Utoń z Titanicem w czasie rzeczywistym!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na jednym z kanałów YouTube pojawiło się wideo w formacie 3D, które jest filmem promocyjnym gry, skupiającej się na tym legendarnym statku. Produkcja jest bardzo interesująca, ponieważ podczas oglądania, można poczuć się jak jeden z uczestników wydarzeń do jakich doszło po zderzeniu jednostki z górą lodową.

 

 

 

Akcja filmu dzieje się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że obejrzenie zajmie dwie godziny i czterdzieści minut. Pozwala to jednak w pełni doświadczyć paniki i rozpaczy, jakie panowały na pokładzie.

 

Film zaczyna się od pogadanki żeglarzy kilka minut przed wykryciem góry lodowej. Potem wiadome już było, że katastrofa jest nieunikniona. Klip został opublikowany 14 kwietnia br. 104 lata wcześniej w tym dniu rozbił się Titanic. Film zdobył już kilka milionów odsłon i ponad sześć tysięcy komentarzy.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sandrax

No jak już uzyskasz dowód

No jak już uzyskasz dowód osobisty to już bedziesz mógł,supcio!bawić sie kominem,i tonąć wraz z wrakiem.Na ten czas jednak zbyt głęboko toniesz w przyborach do rysowania.I uważaj na psi żołądek bo teraz na stołówkach szkolnych słabo z karmią.

Strony

Skomentuj