W angielskim pubie sfotografowano ducha

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nauczycielka z Londynu sfotografowała w jednym z tamtejszych pubów swojego męża i syna. Jakież wielkie było jej zdziwienie, gdy zobaczyła, że oprócz jej rodziny na zdjęciu znajduje się niezidentyfikowana obca postać w czarnym płaszczu z innej epoki. Brytyjskie media twierdzą, że wszystko wskazuje na to,  iż sfotografowano ducha.

 

Na zdjęciu opublikowanym w mediach wygląda to tak jakby do portretu rodzinnego doczepiła się jakaś postać ubrana w długi czarny płaszcz. Autorka fotografii, Debbie Monteforte twierdzi, że zrobiono je w Wigilię Bożego Narodzenia a ​​z wyjątkiem członków jej rodziny w barze nie było gości.

 

Nawet jeśli ktoś po prostu stanął za nimi to sądząc po zdjęciach, wzrost tej osoby to nawet ponad dwa metry. Zdaniem autorki fotografii, trudno byłoby nie zapamiętać takiego olbrzyma.

[ibimage==23839==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Później okazało się, że tajemnicze zdjęcie zostało zrobione w jednym z najstarszym pubów w Wielkiej Brytanii w Kings Arms Hotel. Miejsce to znajduje się w okolicy rezydencji króla Henryka VIII w Hampton Court Palace w południowo-zachodnim Londynie i od wielu lat słynie ze zjawisk paranormalnych.

 

Według legendy, 300 lat temu, w budynku, w którym dziś znajduje się pub, mieszkała kobieta z dzieckiem. Pewnego dnia chłopiec wrócił do domu i znalazł swoją matkę powieszoną. Chłopiec w szoku wyskoczył z okna i też zginął. Od tego czasu, wiele osób twierdziło, że widziało tam duchy matki i dziecka.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Z duchami prawdziwymi nie ma

Z duchami prawdziwymi nie ma żartów ! Część duchów to mogą być UFO istoty a część inne byty !  Choroba psychiczna, narkotyki czy opętanie? Jeden ze świadków opowiada o wrzaskach i rzucaniu przedmiotami. Pogotowie przyznaje, że na miejsce musiało wysłać dodatkowe karetki. Czteroosobowa rodzina trafiła do szpitala. To było coś strasznego. W mieszkaniu było małżeństwo i dwójka ich dzieci: nastolatka i dwudziestokilkuletni syn – opowiada jeden ze świadków zdarzenia. – Tam odbywały się jakieś egzorcyzmy. Modlitwy było słychać już od godz. 14-15. Policja została powiadomiona ok. godz. 23.30. Przyjechała też straż pożarna i cztery karetki pogotowia. Całe mieszkanie było zalane wodą, a ludzie wyglądali strasznie. Młode osoby ratownicy wynosili na noszach. Zarówno chłopak jak i dziewczyna byli nieprzytomni. Ojciec strasznie krzyczał, rzucał się.

– Mieliśmy zgłoszenie od sąsiadów, że w tym mieszaniu dzieją się jakieś dziwne rzeczy, słychać krzyki, tłuczenie różnych przedmiotów – potwierdza Zdzisław Kulesza, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Lublinie. –  Najpierw pojechała tam jedna karetka pogotowia. Załoga poprosiła o wsparcie, więc na miejsce pojechały kolejne trzy.

Policja nie zdradza szczegółów piątkowej interwencji na jednym z lubelskim osiedli. – Zgłoszenie dotyczyło zakłócania ciszy nocnej. Osoby, które przebywały w mieszkaniu, zostały przewiezione do szpitala.
Tymczasem w weekend w Wąwolnicy egzorcysta ks. infułat Jan Pęzioł (msze o uzdrowienie duszy i ciała odbywają się tam w każdą 4. sobotę miesiąca) przestrzegał młodzież przed praktykami okultystycznymi, podczas których często dochodzi do opętań. Podał przykład z ostatnich dni z terenu archidiecezji lubelskiej
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150127/LUBLIN/150129681
 
Możliwe że te osoby miały w sobie specjalnego gościa o którym opowiada znawca tej tematyki w proponowanym video:
https://www.youtube.com/watch?v=gngT4qTJXB8
Należy pamiętać o badaniach ufologa Joe Jordana, że zbawieniem i ratunkiem jest gdy prosi się Jezusa Chrystusa o pomoc !
sensacyjne badania ufologa Joe Jordana - duchowe raporty
https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EM
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika fantejstrony

Wiesz juszka, zastanawiam sie

Wiesz juszka, zastanawiam sie od pewnego czasu ile Ty masz lat ?
Takie filmiki jak Twoje ściąga  i wysyła swoim kolegom mój syn 9-cio latek i smieje sie do łez.
Jego koledzy przysyłają mu podobne, też z 3 klasy szkoły podstawowej. Biggrin 

Strony

Skomentuj