Uri Geller powiedział, że kosmici przygotowują się do nawiązania kontaktu z ludzkością

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Słynny izraelski medium - Uri Geller - powiedział, że zbliża się kontakt z pozaziemską cywilizacją, który nastąpi po wielu latach studiowania przez nich ludzkości. Uri Geller złożył to oświadczenie po przestudiowaniu dokumentów NASA wskazujących, że kosmici byli na Ziemi od czasów starożytnych.

 

Geller wierzy, że ludzkość zobaczy oszałamiające lądowanie statku kosmicznego obcych, które, jak twierdzi, będzie podobne do inscenizacji Stevena Spielberga z filmu Bliskie spotkania III stopnia. 74-letni jasnowidz i samozwańcze medium mówi, że „nie mam wątpliwości co do istnienia kosmitów” i twierdzi, że miał własne doświadczenia z UFO. W wywiadzie powiedział: „Myślę, że nas studiują. Nie wiem, czego tak naprawdę chcą”.

 

Uri sugeruje, że pierwszy kontakt może nastąpić na terenie Białego Domu w Stanach Zjednoczonych. Obcy najpierw skontaktują się z Ziemią, aby dokonać „spektakularnego” lądowania. Według Uri Gellera to wydarzenie odbędzie się w ciągu następnego stulecia i będzie robiło duże wrażenie.

„Nie sądzę, że mówimy o tysiącach, a nawet setkach lat. Gdybym miał zrobić racjonalne i logiczne założenie, powiedziałbym, że stanie się to za 60-75 lat” – powiedział 74-letni wróżbita

To nie pierwszy raz gdy Geller wypowiada się o kosmitach. Wcześniej twierdził, że w tym zakresie współpracował z CIA i na zlecenie NASA badał wraki statków obcych. Uważa również, że Pentagon „wie o wiele więcej, ale nam o tym nie mówi”.

 

Medium nie wie jednak, dlaczego kosmici w końcu zdecydują się ujawnić swoją obecność, ale szczerze wierzy, że są przyjaźni. Uważa, że ​​gdyby nie byli przyjaźni, już dawno zostalibyśmy zniszczeni.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj