłów musi sięgać niepamiętnych czasów tyle że kiedyś nad tym przechodzono obojętnie. Okrucieństwo i śmierć było codziennością (tak jak wciąż jest w wielu krajach), dzieci były traktowane przez niektórych jak zwierzęta albo gorzej tylko nikt o drastyczbych przypadkach nie rozgłaszał (a na pewno nie zapisywał żeby się zachowało do dzisiejszych czasów zwłaszcza, że niewielu umiało pisać) natomiast inne perwersje (jeśli są jakieś, które są obecne we współczesnym świecie a nie towarzyszą ludzkości od wieków) były może bardziej ukryte lub stłumione.
I wszystko to leży w interesie tym, którzy naprawdę zajmują się "programowaniem" ludzkich umysłów.
A co do zmian jakie przynosi współczesność świat staje się po prostu wyrażając się żartobliwie coraz bardziej "zaczarowany" (ktoś w średniowieczu napisał, że magia czyni bogatych biednymi, mądrych szaleńcami a z głupców robi elokwentnych szyderców).

Portret użytkownika Ciekawy

Bardzo dobry artykuł. A nawet

Bardzo dobry artykuł.
A nawet ocena celująca.
Ciekawe informacje zawiera.
Ale i jest zwięzły.
 
Ja uważam że jednak baca jest najlepszym pisarzem IM.
Enter i potrafi wyciągnąć wszystko na dany temat.
Sczegułowość w pigułce.
To się ceni w biznesie.
 
Czasem myślę sobię:
Haarp jest zły.
Uciecha to jednak dla fanów teorii spiskowych.
Jest może inaczej ?...

Portret użytkownika korela

Przemoc i agresja bedzie

Przemoc i agresja bedzie istniec chyba zawsze. Autor artykulu wydaje sie zapominac, jakie okropnosci mialy miejsce np. w Sredniowieczu, kiedy palono ludzi zywcem lub dokonowyna publicznych dekapitacji toporem. To bylo lat set temu, jest i obawiam sie, ze za 200 lat tez bedzie. To czesc ludzkiej natury, tak jak i te piekne rzeczy, jakie ludzie reprezentuja. Oczywiscie srodowisko, aktualna sytuacja maja swoj wplyw. Czlowiek to istota z natury dualistyczna, czasem do glosu dochodzi ladunek ujemny, czasem dodatni. Jest to, co jest Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Raczej chodzi bardziej o

Raczej chodzi bardziej o informację. Zawsze byliśmy takim popierniczonym gatunkiem, a różnica polega tylko na tym, że dzięki technice tego typu informacje łatwiej wychodzą ze swojego grajdołka. 300 i więcej lat temu tego typu informacje na 95% zostawały tam, gdzie się wydarzyły.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika MiterMan

ten artykul mozna bylo

ten artykul mozna bylo dostatecznie zaopatrzec w informacje a nie ujscie odpowietrznika mozgu autora... zapewne znaczaca wiekszosc uzytkownikow potrafilaby napisac 10-krotnie lepszy artek jak nasz poczciwy [email protected] wzorujący sie nie na niczym innym jak na wlasnym .......  ( w miejscu kropek wstac odpowiedni wyraz)   

Portret użytkownika b@ron

MiterMan... ależ oczywiście,

MiterMan... ależ oczywiście, mogłeś napisać nawet 100-krotnie lepszy art, nie zrobiłeś jednak tego, bo pustka w głowie wyeliminowała możliwość zadziałania odpowietrznika mózgu...
odbiegam nieco od schematu aby przekazywać "oczywiste oczywistości" jak ci się nie podoba, nie czytaj...lub napisz lepszy

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika oli42

RZĄDZĄCY DOBRZE WIEDZĄ ŻE

RZĄDZĄCY DOBRZE WIEDZĄ ŻE WYBORY NIE WYGRYWAJĄ WYBORCY TYLKO  CI CO LICZĄ GŁOSY. // A WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWUJĄ WOBORCÓW SWOIMI  SONDAŻAMI - KTO WYGRA . A BEZMYŚLNE BARANY GŁOSUJĄ NA TYCH KTÓRZY PRZODUJĄ W SONDAŻACH.///

Portret użytkownika Dżolka

No może i tak, ale to raczej

No może i tak, ale to raczej z grupy oglądających TV, zapoznających się z tymi sondażami. Ja do nich nie należę i podejrzemam, że całkiem duża grupa osób też nie zalicza się do wymienionej przez Ciebie grupy.

