W Afryce odkryto „nieoficjalne” miejsce pochówku Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Źródło: tg

Mieszkańcy afrykańskiej wioski Vasuta są przekonani, że ich miejscowość jest miejscem pochówku Jezusa Chrystusa. Mając na uwadze lokalne przekazy, w Biblii nie podano prawdziwych informacji w sprawie Jerozolimy i Golgoty.

 

 

Rzymianie zmusili Jesusa Chrystusa, aby ten wszedł z krzyżem na górę za murami Jerozolimy. Afrykańscy przewodnicy obalają tą tezę i wierzę, że w rzeczywistości Syn Boży został pochowany w miejscowości Vasuta, która przyciąga dziś wielu wierzących, aby odpokutować za swoje grzechy i leczyć różne dolegliwości.

 

Mieszkańcy wioski tłumaczą, że długie rowki w grobie to ślad po żebrach Mesjasza, a czerwone plamy na grocie to jego krew. Zakłada się, że Jezus został pochowany na terenie wsi wraz ze swymi uczniami. „Nieformalne” miejsce pochówku jest coraz bardziej popularne, ponieważ przybywa tam bardzo dużo wiernych, aby się modlić.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dxoxrxa

Nic nie przyciąga tak

Nic nie przyciąga tak gawiedzi jak sympatyczne obrazki. Perfekcyjne proporcje twarzy, ciepły koloryt, spojrzenie psa ..... i najtwardszy hojro zmięknie
Podobnie przedstawia sie kurczaki w tesco.

Biggrin

Skomentuj