Upgrade umysłu ?

Kategorie: 

http://pixabay.com/pl/

Z dużym niepokojem przyglądam się pewnym wydarzeniom, jakie coraz bardziej nasilają się na świecie a na które niestety nie można przymknąć oczu.

 

Co powoduje te wszystkie potworności o których ciągle słyszymy, noworodki kiszone w beczkach, palone w piecach do ogrzewania, dzieci maltretowane i katowane śmiertelnie, coraz częściej słyszy się o samobójstwach np. przez powieszenie, strzelaniu w szkołach czy na plaży.

 

W jakim stanie musi być psychika, która pozwala komuś na coś takiego, czy to życie ludzkie traci na wartości, czy może stoi za tym coś, co po prostu nam ludziom się w głowach nie mieści.

 

W teoriach spiskowych, istnieją takie, które informują iż już od dawna nauka pracuje nad sterowaniem ludźmi za pomocą fal o ekstremalnie niskiej częstotliwości.

 

Na tej właśnie częstotliwości pracuje ludzki mózg i podobno narażony na odpowiednią częstotliwość, jest w stanie wprawić człowieka w radość, agresję a nawet głęboką depresję.

 

Czy manipulacje urządzeniami transmitującymi odpowiednie fale, można by wywołać w kimś stan emocjonalny, w którym człowiek nie jest sobą i może dokonać takich potworności?

 

Jedno jest pewne, ludzkość potrzebuje nowej broni, takiej która nie zostawia skażenia radioaktywnego a która pomoże wygrać wojnę

 

w teoriach spiskowych wiele kontrowersji budzą instalacje typu H.A.A.R.P które rzekomo mogą mieć zastosowanie w tego typu eksperymentach, jak jednak wyjaśnić iż fale działają tylko na niektórych?

 

Trudno powiedzieć, jednak fakty są takie, że świat się stacza i jest nad przepaścią, której często nie widzimy.

 

Do jakiego stopnia dzisiejsza technologia jest w stanie zaprogramować nasze umysły?

 

Czy to jest ziemska technologia?

 

Co o tym sądzicie?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika martini

Wystraczy ogladnac film The

Wystraczy ogladnac film The Kingsman secret servis, niby taki film akcji o szpiegach,  itp, ale prosze przyjzec sie dobrze na czym polega technologia wykorzystana przez :zły charakter: w filmie i jak zachowuja sie ludzie pod wpływem pewnych prostych i małych urzadzen...takie urzadzenie ma kazdy z nas nawet małe dzieci w wieku kilku lat... Sprawdzicie i przemyslcie co i jak pozdrawiam;)

Portret użytkownika Io600

Myślę, że skupiasz się na

Myślę, że skupiasz się na czymś na co masz wpływ i zastanawiasz się czy jest to dla ciebie szkodliwe. Jak masz na to wpływ, na pilot do telewizora, czy LLP to po co oglądasz i słuchasz tych rzeczy, czyli negatywnych wiadomości z kraju i świata? Po prostu tego nie rób i problem z głowy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zlasarna

Ja bym proponował zrobić krok

Ja bym proponował zrobić krok w tył i przeanalizować zagadnienie walki "Dobra ze Złem"!!!! To jest najwiekszy wał jaki wciśnieto ludziom !!! Teraz wszyscy walcza z szatanem Smile = my + islam + hindusi -- wszyscy walczą z tym złem !!!
 
DLATEGO WLAŚNIE TYLE ZŁA JEST NA ŚWIECIE- BO CZY DOBRO MUSI LUB MOŻE WALCZYĆ / CZYM STAJE SIE DOBRO KTORE ZABIJA ?
DOBRO JEST WARTOSCIA SAMA W SOBIE !!!
NIE MUSI O NIC  Z NIKIM WALCZYC !!
NA TYM SWIECIE TRWA WALKA ZŁA ZE ZŁEM !!!
WSZYSCY DORZY LUDZIE KRYJA SIE PO KATACH - STARCH NA TYM SWIECIE MOWIC PRAWDE GDYZ NIE JEST MILE WIDZIANA ......

Portret użytkownika H.R.

To raczej nie teoria

To raczej nie teoria spiskowa, a przynajmniej nie w takiej wersji, jaka przedstawiasz. Tu rację ma WEREDNA. Poziom IQ drastycznie spada. W początkach XX stulecia ustalono, że ok 70% ludzkiej populacji nie potrafi używać mózgu. Czyli, że to po prostu głupki, debile. Jako, że nic nie jest constans, więc i to zagadnienie też. Z moich, prywatnych obserwacji wynika, że ilość kompletnych głupków w ludzkiej populacji znacznie wzrosła od tamtego czasu i aktualnie może nawet znacznie przekraczać 90% (!). To jest tragiczne, ale prawdziwe. To, o czym piszesz, to przejawy kompletnego zdurnienia i coraz powszechniejszej, kompletnej bezmyślności. Dla tego niespotykanie dotychczas kwitną takie dziedziny jak np. reklama i demokracja. Reklama przynosi coraz większe dochody, a może to robić jedynie, gdy jest bardzo skuteczna. A demokracja? Demokracja, to idiotyzm w samym swym założeniu. Oczywiście idiotyzm z punktu widzenia człowieka myślącego. Dlaczego idiotyzm? A kto ma w demokracji zawsze rację i na czym ona się opiera i co jest jej fundamentem? WIĘKSZOŚĆ! W demokracji to WIĘKSZOŚĆ ma ZAWSZE rację. A kto stanowi większość w ludzkiej populacji ??? No, kto ??? ... I tu istotnie mamy do czynienia z teorią spiskową, ponieważ w demokracjach rządzą zawsze i wyłącznie cwani kanciarze i oszuści. Dla tego demokracja stała się już, nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej, ustrojem OBOWIĄZKOWYM na świecie. Gdziekolwiek na świecie ktoś jest przeciwny temu typowi ustroju w swoim kraju, natychmiast spadają na niego bomby i rakiety "wiodącej demokracji świata", a jej oddziały pacyfikują taki kraj pod pretekstem szukania jak nie broni chemicznej, to atomowej, lub terrorystów itp. Przyklaskuje temu tzw. enigmatycznie "społeczność międzynarodowa", której jak dotąd nikt z tych "demokratów" nie raczył nawet zdefiniować i powiedzieć kto to niby jest. Bardzo możliwe, że chodzi im o tę "demokratyczną większość" mieszkańców świata, czyli o bezmózgów, którzy mają zawsze rację, bo są większością.