Portret użytkownika MiterMan

artykulik to odgrzewany

artykulik to odgrzewany kotlet [email protected] nastepnym razem postaraj sie byc kreatywnym a nie być copywriterem... takimi zdaniami jak "jedno jest pewne..."    bo skoro jestes pewny ze ludzkosc potrzebuje nowej broni... skoro piszesz o H.A.A.R.P,, a nic o niej nie wiesz, skoro wnioskujesz ze cos jest pewne a zaraz wkrotce napisales "trudno powiedziec" gdzie w artku wiecej pytan i w zasadzie g-wna..... zmien prace....

Portret użytkownika TheTruth

Prawda jest tylko jedna.

Prawda jest tylko jedna. Ostateczna bitwa będzie miała miejsce i będzie przeciwko Syndykatowi. Już niedługo będzie głośno o pewnej grupie. Pytanie po której stronie staną ludzie. Po drugie możemy zmienić nasze przeznaczenie. Nie twórzmy nowego pokolenia. Stańmy razem w ostatecznej bitwie.

Portret użytkownika b@ron

benet...no cóż, masz dużo

benet...no cóż, masz dużo racji, jednak nowej broni potrzeba i to szybko, najlepsza byłaby taka która z człowieka robiła by marionetkę.
szukałem ale nie znalazłem narazie, podzczas jednej ze strzelanin w szkole w USA, napastnik twierdził potem, że coś nim kierowało i nie mógł inaczej... oczywiście to mogła być kiepska wymówka, a może jednak nie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kimbur

Pan, [email protected], słusznie

Pan, [email protected], słusznie zauważył, że coś jest na rzeczy. Przy tym ciekawe, że nie wszystkich to ogłupienie dotyka. Ale jest zdecydowanie widoczny przyrost i najwyraźniej związany z mamoną. Ja najczęściej spotykam takich współczesnych opętańców na drogach - pragną choćby jedno auto wyprzedzić; ale i na chodnikach trafimy na nich wśród pieszych - ci lezą jakby innych nie widzieli, a jeśli są w grupie to gotowi stratować delikwenta.
Popieram artykuł. Coś jest na rzeczy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sio

Baronku nie martw się tacy

Baronku nie martw się tacy jak juszka nie są w stanie od siebie nawet dwóch zdań sklecić bo wszystko bazuje na ich emocjach albo książkach. Problem w tym, że 90% tej wiedzy jest pisana przez onkelmerchen co oznacza wujków od bajek. Nic nie jest jeszcze udowodnione, na pewno w astronomii, ewolucji itd. Teleskopy widzą rzeczy sprzed setek i lat tysięcy a metody radioaktywnego węgla to żart.
Śmiech mnie ogarnia jak nauka dogmatycznie obchodzi się z tematami a jak ktoś zaczyna myśleć jest krytykowany bo jego wiedza nie jest udowodniona książkowo. A wiedza się zmienia co kilka lat
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dżolka

Dzięki za ten link Od wieli

Dzięki za ten link Smile Od wieli lat ciągle słyszę, że mam w moim mieście sobowtóra. Nawet chodziłyśmy w pewnym czasie do tego samego dentysty. Dentysta powiedział, ze odróżniają nas tylko po zębach, poza tym nie widzi różnicy.....Na mieście zaczepiają mnie nieznani mi ludzie w taki sposób, jakby znali mnie od wieków, a potem po dłuższej paplaninie, jak widzą moje zdumienie i po dokładnym przjrzeniu się stwierdzają, że jestem do kogoś baaaardzo podona i stąd ta pomyłka heh... 
Albo podjeżdzam na stację benzynową i słyszę od pracowników - no pani to zmienia samochody jak rękawiczki... 
I wiele innych dziwnych sytuacji.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Następny gniot o niczym to

