W 1665 roku naoczni świadkowie widzieli bitwę UFO i później zachorowali

Kategorie: 

Źródło: Der wunder-reiche Überzug unserer Nider-Welt: oder erd-umgebende Lufft-Kreys ( Erasmus Francisci )

Wszystko rozegrało się 8 kwietnia 1665 roku, około godziny 14 czasu lokalnego, rybacy zakotwiczyli w pobliżu Barhöfft - wtedy w Szwecji, teraz w Niemczech - i donieśli, że widzieli walczące ze sobą statki na niebie. Po bitwie na niebie pojawił się też duży ciemny obiekt.

Z opisu świadków wynika, że na niebie rozegrała się bitwa powietrzna a działo się to w czasach gdy ludzkość nie dysponowała urządzeniami latającymi. Oczywiste jest zatem skojarzenie, że to co nazywane jest przez rybaków "statkami" jest de facto niezidentyfikowanymi obiektami latającymi prowadzącymi jakąś walkę powietrzną. Świadczą o tym zachowane zapisy kronik miejskich.

„Po chwili z nieba wyłoniła się płaska, okrągła forma, przypominająca talerz, przypominająca wielki męski kapelusz… Miała kolor ciemniejącego księżyca i unosiła się tuż nad kościołem. Tam pozostał nieruchomy do wieczora. Rybacy, śmiertelnie zaniepokojeni, nie chcieli patrzeć dalej na spektakl i ukryli twarze w dłoniach. W kolejnych dniach chorowali na całe drżenie i ból głowy i kończyn. Wielu uczonych dużo o tym myślało”, pisał Erasmus Francisci w „Der wunder-reiche Ueberzug unserer Nider-Welt/Oder Erd-umgebende” w 1689 roku.

Francisci zebrał wiadomości z 1665 roku związane z tym wydarzeniem i opisał to niezwykłę zdarzenie słowami odpowiednimi dla jego epoki. Jak sam stwierdza, „ludzie uczeni”, którzy rozważali zdarzenie i chorobę mieszkańców, nie potrafili dostrzec przyczyn.  Jak dotąd pytanie o przyczyny dziwnego incydentu, który się wydarzył i rybaków, którzy zachorowali po jego obejrzeniu, wciąż pozostaje otwarte chociaż podjęto próby naukowych wyjaśnień.


Źródło: Der wunder-reiche Überzug unserer Nider-Welt: oder erd-umgebende Lufft-Kreys ( Erasmus Francisci )

W czerwcu 2015 r. dwóch badaczy UFO i amerykańskich anomalii, Chris Aubeck i Martin Shough, szczegółowo opisało swoje badanie zdarzenia w magazynie EdgeScience. Aubeck i Shough mieli różne poglądy na to zjawisko. Według nich możliwe jest, że rybacy w tym czasie mieli halucynacje zwane złożonymi iluzjami (Fata Morgana). Jest ona rodzajem iluzji, która pojawia się tuż nad horyzontem, gdy w powietrzu występuje mieszanka warstw ciepła. Zmienia się często i czasami może wyglądać tak, jakby na niebie tuż nad horyzontem pojawiły się latające statki.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Daniel JAXA Slavs

Nadal trwa osąd bogów nad

Nadal trwa osąd bogów nad ludźmi Greckich, Egipskich, Indyjskich, Słowiańskich - ukradli wrodzy którzy nie lubili Lechistan Sławię nieprzedzielonych granicami rzymskimi Rosję i teraz mniejszych Słowiańskich krajów rozdrobnionych. przywieźli statkiem kosmicznym ludzi którzy bogowie wraz z pozaziemską cywilizacją stworzyli ciała Pierwszych Greków, Hindusów, Egipcjan, German, Słowian w pełni wyposażonych budując budowlę przez Bogów piramidy + inne teraz jak mówi aron jasnowidz Plejadianie spotykają się z Putinem i dają technologię będą chcieli do siebie zabrać przysyłają starseeds kosmitów indigo childs których istnienie jest tajne jak osób lgbt. Trzeba przywrócić Sławię Lechistan i tak jak rzym przedzielił granicami na mniejsze rozdrobnione kraje Słowiańskie tak teraz złączyć z Rosją która się zachowała

https://www.bitchute.com/video/NLIgqoqRwBdG/

Dr.Michael Salla exopolitics.org

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem to te same

Moim zdaniem to te same inteligencje które w starożytności walczyły i angażowały się w przejęcie ziemi jako planety ! Wszystko to jest zawarte w świecie duchowym: zastanawiano się od zawsze zwłaszcza nad tym, w jaki sposób w różnych religiach – w sposób mniej lub bardziej sprecyzowany – formułowane są pojęcia i wierzenia odnoszące się do aniołów i demonów, jako istot nadzorujących ludzkość... Pojęcie bitwy bądź wojny duchowej – w której anioły i demony zmagają się z polecenia swych panów o władzę nad ziemią i nad rzeszami dusz – pojawia się w kilku tradycjach religijnych. W tekście Gnanakana, opisującym tradycję hinduistyczną Indii południowych, pojawia się postać manthirawadi, wojownika-uzdrowiciela, który osobiście zmaga się z demonami, uwalniając od nich nękane przez nie osoby, opisuje się bitwy występujące w ludowych wierzeniach islamskich, w których złe dżiny walczą z ochraniającymi nas aniołami. Demony i anioły toczą ze sobą walkę w tradycji żydowskiej i chrześcijańskiej, choć walkę tę często przedstawia się jako wewnętrzne zmagania jej uczestników, niezależnie od wojny toczonej przez nich w świecie zewnętrznym. Wielu znawców tych zmagań przedstawia ostanio przeprowadzony atak demonów na ludzkość poprzez aplikowanie ofiarom psychomanipulacji wstrzykowanych śmiercionek, produkowanych przez sługi sił zła, inaczej loże wolnomurarskie, albo świątynie masońskie, gdzie przywołuje się określone duchy ! Byty duchowe fascynują. Mogą być złe i złośliwe lub dobre, mogą mieć sprzeczne cechy lub być zmiennoksztłtne. Zwiastują nam, towarzyszą, leczą, ranią, nakłaniają, opętują, walczą, kuszą i sądzą. Mogą nas przybliżać do Boga lub od niego odciągać. Jedno jest pewne, one są i działają, jednak to Bóg Jezusa jest ich Panem !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zdzich

Najwiekszym demonem i

Najwiekszym demonem i otepicielem jest tz bog i jego wtznawcy. 

Prawdziwy gog nakazal zeby nie tworzono na jego czesc rzezb,obrazow i innych pierdol a tylko szatam to polecil zrobic. 

Wiec czym dzisiaj sa napchane koscioly szatana jak nie symbolami wymyslonego zyga na krzyzu !

Skomentuj