Portret użytkownika Dżolka

To o czym piszesz jest planem

To o czym piszesz jest planem systematycznie wdrażanym od dawna przez wiadomo kogo. Dodawanie odpowiednich środków do żywności, wody, powietrza jak np. fluor powoduje spadek inteligencji. Media są w łapach wiadomo kogo i osoby decydujące się oglądać to hipno będą miały nieustające wrażenie że "strasznie źle" dzieje się na świecie itd itd a to jest właśnie ICH celem. Codzienna porcja strachu dla chętnych to oglądać i najśmieszniejsze jest to, że jeszcze za to płacą! Jak widać po artykule [email protected], też wszedł w hipno TV i jest doskonałym przykładem jak to działa. Jedyne rozwiązanie to oczyścić swoje otoczenie i siebie z tego szlamu po to, żeby zacząć widzieć i kojarzyć fakty. TV do śmietnika, pasta bez fluoru i takie tam a od razu robi się lżej i szerszy horyzont. Ja pożegnałam się z psychicznymi dołami 7 lat temu, jak TV wy...łam na śmietnik. Koniec z wojnami, dziećmi w piekarnikach i innymi wiadomościami. Sama wybieram to, o czym chcę wiedzieć oraz formę przekazu.

Portret użytkownika H.R.

Zgadzam się z tobą, to jest

Zgadzam się z tobą, to jest planowo wdrażany spisek. Jednak nie do końca masz rację co do powodów, z jakich populacja ludzka durnieje. Ja, od wiwlu lat, gwarantuję ci, że o wiele, wiele dłużej od ciebie, używam pasty z fluorem, ogladam TV, a wcześniej, gdy TV była w powijakach, słuchałem radia, czytałem gazety ociekające propagandą, też jak i inni jem to, co może zawierać rzekome środki zmiękczajace mózg, lub charakter, a mimo to przez cały czas zachowałem zdrowy rozsadek. Mało tego, bo nabyłem jeszcze zdolności widzenia kłamstwa ukrywanego za rzekomo przyjaznymi i mądrymi słowami. Więc wygląda na to, że powód durnienia jest inny, być może bardzo prozaiczny, czyli zwykłe lenistwo do którego bezustannie zachęca system powszechnej edukacji, przez ustawiczne obniżanie poprzeczki wymagań. Wystarczy TYLKO tyle, aby w bardzo szybkim tempie uzyskać, a raczej wyprodukować ogromne masy głupków, którzy uwierzą we wszystko. Żeby zabezpieczyć się w skuteczny sposób przed zdurnieniem, wystarczy zainteresować się jednym z najważniejszych działów matematyki jakim jest logika. Jeżeli komuś uda się zrozumieć i opanować ten dział, to żaden fluor w paście do zębów, ani TV nie będzie mu już w stanie zagrozić. Przykładem sondowania zgłupienia towarzystwa odwiedzającego "WM" są artykuły admina. Nie wiem czy zwróciłaś na ten drobny szczegół uwagę? One tak naprawdę niczego nie zawierają, a jedynie rzucają hasłowo temat znany od dawna, po czym następuje odzew ze strony wybranej grupy badawczej społeczeństwa. Być może po tym spostrzeżeniu nie będę miał już wstępu na tę stronę, ale adminie, nie masz się o co denerwować, ponieważ obaj widzimy, że obraz intelektualnego poziomu odwiedzajacych nie budzi zaniepokojenia i jest zgodny z fundamentem demokracji, a jak sam chyba zauważyłeś, bardzo często moje komentarze nie docierają do zdecydowanej większości, więc nie jestem groźny. Poza tym, nie należę do ludzi, którzy pragną zbawiać ludzkość i nieść ulgę w cierpieniu uciskanym, bo uważam, że każdy dostaje to, na co zasłużył, a głupich nie należy ratować, bo to przyniesie śmiertelne zagrożenie samemu ratownikowi.

Portret użytkownika Dżolka

H.R to, że na Twoje myślenie

H.R to, że na Twoje myślenie nie ma wpływu fluor, TV itp może wynikać z wielu przyczyn. Ludzie mają różny poziom odporności i możliwości przyswajania a także oczyszczania organizmu. Możliwe, że Twój organizm lepiej sobie radzi ze świństwami, niż organizmy większości ludzi. Druga sprawa to polityka Admina, nie dość, że sam wstawia jakieś badziewie, to jeszcze promuje jakieś po... ne teksty użytkowniak TheTruth - najwyraźniej bada stopień zidiocenia użytkowników IM. Mnie to nudzi już od dawna. Zaglądam po to, żeby zobaczyć jak daleko Admin zabrnął. Czasem jakaś ciekawostka pojawi się, ale tylko w komentach niektórych użytkowników i to tyle co można wypatrzeć na IM.

Strony

Skomentuj