Następny gniot o niczym to już tallina czupakabry są lepsze od 7 pytań na 12 zdań. Jakbyś nie rzucał w szkołę kamieniami tylko czytał książki to byś wiedział że ludzkość od pradawnych czasów morduje i wymysla różnego rodzaju tortury. To co teraz się dzieje to małe piwko przy zmyślności rzymian.

Portret użytkownika LiberALizm

Powodem jest WYCHOWANIE W

Powodem jest WYCHOWANIE W SOCJALIŹMIE. Rząd wybiera za ludzi jakie produkty mogą jeść, jak mają się uczyć, TO RZĄD WYCHOWUJE DZIECI a nie rodzice. A jak wiadomo lewa strona zawsze była antyludzka. Także żyjąc w socjalu nie ma mowy o normalności
 

Portret użytkownika Homo sapiens

"Upgrade umysłu" to bardzo

"Upgrade umysłu" to bardzo dobry tytuł ! Obecne elity naukowców oraz masonerii NWO rozpowszechniają idee, że można upgradeować umysły ludzi, chcą programować nas jak komputery, traktują nas jak przedmioty, do tego właśnie prowadzi cywilizacja UFO umysłu ULA ! Insektoidalne poglądy na ludzkość są obecnie realizowane ! Ideologia Gender ma za zadanie zmienić naszą płciowość by dopasowac nad do ufo istot lub nowych wychodowanych ciał bez płci, bez rozrodu człowieczego !

Inni ideolodzy jak transhumaniści chcą nas podłączać do maszyn, do jednego komputera, i zamieniać nasze ciała w ciała borgów ! A następnie mamy się stać inteligentną energią zdolną do manifestacji UFO !
Dr. Vallee określił to w następujący sposób:

 "...Istnieje obiekt fizyczny. Może to być latający spodek bądź jego projekcja. (...) Tym, co zachodzi w wyniku bliskich spotkań z UFO, jest kontrola ludzkich wierzeń, kontrola związku pomiędzy naszą świadomością a fizyczną rzeczywistością. To, że ta kontrola naszej historii przybiera postać obserwacji gości z kosmosu, jest rzeczą drugorzędnej wagi..."

Taki pogląd dzisiaj wcale nie jest niczym nowym. W starożytnej religii greckiej demon to początkowo nieosobowa moc nadprzyrodzona, którą z czasem zaczęto wyobrażać sobie w postaci różnych duchów podrzędnych bogom.
 
Zanim ludzkość stanie się UFO bytami chrześcijańscy Ziemianie zostaną wzieci do Nieba, wyznawcy Chrystusa muszą w przyszłym świecie NWO wyczekiwać ratunku POCHWYCENIA KOŚCIOŁA !
http://popotopie.blogspot.com/2014/10/tajemnicze-ogolnoswiatowe-wziecie-film.html
 
Pochwycenie nie jest też obce ideologii New Age. Tam ukazane jest ono jako świetlna "teleportacja" do pojazdów obcych. Wiele sekt ufologicznych propagowało taki przebieg wydarzeń w nadchodzących ziemskich kataklizmach. Chrześcijańskie ogólno ziemskie "wzięcie" będzie w mojej ocenie znacznie bardziej niesamowite i tajemnicze niż jakakolwiek próba opisu go w kategoriach fantastyki naukowej. Sam fakt przemiany naszych ciał w coś niewyobrażalnego jest czymś, czego wielu ludzi nie dopuszcza do świadomości, nie wspominając o nieśmiertelności, na którą czekają wszyscy wyznający Jezusa.
 

Pochwycenie kościoła chrześcijan - Rapture - Chuck Missler, polskie napisy   
https://www.youtube.com/watch?v=DASoBsJtyZ8
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Oszukać Matrixa

     "Pochwycenia" przez

     "Pochwycenia" przez istoty bardziej lub mniej materialne i posługujące się : telepatią, hipnozą, sugestią, wywołaniem zaniku pamięci, poruszające się w przestrzeni, wykonujące manifestacje demoniczne imitujące statki powietrzne o zmiennym kształcie kolorze i rozmiarze, czy wręcz materialne statki powietrzne o rozmiarach nawet kilkuset metrów. Zmierzam do tego iż te istoty często bardziej duchowe niż materialne, to faktem jest iż do swoich złowrogich celów związanych z manipulacją DNA i tworzeniem hybryd, wykorzystują bardzo zaawansowaną technologię która wyprzedza ziemską być może o okres czasu od momentu jej wymyślenia, czyli równie dobrze może to być około czterdzieści miliardów lat. Na przykład niektóre artefakty odnajdowane w podłożu skalnym są datowane na kilkaset milionów lat, a są też takie których wiek oszacowano właśnie na 40 miliardów lat, chodzi tu konkretnie o metalowe kulki z wyżłobieniem na obwodzie i z otworkami na korpusie, których sama natura oczywiście stworzyć nie mogła, musiały to być jakieś stworzenia inteligentne, przy czym pozostaje pytanie czy zostały stworzone na naszej planecie, czy też były to wysyłane z innych galaktyk na przykład z materialnym kodem DNA wewnątrz, celem zmiany struktury komórkowej istot w innych galaktykach, przy czym okres ich przelotu galaktyk i okres ich datowania przekraczałby już zapewne setki miliardów lat. Ciekawostką która dotyczy jednej z technologi wykorzystywanej przez statki UFO jest załamanie czasoprzestrzeni i wywołanie efektu zatrzymania czasu, lub spowolnienia i nagłej zupełnej ciszy, co powoduje iż u osób "porwanych" zegarki wskazują o kilka godzin wcześniejszą godziną. Uznałem iż jest to ciekawostka, ponieważ jak mówi dokładnie treść jednej z wielu przepowiedni, to na planecie będzie pewien człowiek który w odpowiednim miejscu i czasie w dziejach, opracuje dokładnie taką samą technologię, która będzie nawet wykorzystywana do zatrzymywania czasu na dużych obszarach na których aktualnie znajdować się będą duże ilości wojska podczas toczących się wojen. Nie piszę która to przepowiednia bo ich znawcy napewno to wiedzą, ponadto proroctw i przepowiedni są tysiące i tylko od czytelnika zależy ich interpretacja. Natomiast warto zauważyć że niektóre z nich pochodzą sprzed około dwóch tysięcy lub sprzed kilkuset lat, i nawet po ich oficjalnej publikacji w prasie ówczesna sytuacja : geograficzna, polityczna i ekonomiczna, powodowała iż były wówczas jedynie wielką zagadką i niewiadomą niepasującą wcale do żadnych wzorców, natomiast dopiero w czasach współczesnych a wręcz ostatnich lat lub nawet miesięcy, niektóre z nich stają się niezwykle: klarowne, przejrzyste i tak oczywiste, że nawet wielu ekspertów i historyków przeciera oczy ze zdumienia, co oczywiście wyklucza pisanie niektórych z nich "na bieżąco", jak to miało miejsce na przykład gdy na rozkaz hitlera tłumaczono mu proroctwa i przepowiednie, które od razu tłumaczono "na jego korzyść i według jego oczekiwań".

Portret użytkownika może ja, albo nie

Coraz częśćiej słyszy się o

Coraz częśćiej słyszy się o kiszących się w beczkach dzieciach i tych innych pierdoiłach o których piszesz tylko dlatego, że praktycznie wszyscy mają dostęp do mediów, a media lubią o takich rzeczach pisać, bo daje im to oglądalnośc, przez którą mogą ładować swoje reklamy, przez co zarabiają.
 
Dobrze że w arcie tyle enterów,
 
 
to wygląda na
 
 
dłuższy Wink

Strony

Skomentuj