Vimany, UFO i sekretna wojna w Afganistanie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od jakiegoś czasu pojawiają się pogłoski, że wojna w Afganistanie ma swoje inne oblicze. Od początku amerykańskiej inwazji padały sugestie, że armia amerykańska poszukuje tam czegoś więcej niż tylko brodatego pastucha owiec. Sugerowano, że w jaskiniach afgańskich znajduje się pojazd latający sprzed tysięcy lat.

 

Informacje na temat tego, że w Afganistanie znajdują się jakieś tajemnicze pojazdy, pojawiła się już kilka lat temu, ale jako nieweryfikowalna nie przetrwała długo w przestrzeni publicznej. Poza tym brzmiało to tak nieprawdopodobnie, że większość ludzi zbywa takie rewelacje wzruszeniem ramion traktując to jako oczywistą niedorzeczność.

 

Tymczasem w historii tej może być ziarenko prawdy. Wiadomo przecież, że viman poszukiwali Naziści i towarzysze radzieccy, którzy zajmowali Afganistan przed Amerykanami. Niestety nie ustalono nigdy jakie były rezultaty tych poszukiwań.

 

W sieci pojawia się bardzo wiele materiałów wideo wskazujących na to, że w Afganistanie dzieje się coś więcej poza ogólnie znanym konfliktem z Talibami. Na poniższym nagraniu widać coś, co wygląda na atak na UFO. Oczywiście pierwsze skojarzenie jest takie, że to fałszerstwo. Jeśli tak jest to wideo to jest bardzo dobrze wykonane.

 

Pojazd na zdjęciu nie atakuje żołnierzy tylko wisi w powietrzu, ale po chwili widać, że żołnierze zamierzają go zaatakować za pomocą przenośnej rakietnicy i robią to. Obiekt jednak w tym momencie odlatuje. Czy to po prostu dobre fałszerstwo? A może w opowieściach na temat afgańskich viman jest więcej prawdy niż mogłoby się początkowo wydawać.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

To, że USA poszukuje

To, że USA poszukuje artefaktów starożytnych pierwszych obcych którzy osiedlili się na Ziemi bardzo dawno temu w 5 róznych miejscach nie jest żadną nowością. W sumie to dziwne że przekazywana przez pokolenia [osadników] wiedza o sobie tak nagle znikła. Byc może wydarzył się jakiś kataklizm lub wojna na skalę planety która pogrzebała ta wiedze tak jak zniszczenie przez Rzym papieski biblioteki w Aleksandrii.Zdziwiłbym się gdyby inne kraje jak Indie, Chiny, Rosja czy Japonia też nie szukały tych artefaktów. Kilka mamy pod nosami widoczne gołym okiem na terenie całej Ziemi, inne są dadal pod nią. 

Portret użytkownika Jabo

Amerykanie nie szukają, bo

Amerykanie nie szukają, bo już znależli. Nie są to żadne wimany, tylko tzw. pierwiastki ziem rzadkich. Są to surowce strategiczne. Bez nich nie może się o być nowoczesny przemysł zbrojeniowy, kosmiczny, lotniczy, energetyczny czy informatyczny. Wiekszość rozpoznanych zasobów rud tych pierwiastków, do których zalicza się takie metale jak itr, lantan, cer, neodym, znajduje się na terenie Chin. Jasna sprawa, że Chińczycy nie chcą się zbytnio nimi dzielić z innymi. Dla koncernów amerykańskich dostęp do tych metali to sprawa życia i śmierci. Zasoby afgańskie są wstępnie obliczane około milion ton, a mogą być kilka razy większe i warte setki miliardów dolarów. To jest prawdziwy powód wojny z terroryzmem w Afganistanie 

Portret użytkownika jestemtu zaś

No to zmusiłem się i

No to zmusiłem się i zobaczyłem episod2, no może nie całkeij drugi, to pierwszi i drugi w jednym Smile
Widzieliście, słyszeliście ?
Weszli do jaskini i powtarzali "woda, woda"( to coś jak sezamie wypróżnij się)
Kamerzysta żeby zwiększyć dramatyzm, zmienił kamerę na bardziej dupiatą.
Ale idą dalej, filmowiec obraca się i pokazuje coś... chyba wejście do zaginionej jaskini (?)
Zaginiona jaskinia? że niby co była gdzieś i poszła sobie i zaginęła?
Nim dalej wchodzą tym film coraz gorszej jakości( pewnie brak lampy, chcieli zastąpić światłem dziennym- w jaskini) No i idą, idą i nagle kamerzysta obraca się i wali kamerą kolegę prosto w plecak.
Na końcu filmu komunikat przeraził mnie, że prawie nie zeszłem- z krzesła.
9 marins zagineło
Ale film z ich 'Wyprawy do zagininej dziury", pojawił się w internecie.
o boshe co za cuda się dzieję, ludzie znikają,filmu się same publikują i jeszcze zdradzają tajemnicę
nadchodzi koniec internetu, nadchodzą zaginione filmy, jaskinie i "rzołnieże amjerykanccy"
 
żenua

Portret użytkownika mlodyrob

Ameryka planuje swoje wojny

Ameryka planuje swoje wojny żeby wywozić z okupowanego kraju wszystko co cenne.Najcenniejsze panstwo opływajace w bogactwa archeologiczne i jeszcze nie zdobytym jest Iran to bedzie dla Hameryki wielka wisienka na torcie.

Strony

Skomentuj