Ustalono kolejną datę końca świata – kres nastąpi szybko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nowa apokalipsa, która zagraża ludzkości, ma nastąpić 12 października 2017. Zanosi się na wielkie niebezpieczeństwo. Zbliża się do nas obiekt kosmiczny o średnicy 40 metrów, który może zniszczyć życie na naszej planecie.

 

 

Nowe zagrożenie, które pojawiło się w przestrzeni, może wiązać się ze śmiercią całej ludzkości. Potężny obiekt o średnicy co najmniej 40 metrów zidentyfikował niedawno zespół wykwalifikowanych badaczy, podaje RIA FAN.

 

Według specjalistów, zwiastun apokalipsy uderzy w Ziemię 12 października 2017 roku, a skutki będą tragiczne. Planeta straci warstwę ozonową, co doprowadzi do dramatycznej zmiany klimatu i zniszczenia wszystkich żywych istot.

 

To nie jest pierwsze takie ostrzeżenie o końcu świata. Informacje o niebezpiecznych planetoidach pojawiały się w ostatnich latach dość często, ale w Układzie Słonecznym jest wystarczająco dużo miejsca, aby ciała niebieskie nie wpadały na siebie i nie dochodziło do spektakularnych zdarzeń. Tymczasem The Mirror poinformował wczoraj, że 19 kwietnia br. w odległości 1,1 miliona mil (1,8 mln kilometrów) przejdzie obok Ziemi gigantyczna asteroida. Zdaniem ekspertów, żaden tego typu obiekt nie zbliżył się naszej planety w ciągu ostatnich 400 lat, a następnym razem pojawi się rzekomo dopiero za 500 lat.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ecik

Wypadało by podać nazwę

Wypadało by podać nazwę obiektu jeżeli jakąś ma chociaż numery jakieś "cy cuś", współrzędne galaktyczne, albo źródło jakiegoś obserwatorium. W przeciwnym razie można pomyśleć że autorowi się cos przysniło, bo zespół niezidentyfikowanych badaczy brzmi jak "zbiorowa paranoja pijanych alkoholików".

Portret użytkownika Palczatka

Dwa artykuły wyżej jest

Dwa artykuły wyżej jest pokazany krąg w zbożu i przedwstawiający asteroide koło planety czy słońca i dziwnym trafem jest tam podana podobna data też w sierpniu więc może coś w tym jest że ta kometa jednak nie jest obojętna a czy uderzy w ziemie czy nie to mi to zwisa Polska i tak jest najbezpieczniejszym miejscem na ziemi ]:->

Portret użytkownika anya67

Lincz na artykule i autorze

Lincz na artykule i autorze uważam za dokonany... Tallinn chyba tworzy wersję rozrywkową lub jak kto woli humorystyczną ku naszej uciesze Wink brawa dla wszystkich Smile zarówno linczujących jak i zlinczowanego... " kupa śmiechu" że tak powiem . Nie pamiętam kiedy się ostatnio tak bardzo śmiałam Smile 

Laszka

Portret użytkownika zibi1973

Może to i być dla niektórych

Może to i być dla niektórych koniec świata jak przylecą ci z tego obiektu,może będzie jak zwykle coś zostawi(statki kosmiczne) które dolecą tą różnice o własnym napędzie a kamyszek poleci dalej,no chyba że nie będzie im potrzebny to walnie w ziemię,teraz jest czas na zbieranie dusz, podział baranków i kóz

Strony

Skomentuj